• Úvod
  • Blogy
  • DOKONALÉ ODLÍČENÍ - beautyblogerky.cz
DOKONALÉ ODLÍČENÍ
Sdílejte s přáteli
Nedávno jsme se s mojí kamarádkou, kosmetickou redaktorkou jednoho nejmenovaného časopisu, bavily o tom, jak je to vlastně šílené, kolik produktů nám k otestování chodí. A je to fakt, mně jako blogerce toho chodí skutečně mraky a to nejsem beauty blogerka, takže si ani nedovedu představit, co doma mají právě ty. Mám to ale se značkama, které mi produkty posílají, nastavené tak, že mi prostě chodí novinky a já zveřejňuju jen ty, které mě prostě skutečně baví a hlavně ty, které bych si sama s radostí koupila.
Že spolupracuju s Mixou, to jste už asi všichni zaregistrovali, a vybrala jsem si ji právě proto, že jejich produkty používám už dlouhá léta a navíc mají skvělé věci pro malé děti. A dnes jsem tady proto, abych vám představila mé nejoblíbenější produkty na odličování a na pleť jako takovou.
Když se odličuju, má to několik fází. Nejdřív si ve vaně umyju obličej čistícím gelem, používám konkrétně Hyalurogel, a horkou vodou, a teprve když vylezu, vrhnu se na zbytky make-upu a především oči. Nedovedu si představit, že bych si řasenku a stíny odličovala něčím, co nefunguje na olejové bázi, takže používám skvělý Bi-phase Cleanser, je to dvoufázový odličovat a dám za něj ruku do ohně. Žádná řesenka nemá šanci!
Když je řasenka dole, vrhnu se na zbytky make-upu, se kterými si gel neporadil a sahám po čistící a zmatňující pleťové vodě, konkrétně Alcohol Free Purifying Lotion, která nejenže nádherně voní, ale i chutná :-D. Jako nedávám si ji místo večeře, ale občas se mi dostala na rty a fakt není špatná, je taková sladká :-).
A na odlíčenou pleť si nanáším krém, protože nesnáším, když pleť po odlíčení pne, takže ji potřebuju něčím hydratovat. Od Mixy používám hned několik krémů, ale momentálně si v mém srdci našel místo Hyalurogel Rich. Používím ho jak ráno, tak večer a nijak to nerozlišuju. Pleť je po něm taková krásně mastňoučká, což já strašně miluju.
Snad jsem vás něčím v tomto článku inspirovala a dáte Mixe taky někdy šanci. Stojí za to:-).

Může vás také zajímat

Medik8: White Balance Brightening SerumTaké vás trápí pigmentové skvrny nebo flíčky po akné? Mě jo! A rozhodla jsem se nimi zatočit pomocí séra značky Medik8. White Balance Brightening sérum je produkt, který obsahuje jedinečnou složku s názvem Oxyresveratrol(0, 5 %). Ta je velmi účinná v minimalizaci nadměrné pigmentace kůže, umí sjednocovat tón pleti a zlepšovat její celkový vzhled, který byl sluncem poškozen. Ve dvou totožných...

Číst více
medaprexmedaprex medik8medik8 pleťpleť recenzerecenze

Moje největší a jediné předsevzetí pro rok 2019

Předsevzetí typu zhubnout, jíst víc zdravě, víc cvičit apod., jsem si nikdy nedávala. Celkově na tyto závazky moc nejsem. Spíše si vždy začátkem nového roku stanovuji cíle nebo směr, kam bych se chtěla vydat, co si třeba splnit a co uskutečnit. Letos to mám úplně jasné. Vyplynulo to už ze […]

Číst více
Co se zrovna dějeCo se zrovna děje motivacemotivace Můj stylMůj styl nový roknový rok Oblékám seOblékám se outfitoutfit Zajímám seZajímám se

Přečteno

přečteno

Krásné pondělí! Tenhle článek už mám nachystaný delší dobu a málem jsem na něj zapomněla. Jde o tipy na knížky, které jsem před nějakou dobou přečetla a moc mě bavily, tudíž doporučuji dál. Dle mého názoru totiž tipů na knížky není nikdy dost, takže uvítám i nějaké od vás v komentářích.

Kniha, u které se budete smát od začátku až do konce a nebudete se od ní moct...

Číst více
co právě čtuco právě čtu knižní tipyknižní tipy přečtenopřečteno