Nová pleť už za měsíc
Sdílejte s přáteli

Nová pleť už za měsíc

Kombinovaná péče pomocí peelingu Bio C a frakční mezoterapie zmenšuje stávající příznaky stárnutí a předchází vzniku nových tím, že stimuluje buněčnou regeneraci. Má okamžitý vizuální efekt – zlepšení pružnosti a elasticity kůže, posílení tonusu, zářící pokožku a vyrovnanou barvu pleti.

Peeling Bio C a frakční mezoterapie

V  této proceduře se používá peeling, který obsahuje 2 roztoky:
1 - má revitalizační, zesvětlující a antioxidační účinek, 2 - je obnovující maska – má antioxidační, zesvětlující a regenerační účinek.
Frakční mezoterapie v podobě četných mikroskopických vpichů do kůže se provádí přístrojem dermapen. Jednorázová hlavice je vybavena 12 mikrojehlami, které mají nastavitelnou rychlost a hloubku vpichu. Tyto parametry odborník volí v závislosti na ošetřované oblasti a individuální citlivosti pacienta. Za minutu lze udělat do 2 400 vpichů, aniž by to vyvolalo u pacienta pocit diskomfortu. Průměrná délka kúry je 4–6 sezení a je třeba ji opakovat jednou za 14 dní.  

Co můžete očekávat?

Hlavním cílem procedury je zvýšení obsahu kolagenu v dermis, působení na fibroblasty, stimulace syntézy nového kolagenu 1. a  2. typu, který napomáhá obnovení vláken tvořících základ kůže. Je to velice účinná metoda pro zesvětlení pigmentových skvrn, protože jak peeling, tak maska obsahují složky, které aktivně působí na produkci melaninu v kůži. Dermapen pomáhá dosáhnout větší hloubky pronikání aktivních složek. Přitom zákrok je naprosto bezbolestný, nevyvolává pocit diskomfortu, ale zároveň je velice účinný a dává dobré výsledky i  u  zastaralých hlubokých pigmentových skvrn. Kromě toho působí komplexně na všechny mechanismy stárnutí kůže. 

Kdy ošetření podstoupit

Ideálně v případě předčasného stárnutí (fotostárnutí), máte-li pigmentové skvrny či je vaše pleť vystavena nepříznivým vlivům vnějšího prostředí.

46letá pacientka po 6 sezeních (1x za 7 dní), která používala v domácí péči krém Dark spot od Innoaesthetics.

Kam zajít:

Milamedi, Ul. Pavla Švandy ze Semčic 3, 150 00 Praha 5, Smíchov,
tel.: +420 778 035 545, +420 777 827 351, info@milamedi.cz, www.milamedi.cz.