• Úvod
  • Blogy
  • CURRENTLY FALL CRAVINGS - beautyblogerky.cz
CURRENTLY FALL CRAVINGS
Sdílejte s přáteliCo by to bylo za život, kdybychom pořád po něčem netoužili? Já bych si na podzim přála doplnit šatník o pár věcí.
Hodinky Casio - možná tomu nebudete věřit, ale nemám vůbec žádné hodinky. Poslední dobou jsem si zamilovala zlaté digitální Casia, tak je asi brzy objednám.
Parfém Jo Malone - parfémy od Jo Malone jsou jedinečné. Toužím Po Enhlish Pear & Fresia, ale zatím jsem si ji nepořídila, jelikož mi cena přijde moc vysoká.
Zrcadlové brýle - brýlí není nikdy dost, tak proč si nepořídit na podzim nějaké se zrcadlovými skly, které oživí každý nudný outfit?
Nový iPhone - jsem skromná, nepotřebuju hned iPhone 7, bohatě postačí 6s. Svůj 6 plus jsem musela prodat, protože byl tak obří, že s malým dítětem s ním prostě nešlo fungovat. Jsem teď tedy o krok zpět a vlastním 5s.
Neutrální bunda - béžových a nude bundiček jsem měla snad nespočet, ale pořád jsem neobjevila tu správnou. Chci tak moc, když hledám světle béžovou koženou bundu, která by nebyla semišová a bez zbytečných ozdob?
Béžový klobouk - Za poslední rok jsem si zamilovala klobouky od Rag&Bone, jejich cena je ale tak příšerná, že si můžu dovolit jeden za půl roku a to jen tehdy, když je ve slevě.

A jaký je váš seznam podzimních přání?

Může vás také zajímat

Kam s dětmi v Praze – Minizoo Milíčovský les

Náš Hugo právě prochází obdobím, kdy ho ze všeho nejvíce zajímají zvířátka. Ať už ta z džungle nebo ze statku. Umí jich pojmenovat nepřeberné množství a ví, jaké zvuky dělají. Proto asi letošní léto strávíme tak, že budeme objíždět zoologické zahrady a farmy. A já mám pro vás dneska první […]

Číst více
dětské hřištědětské hřiště Kam s dětmiKam s dětmi Myslím na dětiMyslím na děti PrahaPraha

Weekly snapshots

weekly

Krásné úterý! Já mám za sebou skvělý týden a doufám, že Vy také Střípky z toho mého jsem poskládala do dnešního článku, tak se pojďte podívat. Následující dny jsou trochu klidnější a v pátek se chystám do Ostravy. Už se těším na malý útěk z Prahy. A když jsme u té Moravy...příští týden mě čekají dva dny ve Zlíně, kde budu hostem v panelové diskuzi na Zlínském filmovém festivalu. Já, která mám...

Číst více
cafécafé outfitoutfit PauseteriaPauseteria PraguePrague PrahaPraha week in picturesweek in pictures weekly snapshotsweekly snapshots

Weleda: Skin FoodŽe ještě neznáte Skin Food? To bych vám snad ani nevěřila! Jedná se totiž o univerzální krém s hojivými a regeneračními účinky od přírodní kosmetiky Weleda. Je na tomto světe již 90 let a jedná se tak opravdu o tradiční a lety ověřený produkt. Krém umí chránit zejména pokožku suchou a hrubou. Obsahuji výtažky z violky trojbarevné, heřmánkových a měsíčkových květů. Jeho mnohostranná možnost využití...

Číst více
recenzerecenze skin foodskin food tělotělo weledaweleda