• Úvod
  • Blogy
  • Beauty Blender: 6 důvodů, proč stojí za to vyzkoušet. - BeautyBlogerky.cz
Beauty Blender: 6 důvodů, proč stojí za to vyzkoušet
Sdílejte s přáteli

Ikonická houbička na makeup nechybí ve vybavení téměř žádného světového vizážisty, sbírá ocenění po celém světě a její růžová barva září v makeup tutorialech a fotografiích na sociálních sítích. Proč je kolem Beauty Blenderu takový povyk? A proč byste měla dát této kosmetické vychytávce šanci?

 

  1. Růžová houbička zastane práci za několik štětců: dá se jí nanášet krém, podkladová báze, makeup, korektor, tvářenka a dokonce i pudr. Pokud váháte nad investicí do vícero štětců, anebo chcete skladného pomocníka na cesty, Beauty Blender vám vytáhne trn z paty.

 

  1. S Beauty Blenderem je snazší docílit bezchybného makeupu bez viditelných tahů, než při klasickém nanášení štětcem. Obzvláště pokud máte pleť s akné, nebo barevnými nerovnostmi, Beauty Blenderem je jednodušší vrstvit makeup pro lepší krytí než štetcem.

 

  1. Krémové produkty nanášejte navlhčenou houbičkou: absorbuje tak do sebe minimum makeupu, příjemně klouže po obličeji, lépe se jí makeup roztírá a zanechá na pleti sametový finnish.

 

  1. Zalézá vám makeup do vrásek kolem očí? Zkuste trik světových vizážistů: Navlhčeným Beauty Blenderem (v tomhle případě ráda používám menší zelenou verzi) naneste korektor pod oči, rozetřete do ztracena a tou samou navlhčenou houbičkou oční okolí ihned zapudrujte.

 

  1. Beauty Blender oceníte i v případě, že máte velmi mastnou pleť. Suchou houbičkou si po nanesení makeupu ťupkejte po obličeji tak dlouho, dokud do sebe nenasaje veškerý přebytečný maz a olejové složky z krému a makeupu. Matný obličej pak zafixujte pudrem.

 

  1. Nanášíte si makeup prsty a odpoledne už není na vašem obličeji po makeupu ani památky? S Beauty Blenderem nanesete podklad stejně rychle jako prsty a zároveň ho lépe zapracujete do pleti. Makeup Vám tak vydrží bezchybný až do večera.

 

Může vás také zajímat

Pondělí na zámku | Chateau McelyPondělí na zámku.

Nevšední pondělky miluju. Pondělí je pro spoustu lidí stereotypním dnem, kdy jdou zase do práce, nebo zase do školy. Málo kdo se na podělí těší a přesně proto, si já cením každého momentu, kdy je pondělí něčím ozvláštněné.

Já v tento den vyrazila do Chateau Mcely, jež tak dlouho sleduji (a kochám se nad fotkami) z tohoto místa na Instagramu.

Číst více
lifestylelifestyle traveltravel

Outfit: Na rande

Neskutečné se stalo realitou. Po několika měsících jsme měli s mým mužem víkend jen pro sebe! A zašli jsme si spolu na rande. Vydali jsme se do restaurace na sushi, nemusela jsem u toho honit nikoho mezi stoly, ani si u toho malovat obrázky, prostě jsme tam jen tak seděli, […]

Číst více
létoléto Můj stylMůj styl Oblékám seOblékám se outfitoutfit puntíkypuntíky šatyšaty

Sothys: DesquacremFrancouzskou kosmetickou značku, kterou lze sehnat pouze v beauty salónech asi nemusím dlouze představovat. Sothys se za roky, které působí na českém trhu stal poměrně fenoménem. Stejně jako jejich proslulý Desquacrem, aneb hloubkový enzymatický čistící krém na pleť. Tento produkt uvolňuje pleť a odstraňuje přirozeně produkované nečistoty, jako je pot a nadbytek mazu. Produkt voní po ovoci, ale i...

Číst více
beautyblogerky.czbeautyblogerky.cz pleťpleť recenzerecenze sothyssothys