• Úvod
  • Blogy
  • Crea-m: Body Remodelling Gel - beautyblogerky.cz
Crea-m: Body Remodelling Gel
Sdílejte s přáteli
O značce Crea-m, která zaručuje garancí nejvyšší kvality a snaží se svou filozofií o změnu životního prostředí, jsem psala již zde a to ve spojitosti s hydratačním krémem. Nyní Vám však chci povědět o dalším produktu a tím je Body Remodelling Gel, což je prostě a jednoduše gel proti celulitidě.
Produkt slibuje redukci celulitidy a pomerančové kůže, urychlení odtoku lymfy z tukové tkáně a odvod zadržované vody z pokožky. Gel má zpevňující účinky a efektivně aktivuje spalování tuků. Toho má dosáhnout pomocí látky Silusyne, která zastavuje proces tvorby celulitidy (adipogeneze) a to snížením syntézy bílkovin zahrnutých do tohoto mechanismu. Dále produkt obsahuje kofein, což je přírodní aktivní látka známá svými odvodňovacími vlastnostmi. Navíc podporuje krevní oběh a redukuje tak tukovou tkáň.
Jako první musím vyzdvihnout to úžasné designové balení, na něj je krása pohledět! Navíc má hygienický a praktický pumpičkový aplikátor, kterým nanáším přesně potřebné množství. Gel je příjemný, chladivý, jemně nedráždivě voní. Navíc je krásně růžovofialový a voní jemně sladce. Produkt se dobře aplikuje a roztírá, po chvíli se úplně vsákne a pokožku zanechá jemňoučkou, lehce hydratovanou. Produkt aplikuji večer, po koupeli a to na problematické partie. Kdo mě zná, určitě teď kroutí hlavou nad tím, zda vůbec takový produkt potřebuji. Netrpím na celulitidu, ani nepotřebuji hubnout a některé partie zeštíhlovat, avšak zpevněním nepohrdnu. Aplikovala jsem produkt právě na oblast stehen, bříška a prsou a to krouživými pohyby. Když jsem měla čas, tak jsem produktem prováděla i masáž zmíněných partií.

Gel jsem aplikovala každodenně po dobu tří měsíců a už po měsíci byly patrné prvotní výsledky. Nemohu posoudit, jak produkt účinkuje na celulitidu, neboť ji díkybohu nemám, ale zpevnit a vypnout pokožku tenhle gel vážně umí.

Produkt Vám tedy mohu upřímně doporučit. Seženete jej zde a to za cenu 725 Kč za 200 mililitrů. Cena není nejnižší, ale pokud někoho opravdu trápí celulitida, nebo touží jako já po efektivním zpevnění pokožky, tak věřím, že to za to dá. Gel může sloužit jako krásný dárek a já si s ním třeba ráda zdobím noční stolek.
 
Používáte nějaký produkt pro zpevnění pokožky? 

Může vás také zajímat

Weleda: Kosatcový intenzivně hydratační krémKdo zná Kosatcovou hydratační řadu od švýcarské značky Weleda tak ví, že značka nabízí klasicky denní a noční krém a také tento Kosatcový intenzivně hydratační krém, který spojuje denní i noční péči a hydratuje a oživuje pokožku. 


Strukturou je tento produkt lehký, rychle, prakticky okamžitě se vstřebáváa udržuje v pokožce vlhkost. Péče podporuje vlastní regulační síly pokožky, normalizuje a...

Číst více
pleťpleť recenzerecenze weledaweleda

Oční krém pro unavené mámy

Znáte to –  s dětmi se vám spánku moc nedopřeje. Buď je v noci kojíte, přebalujete, nebo za vámi přijdou ve 4 ráno, že si chtějí hrát. A ty větší zase vymýšlí před spaním všechno možné, jen aby nemusely do postele. V 10 večer se svalíte na gauč a to […]

Číst více
na očina oči notinonotino oční krémoční krém recenzerecenze Recenze produktůRecenze produktů shiseidoshiseido Zkrášluji seZkrášluji se

Pondělí na zámku | Chateau McelyPondělí na zámku.

Nevšední pondělky miluju. Pondělí je pro spoustu lidí stereotypním dnem, kdy jdou zase do práce, nebo zase do školy. Málo kdo se na podělí těší a přesně proto, si já cením každého momentu, kdy je pondělí něčím ozvláštněné.

Já v tento den vyrazila do Chateau Mcely, jež tak dlouho sleduji (a kochám se nad fotkami) z tohoto místa na Instagramu.

Číst více
lifestylelifestyle traveltravel