• Úvod
  • Blogy
  • Benefit produkty na obočí // recenze - BeautyBlogerky.cz
Benefit produkty na obočí // recenze
Sdílejte s přáteli
Už je to nějakou dobu, co Benefit přišel na trh s celou novou, z části inovovanou, řadou produktů na obočí, které v beauty světě vzbudily velký rozruch. Pokud tedy o nějakých produktech na obočí od Benefitu přemýšlíte, dnešní článek bude právě pro vás.
Začala bych obaly celé řady, které se mi upřímně vůbec nebílí. Co jsem vypozorovala, je to prostě buď a nebo. Někdo obaly zbožňuje, já patřím do té druhé skupiny. Nicméně musím Benefitu nechat body za originalitu a také musím uznat, že jsou jinak plně funkční, pevné, vše drží dobře zavřené a přežijí i nějaké to cestovaní.
Benefit Bigger & Bolder Brows sada obsahuje celkem tři produkty a sadu šablonek na obočí.  Je to Ka-Brow! a High Brow v plném balení a Ready Set Brow! v cestovním. Celkem v Sephorách a na eshopu najdete tyto sady tři a produkty v nich se mírně liší. Stejně tak si můžete vybrat, v jakém odstínu si sadu pořídíte. Každá z nich je ve třech barevných variantách - light, medium a deep. Já mám variantu číslo jedna, nejsvětlejší z nich. Všechny sety jsou v hezké plechové krabičce, pro kterou určitě najdu i pozdější využití.
BENEFIT PRODUKTY NA OBOČÍ // RECENZE
BENEFIT PRODUKTY NA OBOČÍ // RECENZE
Benefit Bigger & Bolder Brows sada, Sephora 1190,-
Ka-Brow! je krémový produkt v kalíšku, který má ve víčku i štěteček, což je ideální na cestování. Štěteček je sice použitelný, nicméně pokud vyloženě nemusím, rozhodně není mou první volbou. Na můj vkus má štětiny příliš dlouhé, takže se ohýbají, a zároveň jsou poměrně hrubé. Samotný produkt má moc pěknou a hezky světlou hnědou barvu, která není příliš teplá ani červená, což bývá velmi častý problém. Na moje obočí by mohla být ještě o kousek studenější
Problém mám bohužel s konzistencí produktu. Již při prvním otevření mi přišla suchá a tuhá. Tento fakt se mírně zlepšil po otření vrchní vrstvy produktu, ale ani tak nebyla barva tak krémová, aby mi vyhovovala. Po několika použitích navíc začal vysychat a při aplikaci na obočí po sobě od začátku zanechával žmolky a kousky barvy v obočí a nekreslil rovnoměrně. Výdrž sama o sobě je velmi dobrá, celodenní, ale s produktem se mi pracuje velmi těžko a problematicky. V současné době mám kalíšek už úplně vyschlý, produkt se odlepil od krajů a scvrkl.. Za mě tedy rozhodně ne. Od produktu za necelých osm set čekám mnohem lepší výkon a ne suchý produkt, který za dva měsíce vyschne.
BENEFIT PRODUKTY NA OBOČÍ // RECENZE
BENEFIT PRODUKTY NA OBOČÍ // RECENZE
BENEFIT PRODUKTY NA OBOČÍ // RECENZE
BENEFIT PRODUKTY NA OBOČÍ // RECENZE
Ready, Set, Brow! je průhledný gel na obočí s kartáčkem, který byl v sadě v cestovním balení. S kartáčkem se mi pracuje hezky a dokáže obočí příjemně pročesat. Gel na obočí následně příliš neztvrdne, což nemám ráda. Co mě trochu zarazilo, je jeho silná alkoholová vůně, kterou cítím během aplikace.
Řekla bych, že fixuje tak středně, možná i spíš jemněji. Efekt gelu je velmi přirozený a nechává jednotlivé chloupky oddělené a neslepuje, což se mi líbí. Obočí mi roste směrem do stran a pokud chci následovat současný trend a chloupky na vnitřní straně obočí se snažím vyčesat směrem nahoru, tento gel to sám nezvládne. Výdrž zafixování zbytku obočí je dobrá, ale mohla by být lepší. Pokud máte bezproblémové obočí a hledáte průhledný gel pouze na pročesání a lehkou fixaci, mohla bych ho doporučit. Cena je ovšem v takovém případě diskutabilní, protože vůči té mi vlastnostmi přijde gel spíš průměrný. Plné balení gelu stojí stejně jako Ka-Brow 790,-.
BENEFIT PRODUKTY NA OBOČÍ // RECENZE
BENEFIT PRODUKTY NA OBOČÍ // RECENZE
High Brow! světlá tužka pod obočí, na projasnění a uklizení případných nedokonalostí. Těšila jsem se na ni ze všech produktů ze sady nejméně, ale byla jsem mile překvapena. Konzistence tužky je tak akorát, není ani příliš tvrdá, ani příliš měkká. Dá se tedy snadno rozmazat do ztracena a zároveň dobře kreslí a je velmi hezky pigmentovaná. Barva je světlá tělová růžová. Výdrž mi přijde perfektní, najdu ji pod obočím večer v neporušeném stavu a ačkoliv je samozřejmě na bázi, kterou dávám na celé víčko až k obočí, je to nadstandardní výkon.
Tužka se snadno ořezává i používá a stal se z ní můj každodenní pomocník. Zkoušela jsem ji i na spodní vnitřní linku, ale vydrží mi tam pouze zhruba hodinu. Což neberu jako mínus, protože k tomu tužka určena není. Za to ale pro méně problematická víčka bude díky své výdrži dobrá i jako podklad pod stíny, pro jejich větší intenzitu. Ačkoliv je odstín narůžovělý, mohu ho použít i já, zrovna na očích má růžový nádech opravdu spíš rozjasňující efekt. Případné přidání dalšího odsténu bych ale uvítala a mohl by být béžový, nebo rovnou s nádechem do žluta. Za plné balení samostatně dáte necelých sedm set.
BENEFIT PRODUKTY NA OBOČÍ // RECENZE
BENEFIT PRODUKTY NA OBOČÍ // RECENZE
BENEFIT PRODUKTY NA OBOČÍ // RECENZE
Šablony na obočí s držátkem vypadají na první pohled moc pěkně, na ten druhý mi přijdou trochu zbytečné. Možná budou užitečné pro naprostého začátečníka, ale pro někoho kdo už si zvykl dělat obočí od ruky to je jen další krok navíc a učení se nového postupu. Opět ale originální nápad a doplněk.
BENEFIT PRODUKTY NA OBOČÍ // RECENZE
BENEFIT PRODUKTY NA OBOČÍ // RECENZE
BENEFIT PRODUKTY NA OBOČÍ // RECENZE
Gimme Brow jsem si koupila zvlášť a měla jsem velká očekávání. Kartáček je malinký a dá se sním pracovat poměrně precizně i na úzkých koních obočí. Kartáček si ale musím před použitím otřít, protože nabírá příliš mnoho produktu. Což zaznamenáte hlavně v případě, že nemáte příliš husté obočí. Mnoho barvy se nemá kde uchytit a zbytečně moc se nabaluje na sebe. Barva odstínu 1 je hezky světlá, neutrální, pro mě by mohla být ještě o maličko víc studenější. V porovnání s mým obočím působí o chloupek tepleji. 
Gimme Brow obsahuje malá vlákna, která mají obočí opticky zahustit, což funguje tak na půl. Z logiky věci se musí vlákénka uchytit na vaše vlastní obočí, tudíž čím hustší ho máte, tím lepší bude výsledek. Obecně jsem ale velmi spokojená. Líbí se mi konzistence a hlavně výdrž produktu. Kromě chloupků na vnitřních stranách mi ho udrží celý den v perfektním stavu. Nemaže se, dodá barvu a zároveň zafixuje a mírně zahustí. Pokud nechcete, nebo nepotřebujete složité domalovávání a vykreslování obočí, tohle je naprosto ideální produkt. V podstatě opravdu multifunkční a pokud ráno spěchám, zvládnu vyjít na ulici i jen právě s Gimme Brow.
BENEFIT PRODUKTY NA OBOČÍ // RECENZE
BENEFIT PRODUKTY NA OBOČÍ // RECENZE
BENEFIT PRODUKTY NA OBOČÍ // RECENZE
Benefit Gimme Brow, Sephora, 790,-
Přiznám se, že moje první zkušenost s Benefit produkty na obočí není příliš pozitivní. Čekala jsem víc a to hlavně od Ka-Brow!, na který jsem se velmi těšila. Chtěla jsem vám produkty nafotit v akci na mém obočí, nicméně makro fotky s Ka-Brow! vypadaly prostě příšerně a obávám se, že to nebylo vyloženě mou zručností, ale spíš produktem samotným. Ceny jsou poměrně dost vysoké a nemyslím si, že za to všechny produkty stojí. Zkoušela jsem třeba Make me Brow od Essence, který je sice horší, stojí ovšem jen naprostý zlomek ceny Gimme Brow. Chtěla bych si pořídit ještě nějakou z tužek na obočí, nejspíš Precisely My Brow, a rozhodně mě láká i primer. Máte zkušenost s nějakými produkty? Jak vyhovují vám? L.

