• Úvod
  • Blogy
  • CURRENTLY FALL CRAVINGS - beautyblogerky.cz
CURRENTLY FALL CRAVINGS
Sdílejte s přáteliCo by to bylo za život, kdybychom pořád po něčem netoužili? Já bych si na podzim přála doplnit šatník o pár věcí.
Hodinky Casio - možná tomu nebudete věřit, ale nemám vůbec žádné hodinky. Poslední dobou jsem si zamilovala zlaté digitální Casia, tak je asi brzy objednám.
Parfém Jo Malone - parfémy od Jo Malone jsou jedinečné. Toužím Po Enhlish Pear & Fresia, ale zatím jsem si ji nepořídila, jelikož mi cena přijde moc vysoká.
Zrcadlové brýle - brýlí není nikdy dost, tak proč si nepořídit na podzim nějaké se zrcadlovými skly, které oživí každý nudný outfit?
Nový iPhone - jsem skromná, nepotřebuju hned iPhone 7, bohatě postačí 6s. Svůj 6 plus jsem musela prodat, protože byl tak obří, že s malým dítětem s ním prostě nešlo fungovat. Jsem teď tedy o krok zpět a vlastním 5s.
Neutrální bunda - béžových a nude bundiček jsem měla snad nespočet, ale pořád jsem neobjevila tu správnou. Chci tak moc, když hledám světle béžovou koženou bundu, která by nebyla semišová a bez zbytečných ozdob?
Béžový klobouk - Za poslední rok jsem si zamilovala klobouky od Rag&Bone, jejich cena je ale tak příšerná, že si můžu dovolit jeden za půl roku a to jen tehdy, když je ve slevě.

A jaký je váš seznam podzimních přání?

Může vás také zajímat

Jak moje holky objevovaly dračí a elfí svět

Moje holky jsou prostě dračice. Kdo je zná, tak to se smíchem potvrdí. Ale mají i svou něžnou stránku, kdy se rády parádí a hrají si na princezny a víly. A vlastně toto všechno se odráží ve stavebnicích Lego z řady ELVES. Z malých kostiček si děti mohou postavit elfí […]

Číst více
dětsděts hračkyhračky LEGOLEGO Myslím na dětiMyslím na děti nákupynákupy Nákupy pro nejmenšíNákupy pro nejmenší OstatníOstatní recenzerecenze

Staré věci nesmrdí / OUTFIT

Jako vždy přemýšlím, co bych vám k tomuto outfitu napsala. Po tom, co jsem ale dostala komplimenty na mikinu a pak i v sámošce na sukni s otázkami odkud jsou, téma článku mi bylo jasné. Vždyť já mám asi 80% věcí na sobě z druhé ruky! Jak tu koženkovou sukni, […]

Číst více
Můj stylMůj styl Oblékám seOblékám se outfitoutfit podzimpodzim

Essence: Make Me BrowDnes pro Vás mám zmínku o svém za několik let nejoblíbenějším produktu na úpravu obočí. Jedná se o totálně okopírovaný Gimme brow od Benefitu, který nabízí značka Essenceasi za šedesát korun. Běžně takové produkty svou koupí nepodporučuji, ale benefití Gimme Brow jsem chtěla vždy vyzkoušet, avšak nehodlám za něj dávat tu šílenou sumu peněz, když se jedná o tak maličký produkt, který zřejmě moc...

Číst více
EssenceEssence očioči recenzerecenze