• Úvod
  • Blogy
  • Avéne: Lehký hydratační sjednocující krém - beautyblogerky.cz
Avéne: Lehký hydratační sjednocující krém
Sdílejte s přáteli
Značka Avéne je známá svými výrobky pro citlivou pleť a to díky složení obohacenému o termální vodu z Avéne. Sama mám se značkou mnohé zkušenosti, především na střední škole jsem její produkty používala hojně a proto se k ní ráda vracím.
Tento produkt je lehce tónovaný, na fotografii vidíte odstín, který je velice tmavý a prvně jsem se ho lekla. Rozhodně musím vyvrátit tvrzení, že je vhodný pro všechny odstíny pleti. Bohužel tohle prostě nemůže sednout ženám s velmi výrazným růžovým podtónem a nebo bledulkám. U mně se produkt docela dobře rozetřel a dal jen lehoulince tmavší nádech, nic hrozného, ale světlejší a růžovější pleť to vstřebat opravdu nemůže. Produkt slibuje optimální hydrataci a neutralizaci drobných nedokonalostí. Taktéž slibuje rozjasnění a to díky dvou aktivním látkám: Meiboserinu a Lipomucinu. Termální voda z Avéně zajišťuje dlouhodobou hydrataci a zabraňuje vypařování vody z kůže. Krém obsahuje SPF 30, takže pleť je chráněná před nepříznivým slunečním zářením.

Krém má úzký aplikátor, který mám ráda. Je hygienický a nadávkuji si s ním přesně potřebné množství. Produkt je příjemný, lehce se roztírá. Má výživnější strukturu, podle mě je vhodný spíše pro normální až sušší pleť. Na pleti je krém příjemný, je chvíli cítit, ale poté se vstřebá. Hydratace mi vyhovuje, pleť se necítila suše, ale pro sušenky to nebude to pravé ořechové. Co se týče korekce, tak ta je opravdu jemná a nečekejte, že vám zakryje akné, nebo jiné nedokonalosti, spíše opravdu jemně sjednotí tón pleti. Finiš je přirozený a spíše trošku "dewy". Krém jsem si oblíbila a mám jej ráda místo makeupu do školy. Nanesu tedy samostatně tento krém a pak už jek korektorem zakryji nedokonalosti. Není třeba jej pudrovat. Taktéž je možné pod krém používat hydratační sérum. Bohužel já nemohu krém používat jako denní péči, neboť ve složení je silikon, který mi z dlouhodobějšího hlediska ucpává póry. 

Za sebe mohu produkt doporučit normální až suché pleti, která hledá dobrý denní krém, nebo lehoulince tónující krém a pleť nemá nejsvětlejší, holt trošku tmavší prostě je. Hydrataci a výživu pro mou pleť splňuje, pleť neirituje. Škoda jen toho silikonu, protože ten pro mnohé z nás není ke každodennímu používání vhodný, nám prostě a jednoduše ucpe póry. I tak mám ale krém ráda a opravdu ráda jej aplikuji místo makeupu a tedy na kratší dobu, než na celý den. Největší nevýhodou je však zabarvení tohoto krému, neboť to opravdu každé nesedne.

Produkt jsem obdržela v rámci výzvy pro portál Blogerky.cz a k sehnání je v lékárnách, nebo se na něj můžete podívat zde. 40 mililitrů stojí 559 Kč. 
Máte zkušenosti se značkou Avéne? 

Může vás také zajímat

Fake it till you make it – chovejte se tak, jako byste to už měli / OUTFIT

Zákon přitažlivosti (law of attraction) – na tento pojem narážím v poslední době celkem často. Vlastně jsem ani nevěděla, že se tomu tak říká, ale zjistila jsem, že jsem ho nevědomky praktikovala už dlouho (bohužel někdy i ne v tom dobrém). A když se ohlédnu zpět, sama jsem důkazem, jak […]

Číst více
chanelchanel motivacemotivace Můj stylMůj styl Oblékám seOblékám se outfitoutfit sakosako

6 věcí, které bych pro miminko pořídila znovu

Našemu Hugovi budou brzy tři roky, tak moc to letí! Nedávno jsem si prohlížela fotky z doby, kdy byl miminko, a přemýšlela, jaké že to vlastně bylo. Také jsem vyřazovala a posílala dál nějaké věci, které už nepotřebujeme. A postupně mě u toho napadlo napsat článek na téma – co […]

Číst více
miminkomiminko Myslím na dětiMyslím na děti nákupynákupy Nákupy pro nejmenšíNákupy pro nejmenší

Top: březenUž jsem se vám pochlubila svou nádhernou a božsky voňavou svíčkou od Jo Malone? Myslím že ne, tak tady ji máte. Jestli chcete někoho podarovat luxusní svíčkou, sáhněte po britské značce Jo Malone. Tahle svíčka s vůní červených růží voní na metry i takhle zavřená a nezapálená. A to balení, to je nádhera!


Oblíbenou vůní v březnu se stala Dream Fearlessly od Mary Kay. Moc se mi líbí její skleněný...

Číst více
benefitbenefit jo malonejo malone mary kaymary kay saloossaloos the ordinarythe ordinary toptop top oftop of