• Úvod
  • Blogy
  • Favorité za březen 2015 - beautyblogerky.cz
Favorité za březen 2015
Sdílejte s přáteli
Benefit - they´re Real!

Dnes už legendární řasenka. I já ji musela vyzkoušet. Nepřekvapuje mě, že mi vyhovuje, protože tento styl kartáčků je jako dělaný pro mé řasy. Je parádní a dělá opravdu krásné řasy. Otázkou je, zda za ty peníze opravdu stojí, ale to si nechám na samostatnou recenzi..
L´Oreal -  Le Vernis Grey - Laky na nehty
Limitovaná kolekce efektových šedých laků mě nadchla. Ukořistila jsem tedy pískový lak a lak s efektem vosku a latexu. Všechny svou práci planí dokonale a já poslední měsíc téměř nenosím jiné! Recenzi a swatche najdete zde.
Artemis - Skin Supremes Eye & Lip Contour Care
Jedná se o miniaturu nočního anti-ageing krému, který je určen na oční okolí, nebo rty. Plná cena tohoto produktu v balení obsahujících 50 ml je kolem 1800 Kč, což je pro mě šílenost a nevidím ho zase jako zázrak, který by za tolik peněz stál. Každopádně jako produkt, který byl zdarma a stačí ho troška je dle mého moc fajn. Hydratuje, což je přesně to, co od očního krému požaduji a navíc dělá oční okolí hyperjemňoučké! O nějakém nevstřebávání se, nebo zanechávání mastných fleků nemůže být vůbec řeč. Kdyby nestál majlant tak si jej mileráda koupím.
 
Jaké produkty jste si v březnu oblíbili vy? :-)

Může vás také zajímat

Navrhla jsem tričko ke Dni matek + 5 outfitů s ním ♥

Je to tak. Rozhodla jsem se, že i letos pro vás nechám vyrobit speciální limitovanou edici triček ke Dni matek. Minulý rok jste mi totiž úplně vyrazily dech, jaký jste o ně měly zájem. (Ještě jednou děkuji! ♥) Letos jsem toho měla po návratu z Thajska celkem nad hlavu a […]

Číst více
den matekden matek Oblékám seOblékám se OstatníOstatní outfitoutfit

Beauty faves

beauty

Krásný den! Mé poličky v koupelně se sice snažím nepřeplňovat, ale poslední dobou mě čím dál víc péče o pleť baví, s čímž také samozřejmě souvisí zkoušení nových produktů. Dnes jsem tedy dala dohromady pár oblíbených produktů a to jak ze skincare tak i z makeupu, které teď používám skoro denně a ráda se s Vámi o tipy podělím.

Začnu dvěma produkty na čištění pleti, ze kterých jsem úplně unešená! To,...

Číst více
Benefit CosmeticsBenefit Cosmetics CLinique moisture surgeCLinique moisture surge HM homeHM home Kjaer WeisKjaer Weis líčírnalíčírna Onest careOnest care Pixi glow tonicPixi glow tonic PrahaPraha recenzerecenze Sun beamSun beam

První zkušenost s The Ordinary || Niacinamide, Lactic Acid, Squalane

Krásné pondělí! Dnes začneme zase trochou skin care. Velmi levná a potenciálně velmi účinná kosmetika značky The Ordinary je stále v kurzu a ani já jsem si některé produkty nenechala ujít. Pro začátek jsem vzala tři, kyselinu mléčnou, kyselinu nikotinovou a sto procentní rostlinný olejíček squalane.
POKRAČOVAT VE ČTENÍ

Číst více
DrogerieDrogerie LékárnaLékárna PéčePéče RecenzeRecenze