Sdílejte s přáteli
Rok se s rokem sešel a můj blog slaví své první narozeniny. Začátky byly všelijaké, legrační a poúsměvné, ale každý z nás někdy v něčem začínal a od čeho by byly dokonalé začátky, když by pak už nebylo co zlepšovat? Ani teď není vše dokonalé, ale myslím si, že jsem se v mnoha věcech posunula dopředu. Mé velké díky patří především dvěma kamarádkám, které mi pomáhaly a pomáhají blog vytvářet (Kamče a Luci) a samozřejmě i manželovi, který trpí mé dlouhé hodiny strávené u počítače.
Za těch krátkých 12 měsíců se mi podařilo s blogem dosáhnout několika skvělých spoluprací, kterých by se mi bez blogu určitě nedostalo (největší úspěch bylo asi focení s Cosmopolitanem - rozhodně sledujte zářijové číslo a možná vyjde i focení sportovní kolekce ve spolupráci s webem rungo.cz).
A nakonec moc děkuji i všem svým pravidelným čtenářům, kteří se ke mně pravidelně vracení. Moc si toho vážím!

Může vás také zajímat

Tipy na dárky || Vánoční edice 2017

Tak jsem si uvědomila, že letos ty Vánoce trochu zanedbávám. Ani tak ne ty doma, ale spíš ty na blogu. Tak snad vám absenci vánočně laděných článku vynahradí aspoň trochu ten dnešní. Bude o dárcích, které jsem pořídila pro svou rodinu a kamarádky a něco málo navíc. :) Pokud náhodou víte, že ode mě nějaký ten dárek možná dostanete, prosím, abyste tenhle článek pro vaše vlastní dobro (a hlavně...

Číst více
NákupyNákupy Tipy na dárkyTipy na dárky VánoceVánoce
Soaphoria: Královské dentální sérum

Soaphoria: Královské dentální sérum

Možná pro Vás může být název tohoto produktu trochu matoucí, avšak věřte, že i přes sérum v názvu se jedná o zubní pastu. Já už nepoužívám jiné pasty, než přírodní a to proto, že se snažím vyhýbat sulfátům kde to jde a přeci jenom si myslím, že přes ústní dutinu už mohou způsobit více škody, než jen na ruce. Dále se mi na nich líbí, že díky absenci sulfátůnepění, není třeba neustále vyplivovat...

Číst více
fairychainfairychain zubyzuby

Nejlepší pleťové masky || NUXE, Glamglow, Bobbi Brown, Avéne

Pokud můj blog čtete již nějakou dobu, moje záliba v pleťových maskách vám jistě neunikla. Mám jich doma ve všech fázích roku minimálně dvě desítky, na všechny možné i nemožné problémy pleti a pro plnění jakýchkoliv jejích potřeb. :) Pravidelná maska alespoň jednou nebo dvakrát týdně dokáže udělat s mojí pletí skoro zázraky a rozhodně jejich používání nezanedbávám.


POKRAČOVAT VE ČTENÍ

Číst více
High-endHigh-end LékárnaLékárna ParfumerieParfumerie PéčePéče RecenzeRecenze