• Úvod
  • Blogy
  • Becca Rozjasňovače a tvářenky || Recenze - BeautyBlogerky.cz
Becca Rozjasňovače a tvářenky || Recenze
Sdílejte s přáteli
Všechny kosmetické fanatičky již jistě postřehly, že se před pár týdny objevila na eshopu Sephory nová značka, kterou je známá a oblíbená americká Becca Cosmetics. Já jsem měla tu čest ji na vlastní kůži vyzkoušet již před pár měsíci s několika kousky, které jsem si dovezla z USA, a protože se teď objevila i u nás, dokoupila jsem si další kultovní rozjasňovač a konečně tu pro vás mám článek!
Beccu jsem poznala právě skrze jejich kultovní a ikonické rozjasňovače Shimmering Skin Perfector a konkrétně skrze odstín Opal, který byl a je na YouTube velkým hitem. Kromě ikonických rozjasňovačů se Becca dostala do povědomí i díky spolupráci se známou YouTuberkou Jacklyn Hill, se kterou vytvořila limitovanou kolekci rozjasňovačů, tvářenek a stínů a třeba právě její rozjasňovač Champagne Pop se stal součástí stálé nabídky.
Výběr je u nás na stránkách Sephory zatím jen omezený ale doufám, že to se brzy změní. V prodejnách Beccu zatím nehledejte, minimálně tedy v Praze zatím není. K dostání jsou na eshopu rozjasňovače, krémové rozjasňovače a tekutý rozjasňovač, minerální tvářenky, báze pod makeup a korektor. 
BECCA
Já mám doma dva rozjasňovače a dva splity z Jacklyn Hill kolekce (vyprodaná limitka), ve kterých je půl na půl rozjasňovač spolu s tvářenkou, takže mohu hodnotit i texturu a výdrž jejich Mineral Blush tvářenek, nejen rozjasňovačů. Ze stálé nabídky rozjasňovačů mám doma Opal a Moonstone. A ve splitech mám dva rozjasňovače  - Champagne Pop (ve stálé kolekci pojmenovaný jako C Pop) a Prosecco Pop a dvě tvářenky Pamplemousse a Flowerchild. Mineral Blush tvářenky u nás na eshopu nejsou a bohužel se u nás nenachází ani všechny odstíny tvářenek a rozjasňovačů, které by mohly, takže snad časem. :)
*Moonstone rozjasňovač je světlý, bílo zlatý odstín, ideální pro opravdu světlou pleť
*Opal rozjasňovač je krásná střední rose gold barva, na velmi světlou pleť bude tmavší/tmavá
*Champagne Pop/ C Pop rozjasňovač je světlý zlatý odstín s lehkým meruňkovým nádechem
*Prosecco Pop (LE) rozjasňovač je velmi teplý, středně zlatý odstín, ideální na střední/tmavou pleť
*Flowerchild tvářenka je střední, teplá, korálově růžová s poměrně výrazným leskem
*Pamplemousse (LE) tvářenka má výraznější růžovo červenou barvu a velmi jemný lesk
BECCA
BECCA
BECCA
Produkty na tvář Becca mají společnou texturu, která je příjemná, velmi jemná, tak akorát měkká, nepráší, perfektně se rozmazává a má velmi dobrou výdrž. Na mé pleti drží tvářenky i rozjasňovače opravdu celý den, trochu na konci dne blednou, což je běžné, ale opravdu jen minimálně. Tvářenky díky své vysoké pigmentaci drží v mém měřítku nadprůměrně, jen si při aplikaci nejdřív otřu štětec o ruku, abych měla jistotu, že neskončím s barevným flekem na tvářích a to zejména u odstínu Pamplemousse. Textura splyne s pletí, a protože ani u tvářenek není matná, vytváří zdravý sametový nádech barvy s leskem. Vlastně bych celkově u minerálních tvářenek označila efekt na pleti za sametově lesklý a moc hezký.
Co musím vypíchnout a proč je podle mě Becca známá svými rozjasňovači, je jejich intenzita. Opravdu se dokonale lesknou a třpytí a i když je možné nanést je jemně, vyloženě přirozenost tady určitě nehledejte. Tu vám nabídnou třeba Dior rozjasňovače, ale Becca je spíš na vlně hodně výrazné, jako třeba Mary Lou od theBalm. A co víc, rozjasňovače se výrazně lesknou i večer, ačkoliv intenzita klesne, stejně i po třeba deseti hodinách ve světle uvidím naprosto přesně a jasně, kam jsem ráno rozjasňovač nanesla. Výjimkou je odstín Moonstone, který, ačkoliv stále výrazný, je méně intenzivní než zbylé rozjasňovače, které mám doma.
BECCA
Pokud značku Becca ještě neznáte, rozhodně to napravte. Já ji považuji za velmi kvalitní, s krásnými obaly a funkčními produkty na tvář. Značku sice vyzkoušenou kompletně nemám, ale doufám, že se brzy rozšíří sortiment produktů i u nás v Sephoře a budu si moct vybrat a vyzkoušet další produkty, které by mě třeba i lákaly. Co vy a Becca? Co chcete vyzkoušet a jaké produkty byste nejraději viděli i u nás? L.

Může vás také zajímat

Jalupro: Gel Lash Enhancer
Naše řasy slouží k tomu, aby chránily oči a absorbovaly znečisťující a dráždivé látky. Jsou to vlasy, které mají třístupňový životní cyklus a to stejný jako mají vlasy na hlavě, avšak je v porovnání s ním velmi krátký. Naše řasy vydrží na očích jeden až devět měsíců. Po čtyřicítce se stávají tenčí a řidší a jejich počet klesá. Jsou neustále vystavovány tření a tlaku a to především kvůli líčení a...

Číst více
beautyblogerky.czbeautyblogerky.cz intermedexintermedex jaluprojalupro očioči recenzerecenze

Pastelové barvy a teplý podzim? Není to zas taková paráda, jak se může zdát/ OUTFIT

Musí říct, že tento podzim je pro mě hodně netypický. Nosím totiž na mé poměry až moc světlých tónů a hlavně ty pastelové – jako na jaře. Možná jsem pomatená i z toho počasí, nebýt těch nádherně oranžově a červeně zbarvených listů, řekla bych, že máme květen. Jen si to […]

Číst více
Můj stylMůj styl názornázor Oblékám seOblékám se outfitoutfit podzimpodzim

Decor wishlist | ložnice

wish


Krásný den! Jelikož aktuálně zařizuju celý byt, slíbila jsem Vám na toto téma spoustu článků a dnes přicházím s prvním z nich. Skládání wishlistů mě hrozně baví a hezky si udělám pořádek v tom, co se mi líbí a jaký styl je mi nejbližší. Vidím, jak jednotlivé kousky fungují s ostatními a udělám si hezkou představu o celkovém výsledku. Jako první jsem tedy dala dohromady seznam věcí, které by se mi...

Číst více
bella rosebella rose decordecor JyskJysk vemzuvemzu wishlistwishlist