Sdílejte s přáteli


Carmex je v blogosféře snad nejznámějším balzámem na rty, který hlásá nápravu rozpraskaných a suchých rtů. Je velice oblíbený a u nás na běžném trhu nesehnatelný. Na e-shopech se jeho cena pohybuje kolem sto korun, mně jej sestra přivezla z USA za jeden dolar.

Balení je strašné, působí chatrně a nemluvím o aplikátoru, který chybí. Takže mi z produktu vyjede "had" produktu a většinou ho zbytečně vymáčknu více. Následně produkt roztírám prsty, neboť aplikátor (dírka ve vypouklé části) tento hutnější balzám vážně nezvládá. Produkt je mentolový a na rtech brní, navíc tak nějak chemicky mentolově voní. No a účinky? Za mě žádné. Já bohužel nějakou nápravu rozpraskaných rtů neobjevila, se suchými rty si také neporadil a jako běžné mazadlo mi také nestačí. Asi mám zvláštní rty, ale mně tenhle věhlasný balzám opravdu nevyhovoval a jsem ráda, že jsem si jej nekoupila v Čechách na předražených e-shopech. Za sebe Carmex tedy nedoporučuji.

Máte zkušenosti s tímto americkým balzámem na rty?

Může vás také zajímat

Weekly snapshots

weekly

Krásný den a krásný nový rok! Tak koukám, že tenhle článek se tu neobjevil pěkně dlouho. V tom shonu s dovolenou v LA a následným návratem do předvánočního šílenství, jsem nějak na blog neměla moc času a upřímně ani nálady a motivace, ale tomu je konec a já se těším, co vše se tu v tomto roce objeví. Pokud máte nějaký speciální požadavek na článek, do komentářů s ním! Následující fotky jsou z...

Číst více
weekly snapshotsweekly snapshots

Dior: Diorskin Mineral Nude BronzeNevím proč, ale mám-li si vybrat dekorativní kosmetiku v parfumerii, sahám nejčastěji po té od značky Dior. Líbí se mi její balení i nabídka samotných produktů, které mě zatím nenechaly ve štychu. Jinak tomu není ani u pudrů Diorskin. Jsou jemně mleté a slibují, že pleť bude nalíčená přirozeně. Tento brozer disponuje matným odstínem, který je mé pleti blízký a působí velice přirozeným dojmem.


Balen...

Číst více
bronzerbronzer DiorDior pleťpleť recenzerecenze