• Úvod
  • Blogy
  • GlamGlow PowerMud maska || Recenze - BeautyBlogerky.cz
GlamGlow PowerMud maska || Recenze
Sdílejte s přáteli
Za posledních pár měsíců jsem kompletně vyměnila péči o pleť a dostavily se i výsledky. Dávám si větší pozor, co si na pleť nanáším a na jaký typ pleti je to vhodné. Jediné co zůstalo jsou masky. Jak už určitě víte, masky miluji (#MaskováKrálovna) a používám je několikrát týdně, podle aktuální potřeby a požadavků. Stejně tak, jako se venku mění počasí, mění se i stav mé pleti a tak mám masku na každý možný problém.
 
Jestli stojíte o tip na velmi dobrou masku, jste tu správně. Je jí Powermud od Glamglow, která je zároveň čistící a zároveň pečující. Mimo klasického bahna obsahuje totiž také oleje a další výživné látky, které se během působení a hlavně následného smývání masky aktivují a vy skončíte s dokonalou pletí. O vyhlášené bílé GlamGlow Supermud jsem vám už psala a i nadále ji považuji za velmi kvalitní masku. Z prvního místa ji docela jistě sesadila právě Powermud. Ta je určená na všechny typy pleti a primárně na pleť smíšenou - normální až mastnou.
Hlavní výhodou je, že ačkoliv pleť čistí a opravdu po ní mizí černé tečky, na rozdíl od bílé Supermud tolik nevysušuje a nestahuje. (Hodně podobně ale voní obě masky, velmi velmi jemně mátově a svěže.) Při smývání se z masky uvolňuje olej, který navíc ještě uzamkne v pleti hydrataci, která je nejen cítit, ale i vidět. Pleť je vypnutá, na dotek hebká a dokonale vyčištěná. Vlastně už během nanášení cítím, že je maska speciální. Asi nedokážu přesně specifikovat co, ale s bílou Glamglow jsem tenhle pocit určitě neměla/nemám. 
GLAMGLOW POWERMUD MASKA
GLAMGLOW POWERMUD MASKA
Konzistence je klasická bahenní a poměrně tekutá. Dá se nanést i jen ve velmi tenké vrstvě, takže jí není na jednu aplikaci potřeba mnoho. A to je v poměru k ceně a množství rozhodně pozitivní zpráva. Při aplikaci mě na pleti mírně pálí a to ustane zhruba po pár minutách. Maska ve slabší vrstvě zasychá velmi rychle, v podstatě už do deseti minut, takže je ideální i pokud spěcháte. A pokud nespěcháte, stačí se třeba po pěti minutách přestříkat termální vodou. Stejně jako Supermud dokáže zelená Powermud absorbovat přebytečný maz z pórů, což se znázorní v podobě tmavších nezaschlých teček v místech, kde máte pupínky, nebo černé tečky. A jak jsem psala výše, černé tečky mi po masce opravdu zmizí, řekla bych z dobrých osmdesáti procent. 
GLAMGLOW POWERMUD MASKA
GLAMGLOW POWERMUD MASKA
GLAMGLOW POWERMUD MASKA
GLAMGLOW POWERMUD MASKA
Pokud jste žádnou Glamglow masku ještě nezkoušeli, doporučuji vám to napravit v co nejbližší době. Pochybuji, že by někdo mohl být vyloženě nespokojený a po vyzkoušení považuji Powermud za sázku na jistotu kdykoliv, když nechci pleť zbytečně vysušit, ale zároveň ji potřebuji vyčistit do hloubky a trochu opečovat. Na mém Instagramu jste mohli vidět, že jsem si pořídila super výhodně set čtyř masek právě od Glamglow, z nichž jedna je bílá Supermud a pak další tři (fialová Gravitymud, černá Youthmud, modrá Thirstymud), které jsem ještě nezkoušela. A po zkušenostech s bílou a zelenou se nemůžu dočkat!
Jaká je vaše nejoblíbenější maska? Kdo také praktikujete maskovací rituál častěji než jednou týdně tak, že se podíváte do zrcadla a řeknete si, co dnes moje pleť potřebuje? :) Mějte se krásně! L.

Může vás také zajímat

Pastelové barvy a teplý podzim? Není to zas taková paráda, jak se může zdát/ OUTFIT

Musí říct, že tento podzim je pro mě hodně netypický. Nosím totiž na mé poměry až moc světlých tónů a hlavně ty pastelové – jako na jaře. Možná jsem pomatená i z toho počasí, nebýt těch nádherně oranžově a červeně zbarvených listů, řekla bych, že máme květen. Jen si to […]

Číst více
Můj stylMůj styl názornázor Oblékám seOblékám se outfitoutfit podzimpodzim

Decor wishlist | ložnice

wish


Krásný den! Jelikož aktuálně zařizuju celý byt, slíbila jsem Vám na toto téma spoustu článků a dnes přicházím s prvním z nich. Skládání wishlistů mě hrozně baví a hezky si udělám pořádek v tom, co se mi líbí a jaký styl je mi nejbližší. Vidím, jak jednotlivé kousky fungují s ostatními a udělám si hezkou představu o celkovém výsledku. Jako první jsem tedy dala dohromady seznam věcí, které by se mi...

Číst více
bella rosebella rose decordecor JyskJysk vemzuvemzu wishlistwishlist

5 věcí, kvůli kterým mám ráda podzim

Znáte to. Na všem si musíte najít to dobré. A protože jsem vyloženě teplomilný člověk, bývá pro mě vždy výzvou se začít těšit na to chladnější období podzim-zima. (I když, jak počasí kouzlí poslední dva týdny, se mi moc líbí a mohlo by to takto zůstat až do jara.) Takže […]

Číst více
Co se zrovna dějeCo se zrovna děje notinonotino podzimpodzim vonna svickavonna svicka Zajímám seZajímám se