• Úvod
  • Blogy
  • Avéne: Lehký hydratační sjednocující krém - beautyblogerky.cz
Avéne: Lehký hydratační sjednocující krém
Sdílejte s přáteli
Značka Avéne je známá svými výrobky pro citlivou pleť a to díky složení obohacenému o termální vodu z Avéne. Sama mám se značkou mnohé zkušenosti, především na střední škole jsem její produkty používala hojně a proto se k ní ráda vracím.
Tento produkt je lehce tónovaný, na fotografii vidíte odstín, který je velice tmavý a prvně jsem se ho lekla. Rozhodně musím vyvrátit tvrzení, že je vhodný pro všechny odstíny pleti. Bohužel tohle prostě nemůže sednout ženám s velmi výrazným růžovým podtónem a nebo bledulkám. U mně se produkt docela dobře rozetřel a dal jen lehoulince tmavší nádech, nic hrozného, ale světlejší a růžovější pleť to vstřebat opravdu nemůže. Produkt slibuje optimální hydrataci a neutralizaci drobných nedokonalostí. Taktéž slibuje rozjasnění a to díky dvou aktivním látkám: Meiboserinu a Lipomucinu. Termální voda z Avéně zajišťuje dlouhodobou hydrataci a zabraňuje vypařování vody z kůže. Krém obsahuje SPF 30, takže pleť je chráněná před nepříznivým slunečním zářením.

Krém má úzký aplikátor, který mám ráda. Je hygienický a nadávkuji si s ním přesně potřebné množství. Produkt je příjemný, lehce se roztírá. Má výživnější strukturu, podle mě je vhodný spíše pro normální až sušší pleť. Na pleti je krém příjemný, je chvíli cítit, ale poté se vstřebá. Hydratace mi vyhovuje, pleť se necítila suše, ale pro sušenky to nebude to pravé ořechové. Co se týče korekce, tak ta je opravdu jemná a nečekejte, že vám zakryje akné, nebo jiné nedokonalosti, spíše opravdu jemně sjednotí tón pleti. Finiš je přirozený a spíše trošku "dewy". Krém jsem si oblíbila a mám jej ráda místo makeupu do školy. Nanesu tedy samostatně tento krém a pak už jek korektorem zakryji nedokonalosti. Není třeba jej pudrovat. Taktéž je možné pod krém používat hydratační sérum. Bohužel já nemohu krém používat jako denní péči, neboť ve složení je silikon, který mi z dlouhodobějšího hlediska ucpává póry. 

Za sebe mohu produkt doporučit normální až suché pleti, která hledá dobrý denní krém, nebo lehoulince tónující krém a pleť nemá nejsvětlejší, holt trošku tmavší prostě je. Hydrataci a výživu pro mou pleť splňuje, pleť neirituje. Škoda jen toho silikonu, protože ten pro mnohé z nás není ke každodennímu používání vhodný, nám prostě a jednoduše ucpe póry. I tak mám ale krém ráda a opravdu ráda jej aplikuji místo makeupu a tedy na kratší dobu, než na celý den. Největší nevýhodou je však zabarvení tohoto krému, neboť to opravdu každé nesedne.

Produkt jsem obdržela v rámci výzvy pro portál Blogerky.cz a k sehnání je v lékárnách, nebo se na něj můžete podívat zde. 40 mililitrů stojí 559 Kč. 
Máte zkušenosti se značkou Avéne? 

Může vás také zajímat

Home details

home

Krásný den! Slíbila jsem vám střípky z mého bydlení, tak se konečně dnes můžete podívat, jak to u mě vypadá Spoustu věcí mi sice stále chybí, ale to hlavní už je snad hotové. Hrozně mě zařizování baví a mít tak neomezený budget, byla bych v ráji, haha Mou největší slabostí je Westwing , Bellarose a H&M home. Užijte si fotky a já brzy třeba připravím nějaký další článek na toto téma Nebo se třeba...

Číst více
Abel odorAbel odor bellarose czbellarose cz Biosophy storeBiosophy store bydleníbydlení gib jewelsgib jewels haenke haenkehaenke haenke HM homeHM home home decorhome decor JyskJysk PokojovkyPokojovky westwingwestwing

Krok do neznáma jako ta nejlepší volba? / OUTFIT

Víte, jak se pozná, že opravdu žijete naplno? Určitě ne tak, že si doma usrkáváte kafíčko v pohodlném křesle a muž vám každý den nosí květiny. Bohatý život znamená plno nekomfortu, překonávání svých jistot a nespočet kroků do neznáma. Patří k němu jak slzy, tak smích a někdy i sakra bolí. Ale […]

Číst více
leopardleopard motivacemotivace Můj stylMůj styl Oblékám seOblékám se outfitoutfit zimazima

Mary Kay: VIP produktová snídaněOpět jsem měla tu možnost se účastnit představení novinek značky Mary Kay. Akce se konala přímo v sídle společnosti na pražském Andělu. Čekalo na nás nádherné pohoštění, na kterém jsme si při samotném prezentování nových kosmetických produktů, vážně pochutnaly. 
Již je tradicí, že při takových tiskovkách hovoří samotné kosmetické poradkyněMary Kay a stalo se tomu i nyní. Verunka nám sdělila svůj...

Číst více
eventevent eventsevents mary kaymary kay