• Úvod
  • Blogy
  • BeconfiDent aneb bělící pasta s vitamíny - beautyblogerky.cz
BeconfiDent aneb bělící pasta s vitamíny
Sdílejte s přáteli
Dnes Vám chci na svém blogu poprvé představit zubní pastu. Říkáte si "ó jaká nuda"? Nene, tahle pasta je nejen bělící, ale také obsahuje spoustu vitamínů! Zoubky po jejím používání nejsou už jen bílé, ale i zdravé! Bělícím pastám jsem se často vyhýbala a to právě z toho důvodu, že ničí zubní sklovinu, proto mě tato pasta opravdu zaujala. Firma BeconfiDent si tuto zubní pastu patentovala, protože nahrazuje denní polykání vitamínů.
Pasta obsahuje vitamíny A, B6, C a E, ty se rychle vstřebávají do těla a neabrazivně bělí zuby. Pasta je klinicky testována a slibuje odstranění skvrn od jídla a pití, následně udržuje bílý úsměv a svěží pocit.
Co se mi opravdu líbí je balení, krásná ozdoba koupelny! Obsahuje pumpičkový aplikátor, takže se skvěle a jednoduše dávkuje. Navíc máte na kartáčku potřebné množství produktu, ani víc a ani méně. Pasta je vhodná i pro majitelky velice citlivých zubních krčků, jako jsem já. Málokterá zubní pasta mi sedne, ale s touhle jsem potíže nepocítila. Navíc obdivuji její jemnou chuť. Většina bělících past má šíleně svěží chuť, že mě z toho pomalu slzí oči. Tato je jemňoučká a po vypláchnutí úst v puse zůstává. Zuby jsou čisté a jazyk po nich krásně vrže. Co se týče dlouhodobějších účinků, tak zuby se mi zdají opravdu bělejší. Ne nějak výrazně, že by v noci pomalu svítily, ale bělejší jsou.


Na víčku je tento návod omotán, což je trochu nešťastné, když ho sloupnete, už ho nemáte, ale nějak mi to nevadí. Za mě je pasta opravdu dobrá a mohu ji všem doporučit. Jediným mínusem je cena. Pasta stojí 1399 Kč za 50 ml, ale mohu říct, že téměř neubývá a zdá se mi dobrou investicí. Seženete ji zde na krasa.cz a také mnoho dalších výrobků této značky, jako je bělící pero, nebo třeba lesk na zuby!

Čím čistíte zuby Vy? Používáte bělící pasty? :-)

Může vás také zajímat

Tipy na dárky || Vánoční edice 2017

Tak jsem si uvědomila, že letos ty Vánoce trochu zanedbávám. Ani tak ne ty doma, ale spíš ty na blogu. Tak snad vám absenci vánočně laděných článku vynahradí aspoň trochu ten dnešní. Bude o dárcích, které jsem pořídila pro svou rodinu a kamarádky a něco málo navíc. :) Pokud náhodou víte, že ode mě nějaký ten dárek možná dostanete, prosím, abyste tenhle článek pro vaše vlastní dobro (a hlavně...

Číst více
NákupyNákupy Tipy na dárkyTipy na dárky VánoceVánoce
Soaphoria: Královské dentální sérum

Soaphoria: Královské dentální sérum

Možná pro Vás může být název tohoto produktu trochu matoucí, avšak věřte, že i přes sérum v názvu se jedná o zubní pastu. Já už nepoužívám jiné pasty, než přírodní a to proto, že se snažím vyhýbat sulfátům kde to jde a přeci jenom si myslím, že přes ústní dutinu už mohou způsobit více škody, než jen na ruce. Dále se mi na nich líbí, že díky absenci sulfátůnepění, není třeba neustále vyplivovat...

Číst více
fairychainfairychain zubyzuby

Nejlepší pleťové masky || NUXE, Glamglow, Bobbi Brown, Avéne

Pokud můj blog čtete již nějakou dobu, moje záliba v pleťových maskách vám jistě neunikla. Mám jich doma ve všech fázích roku minimálně dvě desítky, na všechny možné i nemožné problémy pleti a pro plnění jakýchkoliv jejích potřeb. :) Pravidelná maska alespoň jednou nebo dvakrát týdně dokáže udělat s mojí pletí skoro zázraky a rozhodně jejich používání nezanedbávám.


POKRAČOVAT VE ČTENÍ

Číst více
High-endHigh-end LékárnaLékárna ParfumerieParfumerie PéčePéče RecenzeRecenze