Sdílejte s přáteli

S mou nejlepší kamarádkou jsme si daly (nebo spíš - já jsem nám dala) takové předsevzetí, že nebudeme stále dokola navštěvovat jen naše oblíbené podniky, ale budeme objevovat více skvělých restaurací a kaváren, které v Praze máme. Dnes jsme se tedy konečně vydaly na oběd do Monolok cafe na krásných Vinohradech.

Monolok cafe má skvělou snídaňovou nabídku, ale jelikož už byl čas oběda, tak jsme se rozhodly vykkoušet jejich Hovězí burger se sýrem Cheddar, slaninou a cibulovou marmeládou, který byl naprosto vynikající! 
Houska byla čerstvá a tak akorát křupavá, maso výborně šťavnaté, cibulová marmeláda dokonalá a cheddaru bych klidně spořádala kila!
Burger jsme zapily domácím ledovým čajem.
Interiér Monoloku je krásný a velmi příjemný. My jsme seděly hned vpředu, ale spoustu míst k sezení je i v zadní a spodní části. Místo je útulné, obsluha milá a příjemná. No a já doufám, že tam opět brzy zavítám. Třeba na jen na latte a cheescake nebo na tu snídani!


jaké jsou vaše oblíbené pražské restaurace a kavárny?

Může vás také zajímat

Weekly snapshots

weekly

Krásný den a krásný nový rok! Tak koukám, že tenhle článek se tu neobjevil pěkně dlouho. V tom shonu s dovolenou v LA a následným návratem do předvánočního šílenství, jsem nějak na blog neměla moc času a upřímně ani nálady a motivace, ale tomu je konec a já se těším, co vše se tu v tomto roce objeví. Pokud máte nějaký speciální požadavek na článek, do komentářů s ním! Následující fotky jsou z...

Číst více
weekly snapshotsweekly snapshots

Dior: Diorskin Mineral Nude BronzeNevím proč, ale mám-li si vybrat dekorativní kosmetiku v parfumerii, sahám nejčastěji po té od značky Dior. Líbí se mi její balení i nabídka samotných produktů, které mě zatím nenechaly ve štychu. Jinak tomu není ani u pudrů Diorskin. Jsou jemně mleté a slibují, že pleť bude nalíčená přirozeně. Tento brozer disponuje matným odstínem, který je mé pleti blízký a působí velice přirozeným dojmem.


Balen...

Číst více
bronzerbronzer DiorDior pleťpleť recenzerecenze