• Úvod
  • Blogy
  • CARE ABOUT MY BELLY - beautyblogerky.cz
CARE ABOUT MY BELLY
Sdílejte s přáteli
Péče o vaši pokožku nikdy nebude tolik důležitá jako právě v těhotenství. Sama jsem se už na začátku těhotenství bála, aby se mi neudělaly na břiše (a nejen na něm) strie, kterých se pak člověk docela špatně zbavuje. Začala jsem tedy s tou nejlepší péčí. Na oleje jsem si potrpěla už dávno před těhotenstvím, takže jsem věděla, že teď jich budu potřebovat dvakrát tolik. A které tělové kosmetice jsem momentálně věrná?
Jasmínový olej od Saloosu byl jasná volba od první chvíle a to i přesto, že není primárně určen na strie, ale spíše jako péče o celé tělo nebo na klasickou masáž zad. Jasmín patří mezi mé nejoblíbenější vůně, takže jsem neváhala ani vteřinu. Tento olej používám každý den po koupeli a to hlavně na dekolt a obličej, protože se relativně rychle vsákne a nezanechává pokožku tolik mastnou.
Olej na strie od Weledy používám poctivě opravdu jen na bříško. Nevoní tak fantasticky jako jasmínový olej, ale alespoň má člověk pocit, že používá jakýsi "lék", který mu doopravdy pomůže. I přesto, že mi roste břicho prakticky každou minutu a to už od chvíle, kdy se na testu objevily dvě čárky, nemám ani jednu jedinou prasklinku. Za mě tedy tento olej dostává dvanáct bodů z deseti :-).
A konečně můj oblíbený mandarinkový olej do koupele opět od Saloosu. Není nic lepšího, než si po náročném dni stráveném v čekárnách u doktorů napustit večer horkou vanu s tímto olejem. Mandarinky perfektně povzbudí, ale zároveň uvolní vaši mysl a olej vyživí suchou pokožku pro případ, že byste se zapomněly namazat, až vylezete z vany.
Máte nějaké další zajímavé tipy, o které byste se rádi podělili a které rozhodně stojí za to vyzkoušet? Olejů a tělové kosmetiky není nikdy dost, takže ráda příště vyzkouším zase něco nového!

Může vás také zajímat

Online picks

onlinepicks


Krásný večer! Venku zrovna řádí pořádná bouřka a přesně tohle počasí mě nutí poohlížet se po nějakých nových kouscích, které bych zařadila do podzimního šatníku. Nakoukla jsem tedy na mé oblíbené eshopy a přináším Vám pár mých osobních tipů. Brzy také snad nafotím i pár outfitů s mými "must-haves" na toto období a upřímně už se na tu podzimní modu docela těším

na první koláži:
koženková sukně...

Číst více
online picksonline picks

Přípravy na podzim/ Outfit

Na rovinu se přiznám, že nejsem podzimní člověk.  Naprosto si užívám stále trvající teplé dny, které jsou pro mě tak akorát. Není už takový nesnesitelný hic, ale pořád je krásně teplo na šaty a na to si jen tak v kraťáskách vyběhnout do obchodu pro rohlíky nebo novou Vogue. Ale […]

Číst více
Můj stylMůj styl Oblékám seOblékám se outfitoutfit pietro filipipietro filipi podzimpodzim sakosako

Weekly snapshots

weekly

Krásný čtvrtek! Doufám, že se máte skvěle a také si užíváte ještě krásného skoro-letního počasí. Dnes jsem zase dala dohromady weekly snapshots a brzy Vám slibuji článek o mých oblíbených kavárnách v Praze, který už mám nějakou dobu rozepsaný, akorát ho pořád ne a ne dopsat. Také určitě budou zase nějací kosmetičtí oblíbenci a interiérová inspirace, na což se už moc těším!

leo
Zlín
antipearle
match
mini
bakeshop
detail
domynoburger
foodlab
foodlabpraha
hmhome
kostelní
praha
aldente
tally
vogue
voguecs
work
yamyam
prague
coffee

Číst více
weekly snapshotsweekly snapshots