• Úvod
  • Blogy
  • HAUL: Dny Marianne 2015 - beautyblogerky.cz
HAUL: Dny Marianne 2015
Sdílejte s přáteli
Jako každý rok i ten letošní jsem vyrazila na Dny Marianne. Každoročně výletím do Prahy, často to spojím s výstavou, nebo kavárenským povalováním. Letos jsem navštívila Bistro proti proudu, které mě nadchlo! Opravdu nádherné snídaně, zákusky a výborná káva. Pokud jste ještě nenavštívili, tak doporučuji k návštěvě. Nemluvě o tom, že prakticky vedle mě seděl Michal Zapoměl
Co se týče nákupů, měla jsem jasno. Šla jsem si pro bareMinerals Complexion Rescue, který jsem také ulovila. Jak vidíte, neodolala jsem nové Naked Smoky od Urban Decay. Podotknout musím, že mi ji ale koupil přítel jako dárek. Dlouho jsem odolávala a odmítala, nakonec jsem se ale jeho nabízením nechala strhnout. Další Naked do sbírky, musím říct, že tahle je designově a technicky ze všech nejlepší (dle mého názoru) a stíny jsou prostě všechny v mých barvách.
V Douglas každoročně nakupuji Batiste suchý šampon do zásoby, sleva se hodí a dárečky v podobě miniatury řasenky a laku na nehty také.
Cose týče oblečení tak jsem měla v plánu nakoupit nějaká basic trika. Avšak v obchodech byly už ráno neskutečné návaly lidí a má velikost skoro ve všem vybraná. Ulovila jsem šedé basic triko s lehkými odrazy třpytek v H&M a dvě trička ani ne za sto korun v C&A. Nelekejte se, králíčka budu nosit jen doma, ale nemohla jsem mu odolat.

Měla jsem už delší dobu vyhlídnuté podzimní kotníčkové boty od Tamarisu. Jsou kožené a se slevou stály něco přes tisíc korun. Já mám takovéhle semišové podzimní boty bez podpatku na každodenní tůru do školy nejraději. Jsem ráda, že jsem je ulovila a mám z nich vážně radost!


Jako poslední Vám ukáži svůj nejnovější Pandora korálek. Nebojte, nestála jsem zběsilé fronty ve slevách, ale přivezla mi ho mamka jako dárek ze Slovenska. Docela jsem koukala, protože mamka mi běžně dárky nedává, navíc ne takhle hodnotné. Asi ji ta dovolená tam vážně prospěla! Mám z něho radost a už se těším až si s ním budu při nudných hodinách cvrnkat (taky si s Pandorou hrajete?). Nemluvě o tom, že květina na šperkovnici ladí s mými květinovými korálky a tenhle kousek tedy krásně zapadá. Jo a srdíčko je ze zlata, což je mé první zlaté cosi vůbec.


Teda peněz jsem utratila hodně, ale ze všech věcí mám velikou radost. Teď bude třeba se připravovat na zimu a šetřit na Vánoce. V sobotu mi začíná škola - jo opravdu mám hodiny i v sobotu a nejobávanější závěrečný ročník. Všem vysokoškolákům pevné nervy a hodně štěstí. Prvákům přeji ať to tak nehrotí a na vše si brzo přijdou. Nezapomeňte na základní pravidlo: spoléhejte se jen na sebe!
Co vy a Dny Marianne? Vyrazily jste? Ulovily jste? :-)

Může vás také zajímat

Oční krém pro unavené mámy

Znáte to –  s dětmi se vám spánku moc nedopřeje. Buď je v noci kojíte, přebalujete, nebo za vámi přijdou ve 4 ráno, že si chtějí hrát. A ty větší zase vymýšlí před spaním všechno možné, jen aby nemusely do postele. V 10 večer se svalíte na gauč a to […]

Číst více
na očina oči notinonotino oční krémoční krém recenzerecenze Recenze produktůRecenze produktů shiseidoshiseido Zkrášluji seZkrášluji se

Pondělí na zámku | Chateau McelyPondělí na zámku.

Nevšední pondělky miluju. Pondělí je pro spoustu lidí stereotypním dnem, kdy jdou zase do práce, nebo zase do školy. Málo kdo se na podělí těší a přesně proto, si já cením každého momentu, kdy je pondělí něčím ozvláštněné.

Já v tento den vyrazila do Chateau Mcely, jež tak dlouho sleduji (a kochám se nad fotkami) z tohoto místa na Instagramu.

Číst více
lifestylelifestyle traveltravel

Outfit: Na rande

Neskutečné se stalo realitou. Po několika měsících jsme měli s mým mužem víkend jen pro sebe! A zašli jsme si spolu na rande. Vydali jsme se do restaurace na sushi, nemusela jsem u toho honit nikoho mezi stoly, ani si u toho malovat obrázky, prostě jsme tam jen tak seděli, […]

Číst více
létoléto Můj stylMůj styl Oblékám seOblékám se outfitoutfit puntíkypuntíky šatyšaty