• Úvod
  • Blogy
  • CURRENTLY FALL CRAVINGS - beautyblogerky.cz
CURRENTLY FALL CRAVINGS
Sdílejte s přáteliCo by to bylo za život, kdybychom pořád po něčem netoužili? Já bych si na podzim přála doplnit šatník o pár věcí.
Hodinky Casio - možná tomu nebudete věřit, ale nemám vůbec žádné hodinky. Poslední dobou jsem si zamilovala zlaté digitální Casia, tak je asi brzy objednám.
Parfém Jo Malone - parfémy od Jo Malone jsou jedinečné. Toužím Po Enhlish Pear & Fresia, ale zatím jsem si ji nepořídila, jelikož mi cena přijde moc vysoká.
Zrcadlové brýle - brýlí není nikdy dost, tak proč si nepořídit na podzim nějaké se zrcadlovými skly, které oživí každý nudný outfit?
Nový iPhone - jsem skromná, nepotřebuju hned iPhone 7, bohatě postačí 6s. Svůj 6 plus jsem musela prodat, protože byl tak obří, že s malým dítětem s ním prostě nešlo fungovat. Jsem teď tedy o krok zpět a vlastním 5s.
Neutrální bunda - béžových a nude bundiček jsem měla snad nespočet, ale pořád jsem neobjevila tu správnou. Chci tak moc, když hledám světle béžovou koženou bundu, která by nebyla semišová a bez zbytečných ozdob?
Béžový klobouk - Za poslední rok jsem si zamilovala klobouky od Rag&Bone, jejich cena je ale tak příšerná, že si můžu dovolit jeden za půl roku a to jen tehdy, když je ve slevě.

A jaký je váš seznam podzimních přání?

Může vás také zajímat

Weleda: Kosatcový intenzivně hydratační krémKdo zná Kosatcovou hydratační řadu od švýcarské značky Weleda tak ví, že značka nabízí klasicky denní a noční krém a také tento Kosatcový intenzivně hydratační krém, který spojuje denní i noční péči a hydratuje a oživuje pokožku. 


Strukturou je tento produkt lehký, rychle, prakticky okamžitě se vstřebáváa udržuje v pokožce vlhkost. Péče podporuje vlastní regulační síly pokožky, normalizuje a...

Číst více
pleťpleť recenzerecenze weledaweleda

Oční krém pro unavené mámy

Znáte to –  s dětmi se vám spánku moc nedopřeje. Buď je v noci kojíte, přebalujete, nebo za vámi přijdou ve 4 ráno, že si chtějí hrát. A ty větší zase vymýšlí před spaním všechno možné, jen aby nemusely do postele. V 10 večer se svalíte na gauč a to […]

Číst více
na očina oči notinonotino oční krémoční krém recenzerecenze Recenze produktůRecenze produktů shiseidoshiseido Zkrášluji seZkrášluji se

Pondělí na zámku | Chateau McelyPondělí na zámku.

Nevšední pondělky miluju. Pondělí je pro spoustu lidí stereotypním dnem, kdy jdou zase do práce, nebo zase do školy. Málo kdo se na podělí těší a přesně proto, si já cením každého momentu, kdy je pondělí něčím ozvláštněné.

Já v tento den vyrazila do Chateau Mcely, jež tak dlouho sleduji (a kochám se nad fotkami) z tohoto místa na Instagramu.

Číst více
lifestylelifestyle traveltravel