• Úvod
  • Blogy
  • DOKONALÉ ODLÍČENÍ - beautyblogerky.cz
DOKONALÉ ODLÍČENÍ
Sdílejte s přáteli
Nedávno jsme se s mojí kamarádkou, kosmetickou redaktorkou jednoho nejmenovaného časopisu, bavily o tom, jak je to vlastně šílené, kolik produktů nám k otestování chodí. A je to fakt, mně jako blogerce toho chodí skutečně mraky a to nejsem beauty blogerka, takže si ani nedovedu představit, co doma mají právě ty. Mám to ale se značkama, které mi produkty posílají, nastavené tak, že mi prostě chodí novinky a já zveřejňuju jen ty, které mě prostě skutečně baví a hlavně ty, které bych si sama s radostí koupila.
Že spolupracuju s Mixou, to jste už asi všichni zaregistrovali, a vybrala jsem si ji právě proto, že jejich produkty používám už dlouhá léta a navíc mají skvělé věci pro malé děti. A dnes jsem tady proto, abych vám představila mé nejoblíbenější produkty na odličování a na pleť jako takovou.
Když se odličuju, má to několik fází. Nejdřív si ve vaně umyju obličej čistícím gelem, používám konkrétně Hyalurogel, a horkou vodou, a teprve když vylezu, vrhnu se na zbytky make-upu a především oči. Nedovedu si představit, že bych si řasenku a stíny odličovala něčím, co nefunguje na olejové bázi, takže používám skvělý Bi-phase Cleanser, je to dvoufázový odličovat a dám za něj ruku do ohně. Žádná řesenka nemá šanci!
Když je řasenka dole, vrhnu se na zbytky make-upu, se kterými si gel neporadil a sahám po čistící a zmatňující pleťové vodě, konkrétně Alcohol Free Purifying Lotion, která nejenže nádherně voní, ale i chutná :-D. Jako nedávám si ji místo večeře, ale občas se mi dostala na rty a fakt není špatná, je taková sladká :-).
A na odlíčenou pleť si nanáším krém, protože nesnáším, když pleť po odlíčení pne, takže ji potřebuju něčím hydratovat. Od Mixy používám hned několik krémů, ale momentálně si v mém srdci našel místo Hyalurogel Rich. Používím ho jak ráno, tak večer a nijak to nerozlišuju. Pleť je po něm taková krásně mastňoučká, což já strašně miluju.
Snad jsem vás něčím v tomto článku inspirovala a dáte Mixe taky někdy šanci. Stojí za to:-).

Může vás také zajímat

6 dárků pro dvouleté děti, které zaručeně sklidí úspěch

Dneska pro vás výjimečně nemám žádný tip, kam zajet na výlet nebo do herničky, ale napadlo mě, že by se vám mohly hodit – takhle v předvánočním čase – nějaké tipy, co koupit pod stromeček. Mému Hugovi je teď skoro dva a půl roku, a posledních několik měsíců doma protáčíme […]

Číst více
dva rokydva roky hračkyhračky Myslím na dětiMyslím na děti nákupynákupy Nákupy pro nejmenšíNákupy pro nejmenší vánoční dárkyvánoční dárky

CARMEX: Original Lip BalmCarmex je v blogosféře snad nejznámějším balzámem na rty, který hlásá nápravu rozpraskaných a suchých rtů. Je velice oblíbený a u nás na běžném trhu nesehnatelný. Na e-shopech se jeho cena pohybuje kolem sto korun, mně jej sestra přivezla z USA za jeden dolar.

Balení je strašné, působí chatrně a nemluvím o aplikátoru, který chybí. Takže mi z produktu vyjede "had" produktu a většinou ho zbytečně...

Číst více
carmexcarmex recenzerecenze rtyrty

PŘEDVÁNOČNÍ SOUTĚŽ – 13. VÝHRA (ALTERNA)

Hezké ráno! Dnešní výhra ve velké předvánoční soutěži dodá budoucí majitelce zdravou a objemnou hřívu. Jako dárek dnes totiž otevírám tento set vlasové péče  CAVIAR VOLUME DUO od značky Alterna. (P.S. Všimli jste si nových obalů se stříbrným vrškem? Ty vznikly proto, že se produkty Aterny začaly falšovat. Takže bacha na to. […]

Číst více
Předvánoční soutěžPředvánoční soutěž předvánoční soutěž 2018předvánoční soutěž 2018 SoutěžeSoutěže