• Úvod
  • Blogy
  • Hairburst: vitamíny pro růst vlasů - beautyblogerky.cz
Hairburst: vitamíny pro růst vlasů
Sdílejte s přáteli
Jak už jste se dočetly, trápí mě dlouhodobé vypadávání vlasů, kvůli kterému jsem sáhla po vlasových vitamínech značky Hairburst. Ty jsou oblíbené především v zahraničí a k nám se dostaly poměrně nedávno. Tento doplněk stravy mě zaujal především svou širokou nabídkou obsažených, přírodních látek. Příspěvky o těchto vitamínech budou dva. V tomto prvním Vám o nich něco povím, v tom druhém Vám za měsíc poreferuji o výsledcích.
Hairburst slibuje: růst delších a pevnějších vlasů, zvýšení pevnosti a pružnosti vlasů, zabránění lámání vlasů a výživu vlasů zevnitř.

Hairburst obsahuje látky pro růst vlasů jako je:  Biotin, který hraje důležitou roli ve zvyšování úrovně keratinu v těle. MSM (metylsulfonylmetan), což je základna síry, která je stavebním prvkem pro vlasy a také udržuje fázi růstu vlasů. Kolagen je druh proteinu, který bojuje se suchými a křehkými vlasy. BCCA poskytují energii a jsou takovým palivem pro vlasové buňky, ale i svaly. Silica pomáhá s řídnutím vlasů, obnovuje vitalitu vlasů. Selen zabraňuje tvorbě lupů a vysušování pokožky, také podporuje hustotu vlasů. Zinek napomáhá silným vlasových folikulům. Kyselina hyaluronová vlasy vyživuje a to do hloubky pokožky hlavy. Vápník pomáhá s vypadáváním vlasů, potřebuje ke svému vstřebávání vitamín D, který Hairburst také obsahuje. Kyselina listová je důležitá pro zachování barvy vlasů a taktéž napomáhá růstu. Vitamíny řady B jsou známé svou podporou růstu vlasů. Vitamín A zastavuje vysoušení pokožky a vlasů, za závěr vitamín C, díky jehož nedostatku mohou vlasy také vypadávat.
Jedná se tedy o vitamíny a další přírodní látky, které do jídelníčku dodávají všechny důležité vitamíny a živiny, které tělo potřebuje pro růst silnějších a delších vlasů.  Jinak ještě musím dodat, že kvůli obsaženému biotinu a MSM je důležité dodržovat pitný režim.

Teď tedy budu po dobu 30 dnů užívat ráno po jídle dvě tobolky a uvidíme za měsíc. Jak určitě víte, nejde mi o urychlení růstu vlasů, ale především o snížení vypadávání a naopak zahuštění vlasů.

Doplněk stravy Hairburst je k zakoupení zde a vy mi prosím napište, co si o doplňcích stravy, jako je tento, myslíte?

Může vás také zajímat

Valencia | Photodiary part 1

Valencia

Krásný víkend! Konečně jsem se prokousala fotkami z Valencie, kde jsem za začátku měsíce strávila týden s kamarádkami a hrozně jsme si to užily! Takovou dovolenou už jsem vážně potřebovala jako sůl. Španělsko obecně mám hrozně ráda, líbí se mi jejich kultura, jazyk, skvělé jídlo, krásná místa,.. Samozřejmě jsou věci, které někomu mohou vadit, jako například jejich šílená pomalost, odpolední...

Číst více
MRLtravelsMRLtravels photodiaryphotodiary travellingtravelling ValenciaValencia ValencieValencie

Kam s dětmi – Farmapark Soběhrdy

Krásný pátek! Před námi je víkend, tak se vám třeba bude hodit recenze na Farmapark Soběhrdy, kam se vydala Blanka se svým dvouletým Hugem. Budu ráda i za vaše postřehy, jestli jste na farmě byli a jak se vám tam líbilo. O Hugově momentální zvířátkové obsesi jsem už psala, a dneska […]

Číst více
Kam s dětmiKam s dětmi Myslím na dětiMyslím na děti výlet pro dětivýlet pro děti

Hair talk

h&s
Krásný den! Na mé vlasy mi chodí stále spoustu dotazů a tak jsem zase po delší sobě sepsala článek na toto téma a pokusím se odpovědět i na všechny Vaše otázky.

Začnu s péčí.
Mé vlasy patří spíše k mastnějším a i přesto se mi sem tam tvoří lupy a to hlavně v okolí spánků. Vlasy si myji několikrát do týdne (4-5x) a momentálně zkouším skvělou novinku od Head&Shoulders - Supreme moisture. Pro tuto řadu...

Číst více
Dyson fénDyson fén hair talkhair talk recenzerecenze Supreme moistureSupreme moisture tangle teezertangle teezer