Kouzlo konturování
Sdílejte s přáteli

Kouzlo konturování

4 metody, jak vylepšit rysy vašeho obličeje

Toužíte po výrazně štíhlejší obličejové struktuře, vylepšení rysů tváře a nápadnějších konturách čelisti? Tyto čtyři metody vám k tomu pomohou. Jsou rychlé, bezpečné a nezanechávají jizvy. 

1

YES FACE CONTOURING

Jediné pracoviště v ČR

O co jde: Jde o konturování obličeje a upravování měkkých tkání společně s niťovým liftingem.

Jak funguje: Během krátkého nenáročného zákroku plastický chirurg odstraní ústní dutinou tukové váčky (příp. kompaktní tukový polštář) v obličeji, které rozšiřují spodní tváře po stranách a mají za následek zaoblený kulatý obličej. Tím se tváře propadnou a zvýrazní se lícní kosti. Poté se ještě aplikují liftingové nitě, které vypnou povislou pokožku.

Opakování: Zákrok se provádí pouze jednorázově.

Cena: od 19 900 Kč za ošetření

Kde: Klinika YES Visage, Praha, Brno, Ostrava, Bratislava, www.yesvisage.cz  

2

INJEKČNÍ LIPOLÝZA

O co jde: Ambulantní injekční redukce tukové vrstvy v místě, kde se nedaří ovlivnit tukové polštářky cvičením nebo vhodnou dietou.

Jak funguje: Pomocí tenké jehličky se aplikuje přímo do tukového polštářku speciální roztok s obsahem přírodního preparátu získávaného ze sojových bobů fosfatidylcholinu (lecitin). Tento enzym štěpí tuky na malé části, které jsou pak vyplaveny z těla. Po ošetření není nutné nosit bandáž.  

Opakování: Doporučují se 2 až 4 ošetření s odstupem 4–8 týdnů.

Cena: 1 000 Kč / podbradek 

Kde: Formositas, Bolzanova 3, Praha 1, www.formositas.cz 

3

INTRAORÁLNÍ LIFTING LASEREM

O co jde: Jedná se o intraorální laserový lifting, který umožňuje pozdvihnout kontury obličeje.

Jak funguje: Přístrojem se ošetří sliznice tváří, horního patra a vnitřní sliznice rtů i rty samotné. Díky laserovému záření dochází ke znovuobnovení kolagenových pevných struktur sliznice a ke zpevnění „vnitřního“ prostředí dutiny ústní a tváří. Ošetření trvá cca 5 minut a je nebolestivé. Klient může bez problémů jíst a pít. 

Opakování: Provádí se 1x až 3x do roka dle potřeby.

Cena: 3 000 Kč za ošetření

Kde: Petra Clinic, Vodičkova 791/39, Praha 1, www.petraclinic.cz 

4

NIŤOVÝ LIFTING

 

O co jde: Na zpevnění kontur čelisti se s úspěchem používají i nitě. Umí vyřešit a upravit nevýrazné kontury obličeje, jako je hrana dolní čelisti, pokleslé tváře či pokleslé koutky úst.

Jak funguje: Niťový lifting neinvazivně zpevňuje podkoží sítí ze vstřebatelných nití, které do tkáně přirozeně vrostou, podporují novotvorbu kolagenu a vytváří liftingový efekt, který lze pozorovat hned po zákroku. Stimulace kolagenu pokračuje i dále a pleť se ještě více zpevňuje.

Opakování: Provádí se 1x do roka. 

Cena: od 18 150 / obličej, liftující 3D nitě

Kde: VeraMedica, Na příkopě 22, Praha 1, www.terzijska.cz