• Úvod
  • Blogy
  • Dior: Diorskin Nude Air Luminizer - beautyblogerky.cz
Dior: Diorskin Nude Air Luminizer
Sdílejte s přáteli
Tentokrát pro Vás mám něco z luxusnějšího kosmetického soudku. Na otevíračce Douglas v Palladiu jsem si dlouho poseděla u stojanu Dior, kde se mě ujala mic milá ambasadorka a nalákala mě na spoustu produktů. Jedním z nich byl i tento Diorskin Nude Air Luminizer, aneb v překladu prostě a jednoduše rozjasňovač. Loňskou jarní kolekci highlighterů jsme si všichni zamilovali a byla hned fuč, proto Dior tentokrát svou podzimní novinku dává do stálé kolekce, rozjasňovač tedy za cenu něco přes 1500 Kč můžete stále zakoupit.
Ač se to na mé fotografii nezdá, na testerech v parfumerii je produkt takový hnědo zlatavý. Paradoxně ale při nanesení mi přijde jako šampáň, nebo lehce růžový odstín. Oficiálně je popsán jako "light, golden beige with warm undertones and a luminous sheen". Je to strasně zvláštní produkt a neumím jeho barvu správně popsat, každopádně mi vyhovuje a velmi mému odstínu pleti sedí a vypadá velice přirozeně. Co se týče produktu tak jeho pigmentace není nijak dokonalá a ve srovnání se slavným theBalm Mary LouManizer je určitě nižší,ale přesto vždy naberu na prst to, co chci. Od tohoto produktu nedostanete lesk jako blesk, naopak jeho shine velmi subtilní a jemný, takový přesně na každodenní použití. Avšak myslím si, že to je také záměr, jelikož Nude Air produkty jsou tak koncipiovány. Produkt používám i jako oční stín a na oku se jeví stylem, že tam nic není, ale přitom je a opravdu tak dodává výslednému looku svěží a projasněný nádech. Nejraději jej aplikuji prsty, mám pocit, že po takovém nanesení se blýská nejlépe. Výdrž je celodenní, pudr není parfemován. Posledním zvláštním faktem je textura, přijde mi jakože pudrovo-gelová, ale přitom je při nanášení štetcem suchá. Na pleti však působí moc hezky a tak zvláštně si sedne. Opravdu popsat tento produkt je pro mě velmi těžké.
Diorskin Nude Air Luminizer má nádherný klasický Dior Air obal, který má však nevýhodu v tom, jak jsou na něm všechny makance vidět a tak jen leštíte, leštíte a leštíte. K pudru obdržíte i sametové pouzdro, jenž opravdu využívám a kabuki štětec. Co Vám budu povídat, tento štětec na rozjasňovač opravdu nepoužívám, ale denně jím nanáším minerální makeup, na což je parádní. Je jemný, hustý a nepadají z něj štětinky, za mě palec nahoru a na to, že je to jen štětec přibalený k produktu není vůbec špatný!


Produkt tedy doporučuji těm, kteří mají rádi high-end kosmetiku a luxusní kousky. Jestliže se Vám obal líbí, také jeho odstín a fakt, že není nijak výrazný, jedná se spíše o jemnější rozjasňovač na denní nošení, tak určitě jděte do něj. Zapomeňte ale na výrazný rozjasňovač s vysokým leskem a třpytem. Za sebe jsem moc ráda, že produkt vlastním a od té doby jej používám opravdu na každodenní bázi už přesně jeden rok a netoužím ani po nějakém jiném rozjasňujícím produktu.
Děláte si radost luxusními kosmetickými kousky?

Může vás také zajímat

Medik8: White Balance Brightening SerumTaké vás trápí pigmentové skvrny nebo flíčky po akné? Mě jo! A rozhodla jsem se nimi zatočit pomocí séra značky Medik8. White Balance Brightening sérum je produkt, který obsahuje jedinečnou složku s názvem Oxyresveratrol(0, 5 %). Ta je velmi účinná v minimalizaci nadměrné pigmentace kůže, umí sjednocovat tón pleti a zlepšovat její celkový vzhled, který byl sluncem poškozen. Ve dvou totožných...

Číst více
medaprexmedaprex medik8medik8 pleťpleť recenzerecenze

Moje největší a jediné předsevzetí pro rok 2019

Předsevzetí typu zhubnout, jíst víc zdravě, víc cvičit apod., jsem si nikdy nedávala. Celkově na tyto závazky moc nejsem. Spíše si vždy začátkem nového roku stanovuji cíle nebo směr, kam bych se chtěla vydat, co si třeba splnit a co uskutečnit. Letos to mám úplně jasné. Vyplynulo to už ze […]

Číst více
Co se zrovna dějeCo se zrovna děje motivacemotivace Můj stylMůj styl nový roknový rok Oblékám seOblékám se outfitoutfit Zajímám seZajímám se

Přečteno

přečteno

Krásné pondělí! Tenhle článek už mám nachystaný delší dobu a málem jsem na něj zapomněla. Jde o tipy na knížky, které jsem před nějakou dobou přečetla a moc mě bavily, tudíž doporučuji dál. Dle mého názoru totiž tipů na knížky není nikdy dost, takže uvítám i nějaké od vás v komentářích.

Kniha, u které se budete smát od začátku až do konce a nebudete se od ní moct...

Číst více
co právě čtuco právě čtu knižní tipyknižní tipy přečtenopřečteno