Birthday HAUL
Sdílejte s přáteli
Ve středu jsem oslavila své již 22. narozeniny. Tedy slovo oslavila středu nejlépe nevystihuje, neboť narozeniny prakticky neslavím. Doma je nějak nehrotíme, většinou dostaneme nějakou maličkost, nebo peníze, oslavy se nekonají. Vlastně jsem byla celou středu sama doma v posteli, udělala jsem si oddychový den od bakalářky a koukala na seriály.
Den před narozeninami přišel přítel, který mi daroval nádherný puget růží a mou vysněnou Too Faced Love Flush v odstínu Love Hangover, aneb králíčkovou tvářenku. Já jej za to vzala na galavečer Blogerky roku 2015, což pro mě byla krásná oslava nadcházejících narozenin.
Mamka mi darovala přívěsek na Pandoru a to s motivem lva (ona je znamením lev). 

Poslední dáreček je dárek ode mě pro mě, jelikož se blíží Vánoce a nakupuji teď především pro druhé. Navíc jsem si už nějaký ten měsíc opravdu nic nekoupila (podzimní parka a boty jsou jediným kouskem oblečení za celý podzim), tak jsem se rozhodla, že investuji do sonického kartáčku Foreo Luna Mini. Zakoupila jsem jej online na e-shopu Douglas, neboť tam zrovna probíhala - 25 % sleva. Podrobná recenze určitě bude.
P. S.: Mám pro Vás připraveno spoustu vánočních článků, nějaké soutěže, wishlisty a reporty z vánočních večírků a akcí. Určitě se tedy máte na co těšit!
Mějte se krásně a budu ráda, když se pochlubíte tím, co jste si za poslední dobu koupily Vy.

Může vás také zajímat

Fake it till you make it – chovejte se tak, jako byste to už měli / OUTFIT

Zákon přitažlivosti (law of attraction) – na tento pojem narážím v poslední době celkem často. Vlastně jsem ani nevěděla, že se tomu tak říká, ale zjistila jsem, že jsem ho nevědomky praktikovala už dlouho (bohužel někdy i ne v tom dobrém). A když se ohlédnu zpět, sama jsem důkazem, jak […]

Číst více
chanelchanel motivacemotivace Můj stylMůj styl Oblékám seOblékám se outfitoutfit sakosako

6 věcí, které bych pro miminko pořídila znovu

Našemu Hugovi budou brzy tři roky, tak moc to letí! Nedávno jsem si prohlížela fotky z doby, kdy byl miminko, a přemýšlela, jaké že to vlastně bylo. Také jsem vyřazovala a posílala dál nějaké věci, které už nepotřebujeme. A postupně mě u toho napadlo napsat článek na téma – co […]

Číst více
miminkomiminko Myslím na dětiMyslím na děti nákupynákupy Nákupy pro nejmenšíNákupy pro nejmenší

Top: březenUž jsem se vám pochlubila svou nádhernou a božsky voňavou svíčkou od Jo Malone? Myslím že ne, tak tady ji máte. Jestli chcete někoho podarovat luxusní svíčkou, sáhněte po britské značce Jo Malone. Tahle svíčka s vůní červených růží voní na metry i takhle zavřená a nezapálená. A to balení, to je nádhera!


Oblíbenou vůní v březnu se stala Dream Fearlessly od Mary Kay. Moc se mi líbí její skleněný...

Číst více
benefitbenefit jo malonejo malone mary kaymary kay saloossaloos the ordinarythe ordinary toptop top oftop of