SNÍŽENÍ VÁHY O 27 KG  ZA 3 MĚSÍCE
Sdílejte s přáteli

Snížení váhy o 27 KG za 3 měsíce

 

Pred

PO

Váha 158kg   

Výška 173cm

Ruce 53cm

Prsa 145cm

Pas 138cm

Boky 162cm

Stehna  98cm

 Váha 131kg

Výška 173cm

Ruce 44cm

Prsa 130cm

Pas 119cm

Boky 147cm

Stehna  81cm

 

 

Dietní program Dieta ne Dieta

Hubnutí začíná v hlavě. Program Dieta ne Dieta kombinuje velmi účinné terapie, které řeší příčinu nadváhy na úrovni těla i mysli. Výsledkem jsou šťastnější a vyrovnanější klienti, kteří mají zdravější a zároveň štíhlejší tělo. Úbytek hmotnosti pokračuje i po skončení programu a je trvalý.

Názor klientky

Terapeutka Michaela mi pomohla nejen zhubnout 27 kg, ale zároveň změnit můj život. Začala jsem se mít ráda, vážit si sama sebe, pochválit se. Na setkání s terapeutkou jsem se vždy těšila. Hubnutí šlo jakoby samo, celý proces byl bezbolestný a velmi příjemný. Jsem o 27 kg lehčí, ale hlavně jsem spokojenější a šťastnější, než kdy před tím.

 

PRŮBĚH PROMĚNY

 

První měsíc:

Klientka přišla s přáním ozdravit svoje tělo a nastartovat hubnutí. Ze všeho nejdříve absolvovala vstupní konzultaci, ze které vyplynulo, že příčinou nadváhy je negativní vztah sama k sobě. Klientka o sobě mluvila velmi hanlivě a s odporem, byla pro sebe nedůležitá, na posledním místě. Prvním krokem byly terapie zaměřené na podporu psychiky. Klientka také absolvovala krevní rozbor u svého praktického lékaře a diagnostiku na naší klinice, na jejiž základě jsme ji doporučili úpravu stravy a bylinnou terapii pro kompenzaci jejich zdravotních problémů.

Druhý měsíc:

V průběhu druhém měsíce klientka dostala doporučení týkající se stravy, přidala více proteinů a zdravých tuků, ubrala množství přijímaných sacharidů.  Dostala také doporučení jíst v klidu, v sedě a soustředit se na jídlo, uvědomovat si, co jí. Přidali jsme také specifické vitamíny, které doplnili dlouhodobý deficit v těle. Klientka absolvovala první hypnózy, po kterých se cítila velmi uvolněně a spokojeně. Začala pravidelně chodit na dlouhé procházky, vybírat si zdravější varianty jídla a všímat si pozitivních věcí sama na sobě. Po letech si na sebe oblékla kalhoty, které ji ležely ve skříni.

 

Třetí měsíc:

Klientka si zvykla na nový způsob stravování, který ji vyhovuje. Nemá hlad ani potřebu se mezi hlavními jídly dojídat. Chodí pravidelně plavat a na dlouhé procházky, na které se přidávají i její děti. Je mnohem spokojenější, sama k sobě upřímnější, umí se pochválit. Nesnaží se již všechno zvládnout sama, ale umí požádat o pomoc. Sama popisuje program Dieta ne Dieta jako „terapii, která ji změnila život“. Klientka je rozhodnutá, že bude v programu pokračovat i nadále. Dochází na hypnózu a další terapie a dále hubne.

Jídelníček

CO JE NUTNÉ DODRŽOVAT

Prvním a nejdůležitějším pra- vidlem je jíst v klidu, věnovat se jídlu bez dívání na televizi apod. Dále vybírat si ty nejkvalitnější potraviny, ideálně v bio kvalitě. Ke každému jídlu přidat zeleninu, každý den jíst dostatek bílkovin, omezit sacharidy. Přidat do stravy zdravé tuky, jako jsou nepražené, nesolené oříšky, avokádo nebo kvalitní zastudena lisovaný olej. Cílem je, abyste neměli hlad ani chutě na nezdravá jídla. Důležité je pít 3 litry vody denně.

DENNĚ VYPÍT

1,5–1,8 l filtrované vody

KLIENTKA JEDLA

Pravidelně 3x denně

ZAKÁZANÉ POTRAVINY

Cukr, potraviny obsahující lepek, uzeniny, nefermentované mléčné výrobky, polotovary.

 

Názor odborníka:

Michaela Carter – terapeut programu Dieta ne Dieta

„Klientka se snažila hubnout všemi známými i méně známými způsoby. Výsledkem byl krátkodobý úbytek váhy následovaný jojo efektem a nabráním dalších kilogramů navíc. Přestože se v průběhu programu klientka potýkala s nemocí i úmrtím blízkého člověka, pokračovala v programu s drobnými úpravami. S klientkou jsme se potkávaly každé dva týdny a byla jsem ji k dispozici online pro případné dotazy nebo pro chvíle, kdy potřebovala extra podporu. Klientka odvedla velký kus práce a já věřím, že na svojí cestě vydrží.

 

Kontakt: VivoMedica – klinika integrativní medicíny, Praha 5. www.dietanedieta.cz