• Úvod
  • Blogy
  • Beauty Blender: 6 důvodů, proč stojí za to vyzkoušet. - BeautyBlogerky.cz
Beauty Blender: 6 důvodů, proč stojí za to vyzkoušet
Sdílejte s přáteli

Ikonická houbička na makeup nechybí ve vybavení téměř žádného světového vizážisty, sbírá ocenění po celém světě a její růžová barva září v makeup tutorialech a fotografiích na sociálních sítích. Proč je kolem Beauty Blenderu takový povyk? A proč byste měla dát této kosmetické vychytávce šanci?

 

  1. Růžová houbička zastane práci za několik štětců: dá se jí nanášet krém, podkladová báze, makeup, korektor, tvářenka a dokonce i pudr. Pokud váháte nad investicí do vícero štětců, anebo chcete skladného pomocníka na cesty, Beauty Blender vám vytáhne trn z paty.

 

  1. S Beauty Blenderem je snazší docílit bezchybného makeupu bez viditelných tahů, než při klasickém nanášení štětcem. Obzvláště pokud máte pleť s akné, nebo barevnými nerovnostmi, Beauty Blenderem je jednodušší vrstvit makeup pro lepší krytí než štetcem.

 

  1. Krémové produkty nanášejte navlhčenou houbičkou: absorbuje tak do sebe minimum makeupu, příjemně klouže po obličeji, lépe se jí makeup roztírá a zanechá na pleti sametový finnish.

 

  1. Zalézá vám makeup do vrásek kolem očí? Zkuste trik světových vizážistů: Navlhčeným Beauty Blenderem (v tomhle případě ráda používám menší zelenou verzi) naneste korektor pod oči, rozetřete do ztracena a tou samou navlhčenou houbičkou oční okolí ihned zapudrujte.

 

  1. Beauty Blender oceníte i v případě, že máte velmi mastnou pleť. Suchou houbičkou si po nanesení makeupu ťupkejte po obličeji tak dlouho, dokud do sebe nenasaje veškerý přebytečný maz a olejové složky z krému a makeupu. Matný obličej pak zafixujte pudrem.

 

  1. Nanášíte si makeup prsty a odpoledne už není na vašem obličeji po makeupu ani památky? S Beauty Blenderem nanesete podklad stejně rychle jako prsty a zároveň ho lépe zapracujete do pleti. Makeup Vám tak vydrží bezchybný až do večera.

 

Může vás také zajímat

Essence: Make Me BrowDnes pro Vás mám zmínku o svém za několik let nejoblíbenějším produktu na úpravu obočí. Jedná se o totálně okopírovaný Gimme brow od Benefitu, který nabízí značka Essenceasi za šedesát korun. Běžně takové produkty svou koupí nepodporučuji, ale benefití Gimme Brow jsem chtěla vždy vyzkoušet, avšak nehodlám za něj dávat tu šílenou sumu peněz, když se jedná o tak maličký produkt, který zřejmě moc...

Číst více
EssenceEssence očioči recenzerecenze

RECEPT: Zdravé jablečné muffiny

Tak schválně, kolik z vás má slabost pro všechny ty jablečné koláče, štrůdly a nákypy? Já se hlásím v první řadě. Jablka fakt můžu a líbí se mi na nich, že jsou při pečení takové věrné společnice. Takže jsem se na jejich sezónu fakt těšila a už předem žhavila troubu. […]

Číst více
jablkajablka muffinymuffiny receptrecept recept pro dětirecept pro děti ReceptyRecepty sladkésladké Vařím a jímVařím a jím

UFO Glow addict | recenze

foreoUFO

Jak vypadá chytrá 90-sekundová péče o pleť? Dalším z produktů FOREO, které jsem dostala možnost vyzkoušet, je tenhle sonický přístroj pro urychlení účinků pleťové masky, FOREO UFO. Spolu s ním jsem také otestovala dvě masky, Youth junkie a Glow addict. Musím říct, že masky mě nikdy moc nebavily a v péči o pleť jsem je ignorovala, celý ten proces mi přišel zdlouhavý. Pak přišel boom plátýnkových...

Číst více
ForeoForeo Foreo UFOForeo UFO GLow addictGLow addict recenrerecenre reviewreview Youth junkieYouth junkie