• Úvod
  • Blogy
  • Emulze s mikrostříbrem Belcura - beautyblogerky.cz
Emulze s mikrostříbrem Belcura
Sdílejte s přáteli
Dnes tu pro Vás mám trochu jinou recenzi. Poprvé jsem se zúčastnila výzvy pro portál blogerky.cz. Byla jsem tedy vybrána, abych zrecenzovala tento produkt a mohu Vám říct, že se mi to zrovna opravdu hodilo. V tomto období totiž trpím vyrážkami, alergiemi a poblázněnou pletí. Kdo je alergik tak ví, o čem mluvím a jak hrozné jsou svědivé vyrážky, které se následně promění v nesnesitelně suchá a bolavá místa. 
Belcura je emulze ve spreji, která má za úkol pokožku vyživovat, udržovat hydratovanou a chránit ji před vnějšími vlivy. Podporuje regeneraci, zklidňuje a zmírňuje kožní problémy. Obsahuje vysoce čisté mikrostříbro, které je známé protizánětlivými a antibakteriálními účinky. Dále jsou v emulzi obsaženy ceramidy a kyselina mléčná, které mají za úkol pokožku obnovit a vyživovat. Hodnota pH je kyselejší.
A k čemu je tedy tato emulze dobrá? Je vhodná pro suchou, podrážděnou a citlivou pokožku, nebo pokožku s atopickým ekzémem. Belcura neobsahuje konzervanty, parfemaci, lanolín, alkohol a ani barviva.
A můj názor? Nejdříve jsem od této emulze moc neočekávala, ale zkusila jsem ji nejprve na postižené ucho. Ano měla jsem ošklivou vyrážku na uchu. Světe div se, ono se to opravdu lepšilo a suchá pokožka, kterou mám po alergické reakci opravdu dlouho, se vyléčila rychleji. Později jsem produkt zkusila i na bradu, kde se mi nejspíš změnou počasí vytvořila ošklivá suchá místa, která se nehezky loupala. Belcura suchá místa do dvou dnů odstranila. Napětí zmizelo a šupinky též. Po prvních vedrech minulý týden jsem také vyběhla na sluníčko a ejhle, ramena a záda spálená. Mazala jsem Belcurou a pokožka se zdála být zklidněnější. 
Podle mě je tohle produkt, který se hodí mít doma. Já osobně na vyrážky a suchá místa trpím, takže vždy musím mít po ruce něco, čím mažu. Většinou jsem mazala klasickou kalciovou mastí, ale v oblasti obličeje mi způsobovala pupínky a ucpávala póry, Belcura ne. Je na pokožce příjemná, rychle se vstřebá a hezky chladí. Oceňuji aplikaci ve spreji, který je hygienický a vytvoří jemnou pěnu. A naposledy vychválím design, moc se mi líbí a šedá část nahoře hází "odlesky" do stříbrné barvy, což mi fotoaparát bohužel nezachytil. Opravdu moc hezké balení.
Za mě ano, děkuji portálu blogerky.cz za možnost vyzkoušení a doporučuji. Tento produkt je k zakoupení v lékárně a stojí kolem 380 Kč, více se o něm můžete dozvědět tady.
 
Vlastníte také nějaký produkt v případě poranění, vyrážek a suchých míst? :-)

Může vás také zajímat

Tipy na dárky || Vánoční edice 2017

Tak jsem si uvědomila, že letos ty Vánoce trochu zanedbávám. Ani tak ne ty doma, ale spíš ty na blogu. Tak snad vám absenci vánočně laděných článku vynahradí aspoň trochu ten dnešní. Bude o dárcích, které jsem pořídila pro svou rodinu a kamarádky a něco málo navíc. :) Pokud náhodou víte, že ode mě nějaký ten dárek možná dostanete, prosím, abyste tenhle článek pro vaše vlastní dobro (a hlavně...

Číst více
NákupyNákupy Tipy na dárkyTipy na dárky VánoceVánoce
Soaphoria: Královské dentální sérum

Soaphoria: Královské dentální sérum

Možná pro Vás může být název tohoto produktu trochu matoucí, avšak věřte, že i přes sérum v názvu se jedná o zubní pastu. Já už nepoužívám jiné pasty, než přírodní a to proto, že se snažím vyhýbat sulfátům kde to jde a přeci jenom si myslím, že přes ústní dutinu už mohou způsobit více škody, než jen na ruce. Dále se mi na nich líbí, že díky absenci sulfátůnepění, není třeba neustále vyplivovat...

Číst více
fairychainfairychain zubyzuby

Nejlepší pleťové masky || NUXE, Glamglow, Bobbi Brown, Avéne

Pokud můj blog čtete již nějakou dobu, moje záliba v pleťových maskách vám jistě neunikla. Mám jich doma ve všech fázích roku minimálně dvě desítky, na všechny možné i nemožné problémy pleti a pro plnění jakýchkoliv jejích potřeb. :) Pravidelná maska alespoň jednou nebo dvakrát týdně dokáže udělat s mojí pletí skoro zázraky a rozhodně jejich používání nezanedbávám.


POKRAČOVAT VE ČTENÍ

Číst více
High-endHigh-end LékárnaLékárna ParfumerieParfumerie PéčePéče RecenzeRecenze