• Úvod
  • Blogy
  • CARE ABOUT MY BELLY - beautyblogerky.cz
CARE ABOUT MY BELLY
Sdílejte s přáteli
Péče o vaši pokožku nikdy nebude tolik důležitá jako právě v těhotenství. Sama jsem se už na začátku těhotenství bála, aby se mi neudělaly na břiše (a nejen na něm) strie, kterých se pak člověk docela špatně zbavuje. Začala jsem tedy s tou nejlepší péčí. Na oleje jsem si potrpěla už dávno před těhotenstvím, takže jsem věděla, že teď jich budu potřebovat dvakrát tolik. A které tělové kosmetice jsem momentálně věrná?
Jasmínový olej od Saloosu byl jasná volba od první chvíle a to i přesto, že není primárně určen na strie, ale spíše jako péče o celé tělo nebo na klasickou masáž zad. Jasmín patří mezi mé nejoblíbenější vůně, takže jsem neváhala ani vteřinu. Tento olej používám každý den po koupeli a to hlavně na dekolt a obličej, protože se relativně rychle vsákne a nezanechává pokožku tolik mastnou.
Olej na strie od Weledy používám poctivě opravdu jen na bříško. Nevoní tak fantasticky jako jasmínový olej, ale alespoň má člověk pocit, že používá jakýsi "lék", který mu doopravdy pomůže. I přesto, že mi roste břicho prakticky každou minutu a to už od chvíle, kdy se na testu objevily dvě čárky, nemám ani jednu jedinou prasklinku. Za mě tedy tento olej dostává dvanáct bodů z deseti :-).
A konečně můj oblíbený mandarinkový olej do koupele opět od Saloosu. Není nic lepšího, než si po náročném dni stráveném v čekárnách u doktorů napustit večer horkou vanu s tímto olejem. Mandarinky perfektně povzbudí, ale zároveň uvolní vaši mysl a olej vyživí suchou pokožku pro případ, že byste se zapomněly namazat, až vylezete z vany.
Máte nějaké další zajímavé tipy, o které byste se rádi podělili a které rozhodně stojí za to vyzkoušet? Olejů a tělové kosmetiky není nikdy dost, takže ráda příště vyzkouším zase něco nového!

Může vás také zajímat

6 dárků pro dvouleté děti, které zaručeně sklidí úspěch

Dneska pro vás výjimečně nemám žádný tip, kam zajet na výlet nebo do herničky, ale napadlo mě, že by se vám mohly hodit – takhle v předvánočním čase – nějaké tipy, co koupit pod stromeček. Mému Hugovi je teď skoro dva a půl roku, a posledních několik měsíců doma protáčíme […]

Číst více
dva rokydva roky hračkyhračky Myslím na dětiMyslím na děti nákupynákupy Nákupy pro nejmenšíNákupy pro nejmenší vánoční dárkyvánoční dárky

CARMEX: Original Lip BalmCarmex je v blogosféře snad nejznámějším balzámem na rty, který hlásá nápravu rozpraskaných a suchých rtů. Je velice oblíbený a u nás na běžném trhu nesehnatelný. Na e-shopech se jeho cena pohybuje kolem sto korun, mně jej sestra přivezla z USA za jeden dolar.

Balení je strašné, působí chatrně a nemluvím o aplikátoru, který chybí. Takže mi z produktu vyjede "had" produktu a většinou ho zbytečně...

Číst více
carmexcarmex recenzerecenze rtyrty

PŘEDVÁNOČNÍ SOUTĚŽ – 13. VÝHRA (ALTERNA)

Hezké ráno! Dnešní výhra ve velké předvánoční soutěži dodá budoucí majitelce zdravou a objemnou hřívu. Jako dárek dnes totiž otevírám tento set vlasové péče  CAVIAR VOLUME DUO od značky Alterna. (P.S. Všimli jste si nových obalů se stříbrným vrškem? Ty vznikly proto, že se produkty Aterny začaly falšovat. Takže bacha na to. […]

Číst více
Předvánoční soutěžPředvánoční soutěž předvánoční soutěž 2018předvánoční soutěž 2018 SoutěžeSoutěže