• Úvod
  • Blogy
  • DOKONALÉ ODLÍČENÍ - beautyblogerky.cz
DOKONALÉ ODLÍČENÍ
Sdílejte s přáteli
Nedávno jsme se s mojí kamarádkou, kosmetickou redaktorkou jednoho nejmenovaného časopisu, bavily o tom, jak je to vlastně šílené, kolik produktů nám k otestování chodí. A je to fakt, mně jako blogerce toho chodí skutečně mraky a to nejsem beauty blogerka, takže si ani nedovedu představit, co doma mají právě ty. Mám to ale se značkama, které mi produkty posílají, nastavené tak, že mi prostě chodí novinky a já zveřejňuju jen ty, které mě prostě skutečně baví a hlavně ty, které bych si sama s radostí koupila.
Že spolupracuju s Mixou, to jste už asi všichni zaregistrovali, a vybrala jsem si ji právě proto, že jejich produkty používám už dlouhá léta a navíc mají skvělé věci pro malé děti. A dnes jsem tady proto, abych vám představila mé nejoblíbenější produkty na odličování a na pleť jako takovou.
Když se odličuju, má to několik fází. Nejdřív si ve vaně umyju obličej čistícím gelem, používám konkrétně Hyalurogel, a horkou vodou, a teprve když vylezu, vrhnu se na zbytky make-upu a především oči. Nedovedu si představit, že bych si řasenku a stíny odličovala něčím, co nefunguje na olejové bázi, takže používám skvělý Bi-phase Cleanser, je to dvoufázový odličovat a dám za něj ruku do ohně. Žádná řesenka nemá šanci!
Když je řasenka dole, vrhnu se na zbytky make-upu, se kterými si gel neporadil a sahám po čistící a zmatňující pleťové vodě, konkrétně Alcohol Free Purifying Lotion, která nejenže nádherně voní, ale i chutná :-D. Jako nedávám si ji místo večeře, ale občas se mi dostala na rty a fakt není špatná, je taková sladká :-).
A na odlíčenou pleť si nanáším krém, protože nesnáším, když pleť po odlíčení pne, takže ji potřebuju něčím hydratovat. Od Mixy používám hned několik krémů, ale momentálně si v mém srdci našel místo Hyalurogel Rich. Používím ho jak ráno, tak večer a nijak to nerozlišuju. Pleť je po něm taková krásně mastňoučká, což já strašně miluju.
Snad jsem vás něčím v tomto článku inspirovala a dáte Mixe taky někdy šanci. Stojí za to:-).

Může vás také zajímat

New in

newin

Krásný den! Dnes mám pro vás docela obsáhlý new in a doufám, že vás bude bavit. Některé produkty už mám i otestované, takže k těm řeknu jak jsem spokojená. Všechny uvedené produkty jsou přírodní a já už si jich stihla spoustu velmi rychle oblíbit.

Začnu první fotkou. Nedávno jsem byla na návštěvě v krásném obchůdku Wonderful , kde najdete niche parfémy, značku Lodaites, Miss W a nejmilejšího...

Číst více
BiosloisBioslois Biosophy storeBiosophy store česká přírodní kosmetikačeská přírodní kosmetika FlorascentFlorascent LodaitesLodaites masáž gua shamasáž gua sha miss Wmiss W new innew in přírodní kosmetikapřírodní kosmetika RetinolRetinol salt & stonesalt & stone The ordinaryThe ordinary wonderful czwonderful cz

Guerlain: L'Essentiel make-upNejnovější make-up z dílny značky Guerlain nese název L'Essentiel a slibuje bezchybnou pleť, která vypadá přirozeně, dlouhodržící efekt a pečující složení, které je tvořeno až 97% přírodními složkami. A přesně na tohle mě ta liška lišáská Guelain zlákala. Běžným parfumérkovým, natož drogérkovým makeupům se vyhýbám, protože moje pleť nesnesee silikony. Proto jsem opravdu doslova skákala radostí,...

Číst více
GuerlainGuerlain pleťpleť recenzerecenze

Skin food | recenze

skin-food

Krásný den, zdravím s dalším kosmetickým článkem! Dnes to bude o nově rozšířené řadě Skin Food od švýcarské přírodní značky Weleda. Já jsem si minulý rok zamilovala jejich mandlovou řadu (hlavně teda tohle tělové mléko). Té už jsem se ale na blogu věnovala a dnes to bude o něčem zelenějším (pouze co se týká obalu, obsahově jsou 100% "zelené" všechny Weleda produkty). Weleda má ikonický produkt a...

Číst více
přírodní kosmetikapřírodní kosmetika skin foodskin food skin food lightskin food light weledaweleda