Birthday HAUL
Sdílejte s přáteli
Ve středu jsem oslavila své již 22. narozeniny. Tedy slovo oslavila středu nejlépe nevystihuje, neboť narozeniny prakticky neslavím. Doma je nějak nehrotíme, většinou dostaneme nějakou maličkost, nebo peníze, oslavy se nekonají. Vlastně jsem byla celou středu sama doma v posteli, udělala jsem si oddychový den od bakalářky a koukala na seriály.
Den před narozeninami přišel přítel, který mi daroval nádherný puget růží a mou vysněnou Too Faced Love Flush v odstínu Love Hangover, aneb králíčkovou tvářenku. Já jej za to vzala na galavečer Blogerky roku 2015, což pro mě byla krásná oslava nadcházejících narozenin.
Mamka mi darovala přívěsek na Pandoru a to s motivem lva (ona je znamením lev). 

Poslední dáreček je dárek ode mě pro mě, jelikož se blíží Vánoce a nakupuji teď především pro druhé. Navíc jsem si už nějaký ten měsíc opravdu nic nekoupila (podzimní parka a boty jsou jediným kouskem oblečení za celý podzim), tak jsem se rozhodla, že investuji do sonického kartáčku Foreo Luna Mini. Zakoupila jsem jej online na e-shopu Douglas, neboť tam zrovna probíhala - 25 % sleva. Podrobná recenze určitě bude.
P. S.: Mám pro Vás připraveno spoustu vánočních článků, nějaké soutěže, wishlisty a reporty z vánočních večírků a akcí. Určitě se tedy máte na co těšit!
Mějte se krásně a budu ráda, když se pochlubíte tím, co jste si za poslední dobu koupily Vy.

Může vás také zajímat

Oční krém pro unavené mámy

Znáte to –  s dětmi se vám spánku moc nedopřeje. Buď je v noci kojíte, přebalujete, nebo za vámi přijdou ve 4 ráno, že si chtějí hrát. A ty větší zase vymýšlí před spaním všechno možné, jen aby nemusely do postele. V 10 večer se svalíte na gauč a to […]

Číst více
na očina oči notinonotino oční krémoční krém recenzerecenze Recenze produktůRecenze produktů shiseidoshiseido Zkrášluji seZkrášluji se

Pondělí na zámku | Chateau McelyPondělí na zámku.

Nevšední pondělky miluju. Pondělí je pro spoustu lidí stereotypním dnem, kdy jdou zase do práce, nebo zase do školy. Málo kdo se na podělí těší a přesně proto, si já cením každého momentu, kdy je pondělí něčím ozvláštněné.

Já v tento den vyrazila do Chateau Mcely, jež tak dlouho sleduji (a kochám se nad fotkami) z tohoto místa na Instagramu.

Číst více
lifestylelifestyle traveltravel

Outfit: Na rande

Neskutečné se stalo realitou. Po několika měsících jsme měli s mým mužem víkend jen pro sebe! A zašli jsme si spolu na rande. Vydali jsme se do restaurace na sushi, nemusela jsem u toho honit nikoho mezi stoly, ani si u toho malovat obrázky, prostě jsme tam jen tak seděli, […]

Číst více
létoléto Můj stylMůj styl Oblékám seOblékám se outfitoutfit puntíkypuntíky šatyšaty