• Úvod
  • Blogy
  • For Life & Madaga Oční krém s minerály - beautyblogerky.cz
For Life & Madaga Oční krém s minerály
Sdílejte s přáteli
Dnes pro Vás mám tip na parádní  polomastný a hydroaktivní oční krém, který má sloužit jako prevence proti vráskám, vyplňovat jemné linky a pomáhat uvolnit napětí očních svalů. V popisu je psáno, že obsahuje mineralizovaný multikoplex sodíku, draslíku, hořčíku a stopových minerálních prvků, vitamíny a výživné i zvláčňující složky.
Já krém vnímám jakožto lehký krém, vhodný pro pleť po dvacátém roce. Já mám oční okolí velice suché a jakožto nositelka kontaktních čoček, hodně namáhané. Krém mi pleť nedráždí a na denní použití hydratuje přesně tak, jak si představuji. S následným korektorem a líčením krém nemá žádný problém, nijak necuckuje, ani z něj líčení nestéká. Krém je lehounce parfemován, vůni mi nijak nevadí.
Navíc oceňuji pumpičku, se kterou hygienicky nadávkuji přesně takové množství produktu, jaké potřebuji. Balení je opravdu veliké, produkt používám už nějaký měsíc a ubyla mi troška, takže si dovolím říct, že by mi s používáním jednou denně mohl vydržet třeba i rok, neboť krému stačí opravdu maličko, rozhodně né ani třetina pumpičky na obě oční okolí.
Balení obsahuje 30 mililitrů a stojí 413 Kč. Seženete jej zde a nezapomeňte, že značka For Life & Madaga nabízí vzorečky k vyzkoušení.
 
Používáte oční krém? :-)

Může vás také zajímat

Oční krém pro unavené mámy

Znáte to –  s dětmi se vám spánku moc nedopřeje. Buď je v noci kojíte, přebalujete, nebo za vámi přijdou ve 4 ráno, že si chtějí hrát. A ty větší zase vymýšlí před spaním všechno možné, jen aby nemusely do postele. V 10 večer se svalíte na gauč a to […]

Číst více
na očina oči notinonotino oční krémoční krém recenzerecenze Recenze produktůRecenze produktů shiseidoshiseido Zkrášluji seZkrášluji se

Pondělí na zámku | Chateau McelyPondělí na zámku.

Nevšední pondělky miluju. Pondělí je pro spoustu lidí stereotypním dnem, kdy jdou zase do práce, nebo zase do školy. Málo kdo se na podělí těší a přesně proto, si já cením každého momentu, kdy je pondělí něčím ozvláštněné.

Já v tento den vyrazila do Chateau Mcely, jež tak dlouho sleduji (a kochám se nad fotkami) z tohoto místa na Instagramu.

Číst více
lifestylelifestyle traveltravel

Outfit: Na rande

Neskutečné se stalo realitou. Po několika měsících jsme měli s mým mužem víkend jen pro sebe! A zašli jsme si spolu na rande. Vydali jsme se do restaurace na sushi, nemusela jsem u toho honit nikoho mezi stoly, ani si u toho malovat obrázky, prostě jsme tam jen tak seděli, […]

Číst více
létoléto Můj stylMůj styl Oblékám seOblékám se outfitoutfit puntíkypuntíky šatyšaty