• Úvod
  • Blogy
  • Fake it till you make it – chovejte se tak, jako byste to už měli / OU
Sdílejte s přáteli

Zákon přitažlivosti (law of attraction) – na tento pojem narážím v poslední době celkem často. Vlastně jsem ani nevěděla, že se tomu tak říká, ale zjistila jsem, že jsem ho nevědomky praktikovala už dlouho (bohužel někdy i ne v tom dobrém). A když se ohlédnu zpět, sama jsem důkazem, jak dokonale funguje. V životě se mi splnily přesně ty věci, na které jsem myslela a měla jsem je v hlavě. Protože jsem ale úplně přesně nevěděla, jak to funguje a nikdy si o tom nic nečetla, někdy to nebylo zrovna šťastné. Až teď jsem si o tom začala číst nějaké knížky a KONEČNĚ pochopila, jak se to má. Proto si moc dobře hlídám svoje myšlenky, abych tuto sílu využívala správně. Možná vám o tom někdy povím víc.

Jelikož je tento článek ale hlavně o módě, zaměřím se třeba na tu Chanel kabelku. Myslela jsem na ni dlouho. A přesně, jak píšu v nadpise, představovala jsem si, že už ji mám. Vlastně úplně nevědomky. Už asi před 10 lety jsem si pořídila hodně podobnou prošívanou kabelku na řetízku, za pár korun. Ale co já s tou kabelkou udělala parády! Vlastně mi v té době nahradila moji doopravdickou chanelku. Snila jsem o tom, že už ji mám, s čím ji kombinuji a nosím, jak se s ní fotím apod. (vím, že to někomu z vás přijde povrchní, ale je to součást mého života, tak proč si to už nepředstavit, že?). Že si někdy pořídím tu pravou ikonickou flap bag, se mi nikdy ani nesnilo. Ale jednou jsem si říkala, nic, koupím si ji. Proč si ji upírat, když je to kabelka mých snů? Nevěděla jsem jak, ani kolik pořádně stojí, ale věděla jsem, že ji budu mít. A netrvalo to ani dlouho a stala se součástí mého šatníku.

To je jen takový příklad. Funguje to ale na všechno. Když něco moc chcete, dejte do toho všechny emoce a chovejte se tak, jako byste to už měli. Chtěli byste, abych o tom někdy napsala víc, nebo něco natočila?

Krásný víkend podle vašich představ ♥

Photo credit: Karol

Pořiďte si (podobné) kousky z outfitu:

Může vás také zajímat

Weekly snapshots

weekly

Krásný den. Zase jsem dala dohromady pořádnou porci fotek za uplynulé týdny, ať se vám líbí

puma
Měla jsem několik milých schůzek, například s @cocoes 
alriso
Krásné akce, tady představení letních novinek Nespresso
nespresso
Také zkouším spoustu nové kosmetiky
decleor
roses
bata
ratboa
Rozlučka se svobodou mé sestřenice
marina
view
nelením a poctivě 2-3x týdně cvičím
gym
a k lepším výsledkům mi pomáhá můj oblíbený veganský protein z Ladybio
protein
stylinterier
home
mango
sunset
Baťa x Colours of Ostrava,...

Číst více
Biosophy storeBiosophy store Helmut NewtonHelmut Newton kviff2019kviff2019 NespressoNespresso wonderful czwonderful cz

SPF nebo make-up? S tímto přípravkem získáte obojí / KOSMETICKÁ RECENZE

S příchodem léta začínám řešit ochranu své pleti před slunečními paprsky. Do jisté míry jsou určitě zdravé, zvyšují produkci vitaminu D v těle, ale na druhé straně na obličeji dokáží zrychlit stárnutí a vyvolat pigmentové skvrny. A předejít se tomu dá používáním SPF, i ve městě nebo při procházce v […]

Číst více
recenzerecenze Recenze produktůRecenze produktů shiseidoshiseido Zkrášluji seZkrášluji se

Maldives | Photodiary part one

Maledivy

Krásný den! Konečně jsem se dostala k protřídění fotek z nádherných Malediv, kde jsem byla s rodinou a známými v květnu krásných 14 dní na dovolené. Ubytovaní jsme byli v resortu Dusit Thani. Nádherná příroda, krásná pláž i šnorchlování, nejmilejší zaměstnanci a výborné jídlo. To je superlativ, co? Ale já už naprosto chápu, proč tomu místu lidé říkají ráj na Zemi. Užijte si fotky, mně se tak...

Číst více
Dusit Thani MaldivesDusit Thani Maldives maledivymaledivy MRLtravelsMRLtravels travellingtravelling