• Úvod
  • Blogy
  • GlamGlow PowerMud maska || Recenze - BeautyBlogerky.cz
GlamGlow PowerMud maska || Recenze
Sdílejte s přáteli
Za posledních pár měsíců jsem kompletně vyměnila péči o pleť a dostavily se i výsledky. Dávám si větší pozor, co si na pleť nanáším a na jaký typ pleti je to vhodné. Jediné co zůstalo jsou masky. Jak už určitě víte, masky miluji (#MaskováKrálovna) a používám je několikrát týdně, podle aktuální potřeby a požadavků. Stejně tak, jako se venku mění počasí, mění se i stav mé pleti a tak mám masku na každý možný problém.
 
Jestli stojíte o tip na velmi dobrou masku, jste tu správně. Je jí Powermud od Glamglow, která je zároveň čistící a zároveň pečující. Mimo klasického bahna obsahuje totiž také oleje a další výživné látky, které se během působení a hlavně následného smývání masky aktivují a vy skončíte s dokonalou pletí. O vyhlášené bílé GlamGlow Supermud jsem vám už psala a i nadále ji považuji za velmi kvalitní masku. Z prvního místa ji docela jistě sesadila právě Powermud. Ta je určená na všechny typy pleti a primárně na pleť smíšenou - normální až mastnou.
Hlavní výhodou je, že ačkoliv pleť čistí a opravdu po ní mizí černé tečky, na rozdíl od bílé Supermud tolik nevysušuje a nestahuje. (Hodně podobně ale voní obě masky, velmi velmi jemně mátově a svěže.) Při smývání se z masky uvolňuje olej, který navíc ještě uzamkne v pleti hydrataci, která je nejen cítit, ale i vidět. Pleť je vypnutá, na dotek hebká a dokonale vyčištěná. Vlastně už během nanášení cítím, že je maska speciální. Asi nedokážu přesně specifikovat co, ale s bílou Glamglow jsem tenhle pocit určitě neměla/nemám. 
GLAMGLOW POWERMUD MASKA
GLAMGLOW POWERMUD MASKA
Konzistence je klasická bahenní a poměrně tekutá. Dá se nanést i jen ve velmi tenké vrstvě, takže jí není na jednu aplikaci potřeba mnoho. A to je v poměru k ceně a množství rozhodně pozitivní zpráva. Při aplikaci mě na pleti mírně pálí a to ustane zhruba po pár minutách. Maska ve slabší vrstvě zasychá velmi rychle, v podstatě už do deseti minut, takže je ideální i pokud spěcháte. A pokud nespěcháte, stačí se třeba po pěti minutách přestříkat termální vodou. Stejně jako Supermud dokáže zelená Powermud absorbovat přebytečný maz z pórů, což se znázorní v podobě tmavších nezaschlých teček v místech, kde máte pupínky, nebo černé tečky. A jak jsem psala výše, černé tečky mi po masce opravdu zmizí, řekla bych z dobrých osmdesáti procent. 
GLAMGLOW POWERMUD MASKA
GLAMGLOW POWERMUD MASKA
GLAMGLOW POWERMUD MASKA
GLAMGLOW POWERMUD MASKA
Pokud jste žádnou Glamglow masku ještě nezkoušeli, doporučuji vám to napravit v co nejbližší době. Pochybuji, že by někdo mohl být vyloženě nespokojený a po vyzkoušení považuji Powermud za sázku na jistotu kdykoliv, když nechci pleť zbytečně vysušit, ale zároveň ji potřebuji vyčistit do hloubky a trochu opečovat. Na mém Instagramu jste mohli vidět, že jsem si pořídila super výhodně set čtyř masek právě od Glamglow, z nichž jedna je bílá Supermud a pak další tři (fialová Gravitymud, černá Youthmud, modrá Thirstymud), které jsem ještě nezkoušela. A po zkušenostech s bílou a zelenou se nemůžu dočkat!
Jaká je vaše nejoblíbenější maska? Kdo také praktikujete maskovací rituál častěji než jednou týdně tak, že se podíváte do zrcadla a řeknete si, co dnes moje pleť potřebuje? :) Mějte se krásně! L.

Může vás také zajímat

Foamie: houba do sprchyNedávno se mi do rukou dostaly tyto dvě varianty houby Foamie. Jedná se o klasickou houbu na mytí, která v sobě však má implementované mýdlo. Stačí houbu tedy namočit, párkrát promačkat a už pěníte a myjete. 


Houba je na dotek příjemná, opravdu se s ní ráda mydlím. Mocca Peelvarianta nejen že dokonale voní po kávě, ale má jednu stranu houbičky exfoliační a tak hezky a jemně peelinguje pokožku těla...

Číst více
beautyblogerky.czbeautyblogerky.cz foamiefoamie recenzerecenze tělotělo

Jaká je Kuličková jízda od Albi?

Když se řekne Albi, velká spousta rodičů si jako první představí jejich edici Kouzelné čtení. Slyšela jsem na ni už tolik chvály! Mám ji i dlouhodobě na seznamu věcí, které bych ráda Hugovi pořídila, ale zatím jsem se k tomu nedostala. Vlastníme od Albi ale dvě Chytrá pexesa a jsme […]

Číst více
hračkyhračky Myslím na dětiMyslím na děti Nákupy pro nejmenšíNákupy pro nejmenší