• Úvod
  • Blogy
  • Avéne: Lehký hydratační sjednocující krém - beautyblogerky.cz
Avéne: Lehký hydratační sjednocující krém
Sdílejte s přáteli
Značka Avéne je známá svými výrobky pro citlivou pleť a to díky složení obohacenému o termální vodu z Avéne. Sama mám se značkou mnohé zkušenosti, především na střední škole jsem její produkty používala hojně a proto se k ní ráda vracím.
Tento produkt je lehce tónovaný, na fotografii vidíte odstín, který je velice tmavý a prvně jsem se ho lekla. Rozhodně musím vyvrátit tvrzení, že je vhodný pro všechny odstíny pleti. Bohužel tohle prostě nemůže sednout ženám s velmi výrazným růžovým podtónem a nebo bledulkám. U mně se produkt docela dobře rozetřel a dal jen lehoulince tmavší nádech, nic hrozného, ale světlejší a růžovější pleť to vstřebat opravdu nemůže. Produkt slibuje optimální hydrataci a neutralizaci drobných nedokonalostí. Taktéž slibuje rozjasnění a to díky dvou aktivním látkám: Meiboserinu a Lipomucinu. Termální voda z Avéně zajišťuje dlouhodobou hydrataci a zabraňuje vypařování vody z kůže. Krém obsahuje SPF 30, takže pleť je chráněná před nepříznivým slunečním zářením.

Krém má úzký aplikátor, který mám ráda. Je hygienický a nadávkuji si s ním přesně potřebné množství. Produkt je příjemný, lehce se roztírá. Má výživnější strukturu, podle mě je vhodný spíše pro normální až sušší pleť. Na pleti je krém příjemný, je chvíli cítit, ale poté se vstřebá. Hydratace mi vyhovuje, pleť se necítila suše, ale pro sušenky to nebude to pravé ořechové. Co se týče korekce, tak ta je opravdu jemná a nečekejte, že vám zakryje akné, nebo jiné nedokonalosti, spíše opravdu jemně sjednotí tón pleti. Finiš je přirozený a spíše trošku "dewy". Krém jsem si oblíbila a mám jej ráda místo makeupu do školy. Nanesu tedy samostatně tento krém a pak už jek korektorem zakryji nedokonalosti. Není třeba jej pudrovat. Taktéž je možné pod krém používat hydratační sérum. Bohužel já nemohu krém používat jako denní péči, neboť ve složení je silikon, který mi z dlouhodobějšího hlediska ucpává póry. 

Za sebe mohu produkt doporučit normální až suché pleti, která hledá dobrý denní krém, nebo lehoulince tónující krém a pleť nemá nejsvětlejší, holt trošku tmavší prostě je. Hydrataci a výživu pro mou pleť splňuje, pleť neirituje. Škoda jen toho silikonu, protože ten pro mnohé z nás není ke každodennímu používání vhodný, nám prostě a jednoduše ucpe póry. I tak mám ale krém ráda a opravdu ráda jej aplikuji místo makeupu a tedy na kratší dobu, než na celý den. Největší nevýhodou je však zabarvení tohoto krému, neboť to opravdu každé nesedne.

Produkt jsem obdržela v rámci výzvy pro portál Blogerky.cz a k sehnání je v lékárnách, nebo se na něj můžete podívat zde. 40 mililitrů stojí 559 Kč. 
Máte zkušenosti se značkou Avéne? 

Může vás také zajímat

Online picks

onlinepicks


Krásný večer! Venku zrovna řádí pořádná bouřka a přesně tohle počasí mě nutí poohlížet se po nějakých nových kouscích, které bych zařadila do podzimního šatníku. Nakoukla jsem tedy na mé oblíbené eshopy a přináším Vám pár mých osobních tipů. Brzy také snad nafotím i pár outfitů s mými "must-haves" na toto období a upřímně už se na tu podzimní modu docela těším

na první koláži:
koženková sukně...

Číst více
online picksonline picks

Přípravy na podzim/ Outfit

Na rovinu se přiznám, že nejsem podzimní člověk.  Naprosto si užívám stále trvající teplé dny, které jsou pro mě tak akorát. Není už takový nesnesitelný hic, ale pořád je krásně teplo na šaty a na to si jen tak v kraťáskách vyběhnout do obchodu pro rohlíky nebo novou Vogue. Ale […]

Číst více
Můj stylMůj styl Oblékám seOblékám se outfitoutfit pietro filipipietro filipi podzimpodzim sakosako

Weekly snapshots

weekly

Krásný čtvrtek! Doufám, že se máte skvěle a také si užíváte ještě krásného skoro-letního počasí. Dnes jsem zase dala dohromady weekly snapshots a brzy Vám slibuji článek o mých oblíbených kavárnách v Praze, který už mám nějakou dobu rozepsaný, akorát ho pořád ne a ne dopsat. Také určitě budou zase nějací kosmetičtí oblíbenci a interiérová inspirace, na což se už moc těším!

leo
Zlín
antipearle
match
mini
bakeshop
detail
domynoburger
foodlab
foodlabpraha
hmhome
kostelní
praha
aldente
tally
vogue
voguecs
work
yamyam
prague
coffee

Číst více
weekly snapshotsweekly snapshots