• Úvod
  • Blogy
  • Aamumaa: Přírodní mýdla & GIVEAWAY - beautyblogerky
Aamumaa: Přírodní mýdla & GIVEAWAY
Sdílejte s přáteli
Dnes pro Vás mám recenzi těchto nádherných přírodních mýdel značky Aamumaa, kterou nabízí e-shop Terve a jenž jsou obzvláštěna autentickým otiskem stopy severského zvířete. Jedná se o mýdlo ze surovin panenské finské přírody. Krabička je z recyklovaných materiálů a samo mýdlo je vyrobené ve Finsku. Dobrou věcí je, že nákupem mýdla přispíváte na ohrožené druhy zvířat částkou 0, 50 euro.


Vlastním mýdlo se stopou medvíděte a stopou losa. Jejich vůně se trošku liší, ale v zásadě je velmi silná, taková lesní, cítím z ní borovici a jalovec. Tato vůně opravdu umí provonět šatník, nebo koupelnu. Mýdlo dobře pění, a pokožku vůbec nevysušuje, naopak ji krásně zvláčňuje. Mýdla můžete sehnat v různých variacích vůní a variantách otisku stopy zvířete. Podle mě se jedná o zajímavý dárek pro milovníky zvířat, nebo fandy Finska. Na další mýdla se můžete podívat tady, nebo je zakoupit za 390 Kč.E-shop Terve, který mi mýdla k recenzi věnoval Vám poskytnul také jedno mýdlo do soutěže. Podmínka záskání finského mýdla a vlastně soutěžní otázka, na kterou mi prosím odpověte dolů do komentářů, je jednoduchá. Jaké mýdlo z nabídky Terve se Vám líbí nejvíce a proč? Vybírat můžete tady. Pokud e-shop podpoříte na Facebooku, nebo Instagramu svým odběrem, rozhodně budou moc rádi. Nezapomeňte připsat svůj e-mail, na kterém Vás v případě výhry můžeme kontaktovat. Soutěž potrvá do 1.8.2017 a vítěze vybere random.Přeji hodně štěstí!

Může vás také zajímat

Barcelona | photodiary part 2.

Barcelonaphotodiary

Krásný den! Já Vás aktuálně zdravím z Dubaje, kde si ještě s kamarádkou užíváme týden léta, ale doháním resty a konečně jsem dala dohromady druhý photodiary článek z Barcelony. Užijte si fotky a pokud jste ještě v Barce nebyli, rozhodně doporučuji naplánovat  si do jednoho z mých nejoblíbenějších měst výlet!

32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45.
45
46
48
49
50
51

Číst více
BarcelonaBarcelona CecconisCecconis COSCOS cotton housecotton house MRLtravelsMRLtravels SOHOSOHO travellingtravelling

PŘEDVÁNOČNÍ SOUTĚŽ – 17. VÝHRA (BEAUTYBLENDER)

Krásný víkend. Dnes jsem v rámci velké předvánoční soutěže vylosovala balíček od Beautyblender. INFO O VÝHŘE: Houbička na make-up Beautyblender: díky své výjimečné struktuře po navlhčení do sebe nenasává přebytečné množství make-upu a jeho spotřeba je proto minimální. V okamžiku zmizí malé nedostatky pleti a přednosti obličeje jsou dokonale zvýrazněny. Ať už […]

Číst více
Předvánoční soutěžPředvánoční soutěž předvánoční soutěž 2018předvánoční soutěž 2018 SoutěžeSoutěže

PŘEDVÁNOČNÍ SOUTĚŽ – YOUTUBE VÝHRA (BIO IONIC)

Hezký večer! Dnes mám pro vás v rámci velké předvánoční soutěže ještě jednu extra výhru. Tu jsem ovšem vyhlásila v tomto youtube videu, takže jestli ji chcete získat, běžte tam, sledujte můj youtube kanál a napište pod video „hotovo na blogu“.  Budu vám držet pěsti! Vyhrává se totiž tento úžasný fén od Bio […]

Číst více
Předvánoční soutěžPředvánoční soutěž předvánoční soutěž 2018předvánoční soutěž 2018 SoutěžeSoutěže