• Úvod
  • Blogy
  • Bobbi Brown Wine & Chocolate paletky a líčení - BeautyBlogerky.cz
Bobbi Brown Wine & Chocolate paletky a líčení // novinky #7
Sdílejte s přáteli
Ačkoliv jsem se o kolekci Wine & Chocolate od Bobbi Brown zmiňovala již v nákupech, samozřejmě si nemohu odpustit malou recenzi. Paletky jsou v buticích ještě stále k sehnání a pokud se nepletu, seženete je i v Douglasu, nebo na Douglas eshopu. O tom, jak je kolekce nádherná vám už ale psát nebudu, myslím, že toho bylo na mém Instagramu i blogu dost. :) Dnes se podíváme na swatche a dokonce mám pro vás i líčení.
O paletce Cool Dusk a rozjasňujícím pudru jsem vám psala minule a dnes to tedy bude o Wine Eye Palette a Chocolate Eye Palette, což jsou dvě paletky, které mě z celé kolekce zaujaly určitě nejvíc. Cena je poměrně vysoká, v butiku rovných 1700,-, nicméně kromě klasických čtyř stínů dostanete v paletkách i tři odstíny pudrových linek, o kráse samotných obalů nemluvě.
Kvalita všech stínů mi přijde senzační, dokonce i na Bobbi stíny. Nevím, jestli je to tím, že se čím dál tím víc sžívám s texturou jejích stínů, nebo prostě tím, že je mi značka čím dál tím víc sympatická, ale řekla bych, že stíny v limitovaných paletkách jsou kolekce od kolekcí kvalitnější. Na přesné složení jsem nekoukala, takže nemohu objektivně soudit, ale už i paletka Cool Dusk mi přišla lepší, než ostatní stíny které od Bobbi Brown vlastním. Pokud jste tedy stále váhaly s nákupem, vínovo čokoládovou edici vám mohu vřele doporučit. 
BOBBI BROWN WINE & CHOCOLATE PALETKY A LÍČENÍ // NOVINKY #7
BOBBI BROWN WINE & CHOCOLATE PALETKY A LÍČENÍ // NOVINKY #7
BOBBI BROWN WINE & CHOCOLATE PALETKY A LÍČENÍ // NOVINKY #7
Většina odstínů v paletkách je unikátních právě pro ně a i právě proto jsem si vybrala tyhle dvě. Tyto konkrétní totiž neseženete ve stálé nabídce, ani v jiných paletkách. Pigmentace je velmi dobrá a stíny ve většině případů práší naprosto minimálně nebo vůbec. Také mi téměř neopadávají a na víčku (jako obvykle s bází) mi drží bezchybně celý den. Co ovšem zůstává stejné, je jejich uživatelská přívětivost. I naprostý začátečník si s nimi dokáže poradit. Nejsou pigmentované až moc, takže si na víčku neuděláte fleky, ale pokud zakroužíte ve stínu vícekrát, pigmentace bude intenzivní. Opět bych chtěla vypíchnout schopnost každého jednoho stínu, a zejména těch třpytivých, vypadat na víčku perfektně i samostatně. Obě paletky bych zařadila mezi barevně neutrální, v obou najdete jak studenější odstíny, tak i teplejší. O malinko víc cítím tepleji vínovou paletku, obecně jsou ale prostě obě spíš neutrální.
Linky mají zajímavou texturu a ačkoliv jsou některé sušší, neopadávají a ani se nedrolí. Všechny jsou pigmentované opravdu intenzivně a linku s nimi bez problémů nakreslíte jak na sucho, tak na mokro. Na navlhčení štětce můžete použít třeba M.A.C. Fix +, termální vodu, nebo i vodu obyčejnou. Výborně se s nimi i rozmazává klasická linka, pokud ji nechcete příliš tvrdou a ohraničenou. I linky se dají použít jako stíny. Bála jsem se, že se při použití jako stíny budou hůř rozmazávat, ale ve skutečnosti to není nijak obtížné. Klasické stíny v paletkách se rozmazávají lépe a v podstatě samy, u linek se tak
trochu snažit musím, což bych ovšem neviděla jako vyložené mínus.
BOBBI BROWN WINE & CHOCOLATE PALETKY A LÍČENÍ // NOVINKY #7
BOBBI BROWN WINE & CHOCOLATE PALETKY A LÍČENÍ // NOVINKY #7
Chocolate Eye Palette
Ivory Eye Shadow - klasická matná světlá béžová, středně pigmentovaná
Woodrose Eye Shadow - matná velmi světlá hnědá se studeným nádechem, perfektně se rozmazává
Milk Chocolate Eye Shadow - matná světlá čokoládová, neutrální, perfektně se rozmazává
Velvet Bronze Mettalic Eye Shadow - bronzově hnědá s bronzovým leskem, skvěle pigmentovaná
Cocoa Mauve Intense Pigment Liner - matná tmavá, hnědo šedá linka
Navy Intense Pigment Liner - matná studená modro černá linka
Black Chocolate Intense Pigment Liner - matná hnědo černá linka
BOBBI BROWN WINE & CHOCOLATE PALETKY A LÍČENÍ // NOVINKY #7
BOBBI BROWN WINE & CHOCOLATE PALETKY A LÍČENÍ // NOVINKY #7
BOBBI BROWN WINE & CHOCOLATE PALETKY A LÍČENÍ // NOVINKY #7
Wine Eye Palette
Frappe Eye Shadow - matná béžovo hnědá, dobrá pigmentace, perfektně se rozmazává
Moon Glow Shimmer Wash Eye Shadow - světlá béžová s jemným leskem, jemně pigmentovaná
Black Cocoa Mettalic Eye Shadow - bohatá tmavě hnědá se zlato měděnými třpytkami/leskem, velmi mírně opadává při aplikaci
Pinot Noir Shimmer Wash Eye Shadow - třpytivá hnědo červená s leskem, velmi mírně opadává při aplikaci
Molten Chocolate Intense Pigment Liner - hnědo šedá matná linka (oproti Cocoa Mauve je teplejší)
Malbec Intense Pigment Liner - klasická matná vínová
Night Intense Pigment Liner - šedo černá matná linka
BOBBI BROWN WINE & CHOCOLATE PALETKY A LÍČENÍ // NOVINKY #7
BOBBI BROWN WINE & CHOCOLATE PALETKY A LÍČENÍ // NOVINKY #7
BOBBI BROWN WINE & CHOCOLATE PALETKY A LÍČENÍ // NOVINKY #7
Jediná nevýhoda paletek je dle mého subjektivního názoru to, že paletky nejsou zas až tolik variabilní.Výběr odstínů není nijak extra nápaditý, nebo inovativní. Jinými slovy, třicet looků s paletkou nevymyslíte. Pokud ovšem víte co chcete a víte co máte rády a některá z paletek vám odstínově vyhovuje, zklamané určitě nebudete. Kdybych si měla z paletek vybrat pouze jednu, byla by to vínová, protože se mi právě líbí odstíny a na očích miluji teplé tmavě vínové líčení a čokoládově hnědou. Tuhle paletku jsem také nosila, až na pár výjimek, posledních čtrnáct dní v kuse. A jak jsem zmínila o pár řádků výš, celkem z toho vznikaly asi tři podobná líčení. Jedno z nich jsem dokonce zvládla nafotit a tak vám ho mohu ukázat. Zároveň i říkám, že tyhle hnědo červeno vínové kouřovky miluji a i kdybych s paletkou dokázala vytvořit jenom je, vůbec by mi to nevadilo. :)
Přes celé víčko až do ohybu Frappe 
Na vnější stranu víčka dolů směrem ke středu Black Cocoa
Na střed víčka a směrem k vnitřnímu koutku Pinot Noir
Vnější koutek a část linky jsem protáhla a ztmavila linkou Malbec a ocásek linky odstínem Night
Na spodní lince velmi lehce Malbec a Night
Do vnitřního koutku a pod obočí Moon Glow

