SNÍŽENÍ VÁHY O 6 KG za 2 MĚSÍCE
Sdílejte s přáteli

Snížení váhy o 6 KG za 2 měsíce

PŘED PO
VÁHA: 88 kg
VÝŠKA: 172 cm
RUCE: 27 cm
BŘICHO: 112 cm
PAS: 93 cm
BOKY: 108 cm
STEHNA: 58 cm
VÁHA: 82 kg
VÝŠKA: 172 cm
RUCE: 26 cm
BŘICHO: 107 cm
PAS: 88 cm
BOKY: 106 cm
STEHNA: 56 cm 

 

METODA NATURHOUSE

Je založena na středomořské stravě, exkluzivních produktech na bázi výtažků bylin, ovoce a zeleniny, které redukci zefektivňují, a lehkém pohybu. Klienti docházejí na pravidelné konzultace každý týden, aby si dokázali udržet nové stravovací návyky a uměli přemýšlet o jídle.

 

PRŮBĚH PROMĚNY

PO 1 TÝDNU

První týden paní Hanka vynecháva­ la přílohy, které jsme postupně zno­ vu začaly přidávat. Upravily jsme také pitný režim. Pila přes den hodně kávy a nebyla zvyklá jinak moc pít. Během měsíce už zvládla vypít 2 litry čisté vody denně. Od prvního týdne uží­ vala naše doplňky stravy – vlákninu FIBROKI, a užívala různé produk­ ty na bázi výtažků z bylinek, ovoce a zeleniny, které zefektivňují hubnutí a doplňují do těla důležité látky.

PO 1 MĚSÍCI

Během prvního měsíce bylo nutné zpravidelnit stravování – jíst pětkrát denně. Hanka nebyla zvyklá obědvat a během dne jedla až tehdy, když po­ ciťovala hlad. Upravily jsme snídani tak, aby obsahovala kvalitní sacharidy a bílkovinu, přes den dvě hlavní jídla s velkým množstvím zeleniny a kvalit­ ní bílkovinou typu maso, vejce, ryba. K dopolední i odpolední svačině za­ řadila oříšky a sezonní ovoce. To po­ mohlo zahnat hlad i chutě na sladké.

PO 2 MĚSÍCÍCH

I po skončení proměny chodí Han­ka na konzultace stále každý týden. Vždy je převážena, abychom zjistily úbytky tuku a zadržované vody. Na základě tohoto do jídelníčku zařazu­ jeme dva odlehčené dny a obměňu­ jeme přílohy. Důležité je vynechat ve stravě sladkosti a omezit sůl, s čímž ale nemá problém. Protože má dvě malé děti, dohodly jsme se na rychlej­ ších procházkách s kočárkem. Skvělé je, že se naučila o stravě přemýšlet.

Jídelníček

VZOROVÝ JÍDELNÍČEK NA 1 DEN

Snídaně: 2 plátky žitného chleba se žervé, cherry rajčata, ovocný čaj Svačina: hruška
Oběd: špenátový krém, zeleni- nové placičky s lososem, 2 lžíce vlákniny FIBROKI zamíchané do bílého jogurtu
Svačina: jablko
Večeře: teplý salát s grilovanou zeleninou a žampiony, 2 lžíce vlákniny FIBROKI v bílém jogurtu Vypít 1,5 l neperlivé vody denně.

KONTROLA JÍDELNÍČKU

probíhala každý týden

KLIENTKA JEDLA

pravidelně a zdravě 5x denně

ZAKÁZANÉ POTRAVINY

bílé pečivo, bílá mouka, cukr, smažené potraviny, tučná masa a uzeniny, polotovary, alkohol, colové nápoje, energy drinky, káva max. 2x denně, nepřesolovat  

NÁZOR KLIENTKY

„Proměnu hodnotím velmi pozitivně. Dodržovala jsem jídelníček a zvládla jsem zhubnout skoro kilo týdně. Co mi trochu z časových důvodů vadilo, bylo, že jsem musela každý týden na kontrolu. Na druhou stranu je to jakýsi bič, víte, že musíte, a máte zhodnocení. Tuto metodu určitě doporučuji. Není to o tom „nežrat“, ale jíst často. Hlad při tomto hubnutí rozhodně není.“

NÁZOR ODBORNÍKA

Věra Burešová  VÝŽIVOVÁ PORADKYNĚ NATURHOUSE PALLADIUM
Hanka měla velmi nepravidelné a nekva­ litní stravování. Většinu dne nejedla, vyne­ chávala snídani, oběd i svačiny. Hlavní a největší jídlo bylo večer, nejedla téměř ovoce a zeleninu. Rovněž měla nedostatečný pitný režim, kromě pěti káv denně nepila téměř vůbec nic jiného. Hladina jejího krevního cukru byla velmi rozkolísaná, proto ji honily chutě na sladké. To vše se nám podařilo změnit a Hanku velmi chválím. Celkem za dva měsíce zhubla 6 kilogramů, z toho 3 kila tuku a 3 kila vody.“
 
KONTAKT: NATURHOUSE PALLADIUM, WWW.NATURHOUSE-CZ.CZ