• Úvod
  • Blogy
  • Clarins - Daily Energizer Cream Gel - beautyblogerky.cz
Clarins - Daily Energizer Cream Gel
Sdílejte s přáteli
Toto je můj jarní oblíbenec. Jedná se o gel krém pro smíšenou až mastnou pleť. Slibuje ideální hydrataci a matný finish. Neobsahuje oleje a je ideální jako báze pod makeup. Obsahuje spoustu přírodních výtažků a jeho hlavním cílem je rozjasnění pleti. Je vhodný pro pleť kolem dvacátého roku.
Zbožňuji tyto lehké gel krémy, na pleti si okamžitě sednou, vstřebají se a nezanechávají mastný pocit. Tento voní hodně po citrusech, což mně nevadí a mám to naopak ráda. Produkt neumí výborně hydratovat, rozhodně se nehodí pro suchou pleť, ale pro smíšenou a mastnou musí být dokonalý. 
Krém používám dvakrát denně, nezpůsobuje mi akné a především neucpává póry. Teď v horkých dnech je opravdu výborný, neboť z pleti neztéká a není vůbec cítit. Po použití tohoto krému není moje pleť nacucaná hydratací, ale je jí fajn a necítím žádné stahování, nebo pnutí. Avšak například po čištění gelem, kdy je pleť vysušená, je tento krém s hydratací nedostačující. Jako podklad pod makeup je vhodný, necuckuje a nedělá žádné problémy a to ani pod makeupem minerálním.
Po více jak měsíci jsem opravdu zaznamenala větší rozzáření pleti a dokonce i úbytek pupínků. Tento produkt jsem vyhrála v soutěži u S0bi a jsem opravdu ráda, že jsem jej mohla vyzkoušet. Až dojde, určitě se po něm podívám a zakoupím, stojí něco kolem 500 Kč a v sehnání je například v Sephoře.

Jaký je Váš oblíbený pleťový krém? :-)

Může vás také zajímat

Oční krém pro unavené mámy

Znáte to –  s dětmi se vám spánku moc nedopřeje. Buď je v noci kojíte, přebalujete, nebo za vámi přijdou ve 4 ráno, že si chtějí hrát. A ty větší zase vymýšlí před spaním všechno možné, jen aby nemusely do postele. V 10 večer se svalíte na gauč a to […]

Číst více
na očina oči notinonotino oční krémoční krém recenzerecenze Recenze produktůRecenze produktů shiseidoshiseido Zkrášluji seZkrášluji se

Pondělí na zámku | Chateau McelyPondělí na zámku.

Nevšední pondělky miluju. Pondělí je pro spoustu lidí stereotypním dnem, kdy jdou zase do práce, nebo zase do školy. Málo kdo se na podělí těší a přesně proto, si já cením každého momentu, kdy je pondělí něčím ozvláštněné.

Já v tento den vyrazila do Chateau Mcely, jež tak dlouho sleduji (a kochám se nad fotkami) z tohoto místa na Instagramu.

Číst více
lifestylelifestyle traveltravel

Outfit: Na rande

Neskutečné se stalo realitou. Po několika měsících jsme měli s mým mužem víkend jen pro sebe! A zašli jsme si spolu na rande. Vydali jsme se do restaurace na sushi, nemusela jsem u toho honit nikoho mezi stoly, ani si u toho malovat obrázky, prostě jsme tam jen tak seděli, […]

Číst více
létoléto Můj stylMůj styl Oblékám seOblékám se outfitoutfit puntíkypuntíky šatyšaty