• Úvod
  • Blogy
  • Clarins: Instant Light Lip Comfort Oil - beautyblogerky.cz
Clarins: Instant Light Lip Comfort Oil
Sdílejte s přáteli
Dnes Vám přináším recenzi dalšího produktu z řady Eclat Minute od značky Clarins. Produkty této řady se specializují na péči o rty a nabízejí například ještě balzám na rty, nebo lesk. Tentokrát ale něco málo o olejíčku na rty. Tyto oleje před nějakou dobou zažili prakticky boom na kosmetickém trhu. Nabízely je i značky v drogériích a k sehnání jsou snad u každého kosmetického stojanu. V době, kdy jsem si tento produkt pořizovala byl v nabídce pouze jediný odstín a to tento, Honey. Dnes jsou tyto olejíčky ke koupi v různých barevných variantách a nebudu lhát, že na nějaký růžový, nebo červený nemám políčeno. Odstín však podle mě nehraje velkou roli, protože olej je slabě pigmentován a verze Honey nezanechává prakticky žádný tint a rty vypadají stále přirozeně zabarvené. Olej však dodá okamžitý lesk a co jse hlavní, tak přináší rtům vysoký komfort, hydrataci a výživu. Rty se instatně cítí hýčkány a pokud je trápí nějaké popraskání, nebo suchost, mám vždy pocit, že je to při nanesení Lip Comfort Oil rychle přejde. Produkt navíc krásně voní, snad i po tom medu. Krásné, minimalistické balení s obřím pádýlkovitým aplikátorem asi nemusím komentovat. Toto se značce Clarins zkrátka povedlo.


Olejíček podle mě patří do kosmetické taštičky každé z nás. Samozřejmě po vyzkoušení tohoto produktu jsem zkoušela i drogérkové varianty a všechny rychle skončili v koši, protože s olejíčkem jako je tento, neměli absolutně nic společného. Z high-end kousků vlastním ještě lip oil značky YSL, ale o tom zase třeba někdy příště. Zkrátka Lip Comfort Oil od značky Clarins doporučuji všemi deseti a jednoznačně se nejdná o můj poslední produkt tohoto druhu. Abych nezapomněla cena tohoto olejíčku se pohybuje okolo 400 Kč.
Používáte olejíčky na rty?

Může vás také zajímat

Barcelona | photodiary part 2.

Barcelonaphotodiary

Krásný den! Já Vás aktuálně zdravím z Dubaje, kde si ještě s kamarádkou užíváme týden léta, ale doháním resty a konečně jsem dala dohromady druhý photodiary článek z Barcelony. Užijte si fotky a pokud jste ještě v Barce nebyli, rozhodně doporučuji naplánovat  si do jednoho z mých nejoblíbenějších měst výlet!

32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45.
45
46
48
49
50
51

Číst více
BarcelonaBarcelona CecconisCecconis COSCOS cotton housecotton house MRLtravelsMRLtravels SOHOSOHO travellingtravelling

PŘEDVÁNOČNÍ SOUTĚŽ – 17. VÝHRA (BEAUTYBLENDER)

Krásný víkend. Dnes jsem v rámci velké předvánoční soutěže vylosovala balíček od Beautyblender. INFO O VÝHŘE: Houbička na make-up Beautyblender: díky své výjimečné struktuře po navlhčení do sebe nenasává přebytečné množství make-upu a jeho spotřeba je proto minimální. V okamžiku zmizí malé nedostatky pleti a přednosti obličeje jsou dokonale zvýrazněny. Ať už […]

Číst více
Předvánoční soutěžPředvánoční soutěž předvánoční soutěž 2018předvánoční soutěž 2018 SoutěžeSoutěže

PŘEDVÁNOČNÍ SOUTĚŽ – YOUTUBE VÝHRA (BIO IONIC)

Hezký večer! Dnes mám pro vás v rámci velké předvánoční soutěže ještě jednu extra výhru. Tu jsem ovšem vyhlásila v tomto youtube videu, takže jestli ji chcete získat, běžte tam, sledujte můj youtube kanál a napište pod video „hotovo na blogu“.  Budu vám držet pěsti! Vyhrává se totiž tento úžasný fén od Bio […]

Číst více
Předvánoční soutěžPředvánoční soutěž předvánoční soutěž 2018předvánoční soutěž 2018 SoutěžeSoutěže