• Úvod
  • Blogy
  • detox | vyčistit si hlavu a být sama se sebou - beautyblogerky.cz
detox | vyčistit si hlavu a být sama se sebou
Sdílejte s přáteli
Nevím, zda to bylo nedostatkem slunce, ale z nějakého důvodu jsem nebyla schopná se dokopat k ničemu smysluplnému co by se odráželo na mém blogu, nebo jiných soc. sítích. I když článek už nějakou dobu nebyl, za tu chvíli jsem si uvědomila pár věcí, se kterýma se chci dnes sdílet.

 TIME FOR YOUR SELF(aneb čas sama na sebe). Pojem, který se může zdát v první chvíli jako něco přehnaně narcistického. Pro mě osobně, asi nejlepší způsob detoxu – od lidí, společnosti, nebo jídla, které mému tělu nepřináší nějaké benefity.

 

Možná taky pociťujete, jak je tato doba uspěchaná a všichni mají málo času, téměř na všechno. Když je člověk v nějaké hektické rutině, nebo například až moc mezi lidmi, nějakým způsoben nevnímá sám sebe a necítí co doopravdy potřebuje.

 

Když jsme na chvíli sami, můžeme jednodušeji rozpoznat co bychom měli omezit a naopak, čeho máme nedostatek (například nedostatek spánku, vody a zeleniny :D).
 
 
 
Já třeba potřebovala zpomalit a být chvíli sama. Ne neustále na eventech, ve škole, mezi kamarády, spolužáky. Vybírám si místa a prostředí, kde mi je dobře, ale poslední dobou toho bylo tolik, že jsem potřebovala vážně vypnout a být v klidu a tichosti doma. Nezapínat si hudební podkres, s nikým netelefonovat.

 

A být sama sebou… a se sebou.

 

A teď k samotnému detoxu – což je mimochodem dost trendy slovo.

 

Nejjednodušší bude, když budete naslouchat svému tělu, i svému vnitřnímu Já.

 

Dělejte sami sobě radost. Běžte na procházku, jděte si zacvičit – nebo zůstaňte doma, vytáhněte karimatku a pusťe si lekci jógy. Krásně se protáhnete a vypnete! Osobně doporučuji na Youtube kanál Boho Beautiful.

 

 


Udělejte si beuty den!  doma –masky, zábaly, raw strava.

 

Nebo zainvestujte do zážitku, jako třeba masáž v thajském salónu, nebo beauty den v salonu, pokud nejste tip, co by na sebe aplikoval všechny zábaly doma :D.

 


Já jsem spíše ten salónový tip, takže, když jsem v Brně, bloknu si 4 hodiny a jdu do mého oblíbeného Sensualité. Je mi to tam velmi příjemné, už skrze to, že mě tam znají, ale vždycky tam absolutně zrelaxuju a odcházím odpočatá a i s viditelnými výsledky.

Určitě doporučuji vyzkoušet manikúru a pedikúru s gel lakama ORLY. Mají velký výběr odstínů. Krásně spevní Váš přirozený nehet a vydrží cca 2 týdny.
 Maska z mořských řas
Hlavně se nestresujme když všechno nejde hned. Problematická pleť se spraví když ji řešíme s odborníky a dáváme ji dostatečnou péči. Zhubneme, pokud budeme jíst tak, abychom nehladověli a zároveň do sebe neládovali mastné a sladké jídlo.

 

Nebuďme na sebe příliš přísné, protože naše tělo si zaslouží tu nejlepší péči p přístup!

 
Může vás také zajímat

Krok do neznáma jako ta nejlepší volba? / OUTFIT

Víte, jak se pozná, že opravdu žijete naplno? Určitě ne tak, že si doma usrkáváte kafíčko v pohodlném křesle a muž vám každý den nosí květiny. Bohatý život znamená plno nekomfortu, překonávání svých jistot a nespočet kroků do neznáma. Patří k němu jak slzy, tak smích a někdy i sakra bolí. Ale […]

Číst více
leopardleopard motivacemotivace Můj stylMůj styl Oblékám seOblékám se outfitoutfit zimazima

Mary Kay: VIP produktová snídaněOpět jsem měla tu možnost se účastnit představení novinek značky Mary Kay. Akce se konala přímo v sídle společnosti na pražském Andělu. Čekalo na nás nádherné pohoštění, na kterém jsme si při samotném prezentování nových kosmetických produktů, vážně pochutnaly. 
Již je tradicí, že při takových tiskovkách hovoří samotné kosmetické poradkyněMary Kay a stalo se tomu i nyní. Verunka nám sdělila svůj...

Číst více
eventevent eventsevents mary kaymary kay

Celý obličej s KOSMETICKÝMI NOVINKAMI / VIDEO

Přišlo mi plno kosmetických novinek (od značek jako jsou Nuxe, Clarins, Benefit apod.) a já je s vámi naživo otestovala a rovnou se s nimi nalíčila. Mrkněte ve videu, jak mi vyhovovaly. Odebírejte můj kanál: https://www.youtube.com/channel/UCPyj4Kkk1rayFK4MFMyXBUQ?sub_confirmation=1 ZMÍNĚNÉ PRODUKTY: + Nuxe Merveillance Expert krém: http://bit.ly/2t9CANS + Nuxe Merveillance Expert sérum: http://bit.ly/2SdVHFi […]

Číst více
benefitbenefit ClarinsClarins NuxeNuxe recenzerecenze Recenze produktůRecenze produktů VideaVidea videovideo Zkrášluji seZkrášluji se