• Úvod
  • Blogy
  • For Life & Madaga Oční krém s minerály - beautyblogerky.cz
For Life & Madaga Oční krém s minerály
Sdílejte s přáteli
Dnes pro Vás mám tip na parádní  polomastný a hydroaktivní oční krém, který má sloužit jako prevence proti vráskám, vyplňovat jemné linky a pomáhat uvolnit napětí očních svalů. V popisu je psáno, že obsahuje mineralizovaný multikoplex sodíku, draslíku, hořčíku a stopových minerálních prvků, vitamíny a výživné i zvláčňující složky.
Já krém vnímám jakožto lehký krém, vhodný pro pleť po dvacátém roce. Já mám oční okolí velice suché a jakožto nositelka kontaktních čoček, hodně namáhané. Krém mi pleť nedráždí a na denní použití hydratuje přesně tak, jak si představuji. S následným korektorem a líčením krém nemá žádný problém, nijak necuckuje, ani z něj líčení nestéká. Krém je lehounce parfemován, vůni mi nijak nevadí.
Navíc oceňuji pumpičku, se kterou hygienicky nadávkuji přesně takové množství produktu, jaké potřebuji. Balení je opravdu veliké, produkt používám už nějaký měsíc a ubyla mi troška, takže si dovolím říct, že by mi s používáním jednou denně mohl vydržet třeba i rok, neboť krému stačí opravdu maličko, rozhodně né ani třetina pumpičky na obě oční okolí.
Balení obsahuje 30 mililitrů a stojí 413 Kč. Seženete jej zde a nezapomeňte, že značka For Life & Madaga nabízí vzorečky k vyzkoušení.
 
Používáte oční krém? :-)

Může vás také zajímat

Zázrak na akné a problematickou pleť? || Medik8

Zázrak na akné a problematickou pleť? || Medik8

Nenechte se zmást názvem, žádná zázračná mastička sama o sobě určitě neexistuje, ale existují ty, které jsou vynikající a účinné. Vždycky to chce komplexní přístup. Asi nikdo nemůže čekat, že se nebude večer správně odličovat, bude pít litry alkoholu a jíst hromady nezdravého jídla a bude mít dokonale čistou pleť. Pokud ale všechny zásady alespoň trochu dodržujete a chcete přidat perfektní...

Číst více
El BeautyEl Beauty kosmetikakosmetika pleťpleť
Skin care holy grail | Foreo Luna mini 2

Skin care holy grail | Foreo Luna mini 2

Krásný den! Ráda bych začala s touto sérií článků, kdy Vám vždy napíšu o některém z kosmetických produktů, na které nedám v péči o pleť dopustit. Pokud mně sledujete už nějakou dobu, jistě víte, že jedním z nich je sonický přístroj Foreo Luna a dnes to bude právě o tomto malém zázraku. Přístroj je vyrobený ze silikonu, takže je x-krát hygieničtější než čistící kartáčky s nylonovými štětinami. Z...

Číst více
kosmetikakosmetika pleťpleť veronikadveronikad
Mary Kay: Šťavnatá VIP snídaně

Mary Kay: Šťavnatá VIP snídaně

Nedávno jsem se zúčastnila další báječné produktové snídaně s Mary Kay. Ta byla nazvaná Šťavnatá VIP snídaně a nesla se v duchu vitamínů. Jako vždy nechybělo dokonalé pohoštění, tentokrát v podobě sendvičů a džusů, jenž zdobily lichotivé nápisy. Prostory byly zkrášlené pomocí kousků ovoce, především citrusů, neboť v jejich duchu se nese jedna z prezentovaných novinek.

Číst více
fairychainfairychain kosmetikakosmetika pleťpleť TěloTělo