Sdílejte s přáteli
wish


Krásný den! Jelikož aktuálně zařizuju celý byt, slíbila jsem Vám na toto téma spoustu článků a dnes přicházím s prvním z nich. Skládání wishlistů mě hrozně baví a hezky si udělám pořádek v tom, co se mi líbí a jaký styl je mi nejbližší. Vidím, jak jednotlivé kousky fungují s ostatními a udělám si hezkou představu o celkovém výsledku. Jako první jsem tedy dala dohromady seznam věcí, které by se mi líbily v ložnici. Zatím v ní mám jen hromady knih a časopisů ELLE, které už léta schovávám.

Tak pojďme na to, co najdete na koláži?

- Hrozně se mi líbí postele plné polštářů jako dekorace, nevím, jak mě bude bavit každý večer je odklízet a ráno zase aranžovat, ale na Bellarose, jsem našla například tenhle krásný s potiskem palmových listů.

- Doplňky mě baví hlavně ve zlaté barvě, přijde mi, že působí útulnějším dojmem. Dekorační tácy mám moc ráda a hezky bude vypadat i na nočním stolku například s kosmetikou, kterou před spaním používám. Tenhle jsem našla v Jysku za pár korun.

- Nějaký reproduktor bych si ráda pořídila už delší dobu, tenhle stylový jsem našla na Vemzu, kde pro Vás stále platí slevový kód na 20% off vemzuvibesbyverca

- Bytové spreje do bytu používám dost často a tenhle od Meraki, s vůní bílého čaje, vypadá skvěle!

- Do téhle kovové komody jsem ze zamilovala na první pohled! Nádherná kombinace zlatého mosazného kovu a skleněných poliček musí v interiéru vypadat úžasně. Na ni pak můžete vystavit drobné dekorace, knihy, rostlinky, šperky,..

- Kromě dekoračních polštářků na posteli se mi líbí i bavlněné přehozy a na Bellarose mají opravdu krásný výběr a jejich skandinávský styl mě hrozně baví, takže jsem se rozhodovala mezi několika. Tenhle je krásný, co říkáte?

Tuhle postel, kterou už mám objednanou a těším se, až dorazí, jsem našla na Jysk, kde jsem ji ulovila ještě s velkou slevou, tak to doporučuji sledovat, protože podobné akce mívají velmi často. Chtěla jsem nějakou úplně jednoduchou a s úložným prostore, což tahle skvěle splňuje.

- Velká zrcadla se mi v interiérech líbí moc, hezky ho opticky zvětší a jen tak opřené o stěnu vypadá skvěle. Tohle je opět z Jysku.

- A poslední položkou jsou světle hnědé kulaté koše, které podle mě s nějakou rostlinou uvnitř vypadají skvěle například v rohu místnosti. Tyhle konkrétní najdete na Vemzu.


Může vás také zajímat

Medik8: White Balance Brightening SerumTaké vás trápí pigmentové skvrny nebo flíčky po akné? Mě jo! A rozhodla jsem se nimi zatočit pomocí séra značky Medik8. White Balance Brightening sérum je produkt, který obsahuje jedinečnou složku s názvem Oxyresveratrol(0, 5 %). Ta je velmi účinná v minimalizaci nadměrné pigmentace kůže, umí sjednocovat tón pleti a zlepšovat její celkový vzhled, který byl sluncem poškozen. Ve dvou totožných...

Číst více
medaprexmedaprex medik8medik8 pleťpleť recenzerecenze

Moje největší a jediné předsevzetí pro rok 2019

Předsevzetí typu zhubnout, jíst víc zdravě, víc cvičit apod., jsem si nikdy nedávala. Celkově na tyto závazky moc nejsem. Spíše si vždy začátkem nového roku stanovuji cíle nebo směr, kam bych se chtěla vydat, co si třeba splnit a co uskutečnit. Letos to mám úplně jasné. Vyplynulo to už ze […]

Číst více
Co se zrovna dějeCo se zrovna děje motivacemotivace Můj stylMůj styl nový roknový rok Oblékám seOblékám se outfitoutfit Zajímám seZajímám se

Přečteno

přečteno

Krásné pondělí! Tenhle článek už mám nachystaný delší dobu a málem jsem na něj zapomněla. Jde o tipy na knížky, které jsem před nějakou dobou přečetla a moc mě bavily, tudíž doporučuji dál. Dle mého názoru totiž tipů na knížky není nikdy dost, takže uvítám i nějaké od vás v komentářích.

Kniha, u které se budete smát od začátku až do konce a nebudete se od ní moct...

Číst více
co právě čtuco právě čtu knižní tipyknižní tipy přečtenopřečteno