• Úvod
  • Blogy
  • Bobbi Brown Shimmer Brick Rose & Face Blender Brush -BeautyBlogerky.cz
Sdílejte s přáteli
Poslední dobou přibývá mnoho nových kompaktů Bobbi Brown, které všechny mají v názvu Brick, neskládají se z proužků ale z obdélníčků a jsou o trochu více sheer, než Shimmer Bricky. A chtěla bych je doma mít všechny. Nicméně doufám, že nikdo nezanevře právě na ikonické Shimmer Bricky, protože já je prostě miluji. Už je to nějakou dobu, co jsem si koupila třetí do sbírky. Tvářenkový odstín mi chyběl a když jsem ho viděla i v sadě s mini verzí mého oblíbeného Face  Blender Brush, měla jsem jasno. 
 

Sada nestála o moc víc než klasický kompakt samostatně, což považuji za příjemný bonus. Právě sada už asi k dostání nebude, ale Shimmer Brick i štětec v plné velikosti samozřejmě seženete. Jak v Douglasech, tak v buticích Bobbi Brown. Jednu další, o trochu větší verzi tohoto štětce Face Blender Brush už doma také mám a to z Vánoční limitky 2014 a po těch dvou letech už ho mám důkladně vyzkoušený. Rozdíl mezi štětci je nejen v designu, ale také ve velikosti. Tento můj nejnovější má stejnou béžovou barvu, jako štětce z klasické stálé kolekce, ale je opravdu maličký. Chlup je přírodní a kvalitní. Problém ovšem mám s provedením štětce. Po prvním umytí a následném použití se mi štětec v ruce začal viklat a kovová a dřevěná část se oddělily. Tuto vadu jsem tedy profesionálně vyřešila tak, že jsem k sobě obě části zase slepila. Na uchycení chlupů nebo použití štětce to samozřejmě nemá vliv, ale já jsem byla upřímně zklamaná. Od Bobbi Brown očekávám prvotřídní kvalitu a ne rozlepený štětec. 

BOBBI BROWN SHIMMER BRICK ROSE & FACE BLENDER BRUSH // NOVINKY #6

BOBBI BROWN SHIMMER BRICK ROSE & FACE BLENDER BRUSH // NOVINKY #6
Protože to bylo první zklamání touto značkou, nebudu dělat unáhlené závěry. Všechny ostatní štětce jsou v pořádku a ani po letech s nimi nemám žádný problém. Dokážu si i představit, že někoho, kdo doma žádné další štětce Bobbi Brown nemá, by to od nákupu štětců v plné velikosti a za plnou cenu mohlo odradit. Což by byla škoda, protože štětce od Bobbi považuji za velmi kvalitní. Budu tedy věřit, že to byl jen vadný kus, ale raději si příště miniatury štětců kupovat nebudu a investuji do těch normálně velkých.

