• Úvod
  • Blogy
  • Event: ARTEMIS Med- beautyblogerky.cz
Event: ARTEMIS Med
Sdílejte s přáteli
Dnes Vám chci sdělit, jak jsem se zúčastnila eventu kosmetické značky ARTEMIS, která představila novou řadu pro citlivou a alergickou pleť ARTEMIS Med. Jak určitě víte, s problémem citlivé pleti se trápím už nějaký ten rok. Věřte tedy, že tato událost pro mě byla velice přínosná a jsem za akce tohoto typu velice vděčná. Schůze se konala v luxusních prostorách restaurace SOHO. Místo rozhodně nezklamalo, bylo naprosto nádherné a svým interiérem snad i předurčené k tomu, aby se v něm konala akce, jako byla tato. Pochválit musím i vzorný a pečlivý personál a naprosto vynikající občerstvení, na které pěli ódy i okolo mě sedící.
Velice působivé bylo, že se akce zúčastnil sám CEO značky ARTEMIS Thomas Grüsster a ten nám novou řadu ARTEMIS Med osobně představil. Na podobných událostech zbožňuji, pokud na nich přednášejí zahraniční hosté, kteří jsou se značkou, nebo produkty spojeni. Můžeme se jich na cokoliv zeptat a především znají spoustu podrobností a zajímavostí. Nepůsobivější pro mě byla informace, že značka ARTEMIS měla možnost vstoupit na asijský trh, což by pro ni bylo samozřejmě ekonomicky velice přínosné. Značka to však odmítla, neboť Čína má v zákoně takový ošklivý dodatek o tom, že pokud chcete prodávat na jejich trhu kosmetiku, musí být testována na zvířatech. ARTEMIS na zvířatech netestuje a ani kvůli vstupu na asijský trh to dělat nehodlá. Za to palec nahoru!


Značka taktéž splňuje nároky na stoprocentní švýcarskou kvalitu. Dozvěděla jsem se proto něco o tom, za jakých podmínek smí být onen slavný švýcarský kříž na výrobcích použit. Značka vlastní mimo jiné certifikaci AHA, což je švýcarské Centrum pro alergie. Výrobky jsou proto neustále podrobovány testům kvality. Nová řada ARTEMIS Med je, jak jsem již zmínila, určena pro citlivou a opravdu alergickou pokožku. Řada se dělí na několik "podřad" podle typu citlivé pokožky, neboť i citlivá pleť může mít svá další specifika. Takže zde najdeme péči pro normální až smíšenou pleť, mastnou až smíšenou, normální až suchou a dokonce i péči o tělo a vlasy. Pleťová péče je přímo vytvořená pro uživatele se sklony k citlivé pleti, začervenání, ale i pro ty které trápí akné, nebo následky stresu. Dokonce v této řadě naleznete deodorant, který neobsahuje soli hliníku, nebo vlasové tonikum.
U podobných akcí vždy dostaneme obsáhlé a propracované tiskové zprávy, které jsou plné zajímavých informací. Nejraději bych Vám sem vždy vypsala všechny, ale zkusím se jen rychle zmínit čím se tato řada produktů liší od konkurence. Pro mě je nejdůležitější, že produkty neobsahují 86 parfemačních alergenů a 26 složek, které mohou vyvolávat alergie. Mezi nejčastější patří alkohol, polyethylenglykol, parabeny, silikony (ano!), oxid titaničitý, nanotechnologie, soli hliníku, zásaditá mýdla, laurethsulfát sodný a také parafíny! Produkty jsou stavěné na teorii, že méně je více a své složení si zakládají především na výtažcích z plesnivce alpského, allantoinu a panthenolu. Všechny produkty jsou dermatologicky testovány na citlivé pleti a značka se snaží o vyléčení poruch citlivé a alergické pleti.

Řada ARTEMIS Med je k sehnání výhradně v parfumériích Douglas. Ceny nejsou nijak dramatické a neliší se od klasických dermokosmetických produktů, které majitelky citlivé pleti shání v drogériích. Právě tato řada totiž také patří do dermokosmetiky a mohla by v lékárnách být prodávána, zvolila však jinou cestu a snaží se léčivou kosmetiku nabízet v parfumeriích. Více Vám o této řadě sdělím při samostatné recenzi, neboť sama něco malého testuji a mám v plánu si ještě nějaký produkt dokoupit, protože jsem složením a filozofií značky opravdu nadšená! Můžete se také těšit na samostatný článek o problematice citlivé pleti a moje tipy a rady, které jsem za ty roky boje s touto nepříjemností nasbírala.
Mockrát děkuji zastoupení parfumerie Douglas za milé pozvání. Akci jsem si užila a především jsem ráda, že jsem se zase něco dozvěděla v tématu, které se mě bezprostředně týká a také mě zajímá. Všechny fotografie (až na v pořadí druhou) jsou od Adriany Fialové.

Patříte také mezi každého čtvrtého, který je majitelem citlivé pleti?

Může vás také zajímat

Oční krém pro unavené mámy

Znáte to –  s dětmi se vám spánku moc nedopřeje. Buď je v noci kojíte, přebalujete, nebo za vámi přijdou ve 4 ráno, že si chtějí hrát. A ty větší zase vymýšlí před spaním všechno možné, jen aby nemusely do postele. V 10 večer se svalíte na gauč a to […]

Číst více
na očina oči notinonotino oční krémoční krém recenzerecenze Recenze produktůRecenze produktů shiseidoshiseido Zkrášluji seZkrášluji se

Pondělí na zámku | Chateau McelyPondělí na zámku.

Nevšední pondělky miluju. Pondělí je pro spoustu lidí stereotypním dnem, kdy jdou zase do práce, nebo zase do školy. Málo kdo se na podělí těší a přesně proto, si já cením každého momentu, kdy je pondělí něčím ozvláštněné.

Já v tento den vyrazila do Chateau Mcely, jež tak dlouho sleduji (a kochám se nad fotkami) z tohoto místa na Instagramu.

Číst více
lifestylelifestyle traveltravel

Outfit: Na rande

Neskutečné se stalo realitou. Po několika měsících jsme měli s mým mužem víkend jen pro sebe! A zašli jsme si spolu na rande. Vydali jsme se do restaurace na sushi, nemusela jsem u toho honit nikoho mezi stoly, ani si u toho malovat obrázky, prostě jsme tam jen tak seděli, […]

Číst více
létoléto Můj stylMůj styl Oblékám seOblékám se outfitoutfit puntíkypuntíky šatyšaty