Řasenku jsem použila Bobbi Brown Smokey Eye Mascara, kterou jsem dřív měla velmi ráda, nicméně mám teď trochu jiné favority, kteří mi dělají mnohem hezčí a lepší efekt. Obočí jsem pouze velmi lehce dokreslila tužkou na obočí od Alverde (pouze na spodní lince) a učesala ho.
BOBBI BROWN WINE & CHOCOLATE PALETKY A LÍČENÍ // NOVINKY #7
BOBBI BROWN WINE & CHOCOLATE PALETKY A LÍČENÍ // NOVINKY #7
Celá kolekce Wine & Chocolate mě prostě dostala! Dokonce tak moc, že uvažuji ještě nad Sequin stíny, ale protože se mi teď doma sešla dobrá desítka nových paletek, asi od tohoto nápadu upustím. V hlavě ale už přibližně dávám dohromady seznamy nejlepší (a nejhezčí) kosmetiky roku 2016 a co se týče designu a líbivosti, Bobbi Brown je na prvním místě hned vedle kolekce VBxEL. Jako vždy se těším na vaše komentáře a zajímá mě, jaká kolekce se za rok 2016 nejvíce líbila vám a nemusí to být ani žádná z Vánočních/podzimních, ale klidně nějaká z jara. Jaký je váš signature look a chtěli byste více mých líčení? Já si stále moc nevěřím a tak trochu se bojím kritiky. :)) Mějte se fajn a nezapomeňte soutěžit o gely na obočíL

Může vás také zajímat

Weleda: Kosatcový intenzivně hydratační krémKdo zná Kosatcovou hydratační řadu od švýcarské značky Weleda tak ví, že značka nabízí klasicky denní a noční krém a také tento Kosatcový intenzivně hydratační krém, který spojuje denní i noční péči a hydratuje a oživuje pokožku. 


Strukturou je tento produkt lehký, rychle, prakticky okamžitě se vstřebáváa udržuje v pokožce vlhkost. Péče podporuje vlastní regulační síly pokožky, normalizuje a...

Číst více
pleťpleť recenzerecenze weledaweleda

Oční krém pro unavené mámy

Znáte to –  s dětmi se vám spánku moc nedopřeje. Buď je v noci kojíte, přebalujete, nebo za vámi přijdou ve 4 ráno, že si chtějí hrát. A ty větší zase vymýšlí před spaním všechno možné, jen aby nemusely do postele. V 10 večer se svalíte na gauč a to […]

Číst více
na očina oči notinonotino oční krémoční krém recenzerecenze Recenze produktůRecenze produktů shiseidoshiseido Zkrášluji seZkrášluji se

Pondělí na zámku | Chateau McelyPondělí na zámku.

Nevšední pondělky miluju. Pondělí je pro spoustu lidí stereotypním dnem, kdy jdou zase do práce, nebo zase do školy. Málo kdo se na podělí těší a přesně proto, si já cením každého momentu, kdy je pondělí něčím ozvláštněné.

Já v tento den vyrazila do Chateau Mcely, jež tak dlouho sleduji (a kochám se nad fotkami) z tohoto místa na Instagramu.

Číst více
lifestylelifestyle traveltravel