Birthday HAUL
Sdílejte s přáteli
Ve středu jsem oslavila své již 22. narozeniny. Tedy slovo oslavila středu nejlépe nevystihuje, neboť narozeniny prakticky neslavím. Doma je nějak nehrotíme, většinou dostaneme nějakou maličkost, nebo peníze, oslavy se nekonají. Vlastně jsem byla celou středu sama doma v posteli, udělala jsem si oddychový den od bakalářky a koukala na seriály.
Den před narozeninami přišel přítel, který mi daroval nádherný puget růží a mou vysněnou Too Faced Love Flush v odstínu Love Hangover, aneb králíčkovou tvářenku. Já jej za to vzala na galavečer Blogerky roku 2015, což pro mě byla krásná oslava nadcházejících narozenin.
Mamka mi darovala přívěsek na Pandoru a to s motivem lva (ona je znamením lev). 

Poslední dáreček je dárek ode mě pro mě, jelikož se blíží Vánoce a nakupuji teď především pro druhé. Navíc jsem si už nějaký ten měsíc opravdu nic nekoupila (podzimní parka a boty jsou jediným kouskem oblečení za celý podzim), tak jsem se rozhodla, že investuji do sonického kartáčku Foreo Luna Mini. Zakoupila jsem jej online na e-shopu Douglas, neboť tam zrovna probíhala - 25 % sleva. Podrobná recenze určitě bude.
P. S.: Mám pro Vás připraveno spoustu vánočních článků, nějaké soutěže, wishlisty a reporty z vánočních večírků a akcí. Určitě se tedy máte na co těšit!
Mějte se krásně a budu ráda, když se pochlubíte tím, co jste si za poslední dobu koupily Vy.

Může vás také zajímat

PŘEDVÁNOČNÍ SOUTĚŽ – 12. VÝHRA (SEBAMED)

Krásný začátek týdne! Dnešní výhrou ve velké předvánoční soutěži je balíček lékařské kosmetiky Sebamed. INFO O VÝHŘE: Výherní balíček obsahuje Sebamed produkty: Intimní emulze: Intimní emulze bez mýdla pro jemnou denní hygienu intimních míst s pH 3,8, které je vhodné pro přirozenou rovnováhu mikroflóry. Tělové mléko s Q10: Zvyšuje hydrataci, zlepšuje a obnovuje elasticitu a […]

Číst více
Předvánoční soutěžPředvánoční soutěž předvánoční soutěž 2018předvánoční soutěž 2018 sebamedsebamed SoutěžeSoutěže

Decor wishlist | koupelna

decor.jpg


Krásný den! Po minulém wishlistu dekorací do ložnice , jsem si připravila list věcí, které by se mi líbily do koupelny. Jestli si potrpím na některý z pokojů v bytě, tak je to právě koupelna a i ta u mě byla první místností, kterou jsem se jala vybavovat. Jaké kousky mě zaujaly a které už jsem si pořídila?

Tenhle kobereček jsem objednávala hned, jak jsem ho na stránkách Bellarose viděla. Klasické...

Číst více
bella rosebella rose HM homeHM home JyskJysk wishlistwishlist Zara homeZara home

PŘEDVÁNOČNÍ SOUTĚŽ – 11. VÝHRA (OLAPLEX)

Hezkou neděli! Dnešní výhrou ve velké předvánoční soutěži je balíček vlasové péče Olaplex (k dostání ve vybraných salonech). INFO O VÝHŘE: Mnoho žen zná problém s poškozenými vlasy po nešetrném barvení, trvalé či častém používání žehliček a kulem na vlasy. Následkem jsou křehké vlasy, které jsou náchylné k cuchání a lámání se. S novou […]

Číst více
olaplexolaplex Předvánoční soutěžPředvánoční soutěž předvánoční soutěž 2018předvánoční soutěž 2018 SoutěžeSoutěže