• Úvod
  • Blogy
  • Favorité za březen 2015 - beautyblogerky.cz
Favorité za březen 2015
Sdílejte s přáteli
Benefit - they´re Real!

Dnes už legendární řasenka. I já ji musela vyzkoušet. Nepřekvapuje mě, že mi vyhovuje, protože tento styl kartáčků je jako dělaný pro mé řasy. Je parádní a dělá opravdu krásné řasy. Otázkou je, zda za ty peníze opravdu stojí, ale to si nechám na samostatnou recenzi..
L´Oreal -  Le Vernis Grey - Laky na nehty
Limitovaná kolekce efektových šedých laků mě nadchla. Ukořistila jsem tedy pískový lak a lak s efektem vosku a latexu. Všechny svou práci planí dokonale a já poslední měsíc téměř nenosím jiné! Recenzi a swatche najdete zde.
Artemis - Skin Supremes Eye & Lip Contour Care
Jedná se o miniaturu nočního anti-ageing krému, který je určen na oční okolí, nebo rty. Plná cena tohoto produktu v balení obsahujících 50 ml je kolem 1800 Kč, což je pro mě šílenost a nevidím ho zase jako zázrak, který by za tolik peněz stál. Každopádně jako produkt, který byl zdarma a stačí ho troška je dle mého moc fajn. Hydratuje, což je přesně to, co od očního krému požaduji a navíc dělá oční okolí hyperjemňoučké! O nějakém nevstřebávání se, nebo zanechávání mastných fleků nemůže být vůbec řeč. Kdyby nestál majlant tak si jej mileráda koupím.
 
Jaké produkty jste si v březnu oblíbili vy? :-)

Může vás také zajímat

Moje cesta za odstraněním jizviček po akné: eMatrix a plazmalifting

Moje cesta za odstraněním jizviček po akné: eMatrix a plazmalifting

Pokud čtete můj blog delší dobu, víte, že mám lehce problematickou pleť a v nějakých částech obličeje (především na dolních tvářích) se mi dělá akné. Díky každodenní péči o pleť a úpravě jídelníčku se mi ho částečně podařilo eliminovat (ale bohužel ne zcela), avšak na památku mi po něm zůstalo na […]

Číst více
AliziaAlizia pleťpleť
Kocostar: Plátýnkové masky na tělo

Kocostar: Plátýnkové masky na tělo

Nedávno jsem Vám ukazovala vtipné ovocné, zeleninové a květinové plátýnkové masky na obličej. Tentokrát jsem sepsala zkušenosti s dalším sortimentem od korejské značky Kocostar. Hydratační maska na nohy a na ruceje klasická ponožková a rukavičková maska, kterou navléknete na nohy a ruce, hodíte si na dvacet minut relax a po sundání zbytek produktu vetřete do pokožky. Ráda na masku navléknu ještě...

Číst více
fairychainfairychain kosmetikakosmetika TěloTělo
Last job of the year

Last job of the year

Ahoj! Dnes se s Vámi chci podělit o mém posledním jobu v roce 2017. Jak jsem již psala v minulém článku, rok 2017 byl pro mě dost složitý, ale taky mě v mnoha věcech posunul o kus dál. 


Číst více
VanesslovesyouVanesslovesyou VlasyVlasy