• Úvod
  • Blogy
  • Fenomén Macadamia Natural Oil - Deep Repair Masque - beautyblogerky.cz
Fenomén Macadamia Natural Oil - Deep Repair Masque
Sdílejte s přáteli
Asi ji nemusím představovat, většina z Vás o ní už slyšela, četla. Říká se o ní, že je to zázračná maska, která nádherně vyživuje a regeneruje vlasy. Jak si ale poradila s mým extrémně suchým a krepatým hárem?
První věc, kterou musím vyzdvihnout a vychválit je fakt, že je bez parabenů a sulfátů. Tomu tleskám, takovou kosmetiku poslední dobou vyhledávám. Slibuje hydrataci do hloubky, zvýšení elasticity a zajištění zdravého vzhledu a lesku. Obsahuje makadamiový a arganovéhý olej společně s výtažky z mořských řas. Ale také tea tree olej pro ozdravení vlasového vlákna a aloe vera.
Masku aplikuji na umyté vlasy, které důkladně vysuším ručníkem a pročešu hřebenem se širokými zuby, pak nanesu poměrně štědré množství produktu a snažím se jej do vlasů nějak vpracovat. Pak nechám 7-10 minut působit a samozřejmě důkladně opláchnu vodou.
Z masky bohužel nejsem nadšená, jako všichni ostatní. Jo vlasy jsou lesklé, ale asi jako po každé masce na vlasy, příjemná vůně se nějak dlouho nedrží, ale hlavně nepociťuji nějakou regeneraci, výživu vlasu. Nevím zda je to tím, že vlasy nemám zničené, ale opravdu suché a maska je určena zničeným vlasům. Ale neumím si představit, že bych měla vlasy zničené a tohle by mi je mělo dát dohromady. To asi ne.

Pokud se podíváme do složení pořádně zahlédneme silikony a pokud si masku srovnám se složením nějaké regenerační GlissKur, či Elséve masky, nenajdeme tam velké rozdíly. Dle mého předražená drogérková maska s krásným designem a vůní, kterým láká a ženy jí masově propadají.

Jak jsem napsala, maska je poměrně drahá. Ne poměrně, ale je prostě drahá. Toto 100 ml balení stojí bezmála 300 Kč a za větší balení, vhodné k dlouhodobějšímu používání a ne jen vyzkoušení zaplatíte 600 Kč! Nemluvě o tom, že zrovna teď, zadám-li masku do vyhledávače, je téměř všude vyprodaná, takže kdo o ni má zájem, musí hledat a čekat. 
Maska je dle mého názoru ucházející, jo je fajn, ale asi jako většina drogérkových masek a rozhodně bych za ni nevyhazovala šest stovek. Znovu už nekoupím.
 
Máte zkušenost se značkou Macadamia? Slyšely jste o této masce? A jaká je Vaše nejoblíbenější maska na vlasy? :-)

Může vás také zajímat

Online picks

onlinepicks


Krásný večer! Venku zrovna řádí pořádná bouřka a přesně tohle počasí mě nutí poohlížet se po nějakých nových kouscích, které bych zařadila do podzimního šatníku. Nakoukla jsem tedy na mé oblíbené eshopy a přináším Vám pár mých osobních tipů. Brzy také snad nafotím i pár outfitů s mými "must-haves" na toto období a upřímně už se na tu podzimní modu docela těším

na první koláži:
koženková sukně...

Číst více
online picksonline picks

Přípravy na podzim/ Outfit

Na rovinu se přiznám, že nejsem podzimní člověk.  Naprosto si užívám stále trvající teplé dny, které jsou pro mě tak akorát. Není už takový nesnesitelný hic, ale pořád je krásně teplo na šaty a na to si jen tak v kraťáskách vyběhnout do obchodu pro rohlíky nebo novou Vogue. Ale […]

Číst více
Můj stylMůj styl Oblékám seOblékám se outfitoutfit pietro filipipietro filipi podzimpodzim sakosako

Weekly snapshots

weekly

Krásný čtvrtek! Doufám, že se máte skvěle a také si užíváte ještě krásného skoro-letního počasí. Dnes jsem zase dala dohromady weekly snapshots a brzy Vám slibuji článek o mých oblíbených kavárnách v Praze, který už mám nějakou dobu rozepsaný, akorát ho pořád ne a ne dopsat. Také určitě budou zase nějací kosmetičtí oblíbenci a interiérová inspirace, na což se už moc těším!

leo
Zlín
antipearle
match
mini
bakeshop
detail
domynoburger
foodlab
foodlabpraha
hmhome
kostelní
praha
aldente
tally
vogue
voguecs
work
yamyam
prague
coffee

Číst více
weekly snapshotsweekly snapshots