 

 

Může vás také zajímat

PŘEDVÁNOČNÍ SOUTĚŽ – 12. VÝHRA (SEBAMED)

Krásný začátek týdne! Dnešní výhrou ve velké předvánoční soutěži je balíček lékařské kosmetiky Sebamed. INFO O VÝHŘE: Výherní balíček obsahuje Sebamed produkty: Intimní emulze: Intimní emulze bez mýdla pro jemnou denní hygienu intimních míst s pH 3,8, které je vhodné pro přirozenou rovnováhu mikroflóry. Tělové mléko s Q10: Zvyšuje hydrataci, zlepšuje a obnovuje elasticitu a […]

Číst více
Předvánoční soutěžPředvánoční soutěž předvánoční soutěž 2018předvánoční soutěž 2018 sebamedsebamed SoutěžeSoutěže

Decor wishlist | koupelna

decor.jpg


Krásný den! Po minulém wishlistu dekorací do ložnice , jsem si připravila list věcí, které by se mi líbily do koupelny. Jestli si potrpím na některý z pokojů v bytě, tak je to právě koupelna a i ta u mě byla první místností, kterou jsem se jala vybavovat. Jaké kousky mě zaujaly a které už jsem si pořídila?

Tenhle kobereček jsem objednávala hned, jak jsem ho na stránkách Bellarose viděla. Klasické...

Číst více
bella rosebella rose HM homeHM home JyskJysk wishlistwishlist Zara homeZara home

PŘEDVÁNOČNÍ SOUTĚŽ – 11. VÝHRA (OLAPLEX)

Hezkou neděli! Dnešní výhrou ve velké předvánoční soutěži je balíček vlasové péče Olaplex (k dostání ve vybraných salonech). INFO O VÝHŘE: Mnoho žen zná problém s poškozenými vlasy po nešetrném barvení, trvalé či častém používání žehliček a kulem na vlasy. Následkem jsou křehké vlasy, které jsou náchylné k cuchání a lámání se. S novou […]

Číst více
olaplexolaplex Předvánoční soutěžPředvánoční soutěž předvánoční soutěž 2018předvánoční soutěž 2018 SoutěžeSoutěže