Chlup štětce je tak akorát jemný, středně hustý a z přírodních štětin. Není tedy tak jemný jako syntetické štětce, ale na přírodní chlup je příjemný. Používám tenhle konkrétní typ štětce vlastně na cokoliv, co je potřeba. Perfektně nanese a rozmaže tvářenku i bronzer a v případě potřeby s ním nanáším i minerální makeupy nebo pudr. Menší verze štětce je opravdu ideální na cestování a mini Face Blender nosím v kosmetické taštičce v podstatě pořád.
BOBBI BROWN SHIMMER BRICK ROSE & FACE BLENDER BRUSH // NOVINKY #6
BOBBI BROWN SHIMMER BRICK ROSE & FACE BLENDER BRUSH // NOVINKY #6
Shimmer Brick v odstínu Rose má v základu neutrální růžovou barvu, kterou si můžete namíchat dle svých představ a použít půjde i jako narůžovělý rozjasňovač. Jak už u tohoto produktu bývá zvykem, obsahuje mini třpytky, které jsou tak akorát velké, aby mi nevadily. Na tváři je nevidím skoro vůbec. Stejně jako ostatní Shimmer Bricky poměrně dost práší, ale stejně jako u všech ostatních mi to také nevadí. Přednosti jsou jako obvykle naprosto fantastická výdrž a unikátní lesk, který od tohoto produktu čekáte. Není ovšem tak intenzivní, aby se ho kdokoliv musel bát. Na tváři kupodivu vypadá poměrně přirozeně. Za nenápadnou a neutrální tvářenku ho ale s velkou pravděpodobností měnit nebudete. :)
Jako pokaždé u produktů na tvář od Bobbi Brown musím vyzdvihnout schopnost se spojit s pletí a působit neuvěřitelně lehce, jak jen  to s lesklou tvářenkou jde. Rozhodně se nemusíte bát fleků, nerovnoměrného ztrácení tvářenky během dne, nebo rychlého blednutí. Vydrží mi na tváři opravdu celý den a to včetně lesku. Světlé pruhy jako rozjasňovač nepoužívám, protože z čistě subjektivního hlediska mám raději ty teplé, zlaté a šampaň. Všechny pruhy smíchané dohromady dávají pěknou neutrální růžovou. Na intenzitě se dá přidat, ale i ubrat. Stačí vynechat některé pruhy. Ty růžové navíc na tváři nejsou tak lesklé jako právě vrchní bílo růžový. Swatche jsou na přímém slunečním světle a nanesené prsty, kdy se ukáže z tvářenky (i shimmer bricků obecně) maximum.
BOBBI BROWN SHIMMER BRICK ROSE & FACE BLENDER BRUSH // NOVINKY #6
BOBBI BROWN SHIMMER BRICK ROSE & FACE BLENDER BRUSH // NOVINKY #6
BOBBI BROWN SHIMMER BRICK ROSE & FACE BLENDER BRUSH // NOVINKY #6
Ačkoliv na tvářenku často zapomínám, a občas to dělám zcela záměrně, ve svých čtyřech MAC odstínech už mám slušné důlky. Nutno podotknout, že jsou všechny čtyři matné. Posledních pár let jsem žádné jiné kromě matných vlastně ani nenosila. Pěknému jemnému lesku začínám dávat přednost až poslední dobou. Nechce se mi to říkat nahlas, ale může za to můj syn. :))) Přece jenom, dva roky bez spánku se na mně podepisují a lesk trochu té šťávy přece jen dodá. Máte raději matné nebo lesklé tvářenky? L.

PS: Palec nahoru pro toho, kdo už tento článek četl zhruba před týdnem, kdy jsem ho omylem uveřejnila. Neupravený a s chybami! :) Bylo vás totiž překvapivě dost. :)

Může vás také zajímat

Co všichni mají s tím LEGO DUPLO? Recenze stavebnice Dobrodružství na farmě

První sadu stavebnice Lego Duplo dostal náš Hugo ještě před svými prvními narozeninami. Byla to jedna z těch menších sad, některý z vláčků. Pamatuji si, že jsem si tenkrát říkala, jestli to není moc brzy a přišlo mi trochu jako předčasný dárek. K prvním narozeninám pak dostal ještě různé dřevěné […]

Číst více
duploduplo dva rokydva roky hračkyhračky LEGOLEGO Myslím na dětiMyslím na děti Nákupy pro nejmenšíNákupy pro nejmenší

GRWM & JAK SI ZVÝŠIT SEBEVĚDOMÍ + SOUTĚŽ / VLOG

V novém videu se líčím před kamerou a povídám o tom, jak získat zdravé sebevědomí a sebelásku.  ODKAZY K VIDEU: + La Mer: https://fave.co/2B5SD2s + průhledný box na kosmetiku: http://bit.ly/2rvO11x + zrcátko Simplehuman: http://bit.ly/2rydg3b (20% sleva s kódem Mamoustylove20) + matující primer Paula’s Choice: http://bit.ly/2rvitsp + make-up Clarins: http://bit.ly/2yN5BSC + […]

Číst více
VideaVidea videovideo

Dubai | Photodiary

dubai


Krásný den! Po všech těch tipech na dárky tu mám pro vás opět článek z cest. S Haničkou jsme se ještě rozhodly v listopadu si o týden prodloužit léto a jako místo, kde se ohřejeme, jsme si vybraly Dubai. Dovolenou jsme pojaly naprosto odpočinkově, takže minimum práce, hodně jídla, hodně čtení a hodně vyhřívání se na sluníčku. Užijte si fotky! A pokud Vás zajímají články i z mých předešlých...

Číst více
Coya dubaiCoya dubai Drift beachDrift beach DubaiDubai MRLtravelsMRLtravels one and only dubaione and only dubai outfitoutfit Playa NomadePlaya Nomade the maine dubaithe maine dubai travel diarytravel diary travellingtravelling