HELLO SPRING
Sdílejte s přáteli
Už jsem tu dlouho nebyla se svým wishlistem :-). Jelikož mě poslední dobou dostává móda vracejících se sedmdesátek, budu v následujících týdnech rozhodně potřebovat:
Světle hnědou koženou semišovou bundu Mango - naprostá nutnost, bez které prostě nemůžu už déle dýchat :-).
Kožené semišové boty taktéž z Manga - mám jedny krásné ze Zary ve stylu Acne, jenže měli poslední ve velikosti 37 a já si je koupila v domnění, že mi určitě nebudou velké, protože je vycpu ponožkou a světe div se, jsou mi velké, takže skončily na Vinted. Logicky tedy potřebuji nové.
 
Koženou semišovou kabelku s třásněmi - vyhlédla jsem si jednu v Mangu, takovou menší a decentnější než vidíte tady na obrázku.
Hnědý pásek - hnědý a černý kožený pásek jsou snad základ každého šatníku.
Široké džíny do zvonu - ani netušíte, jak moc těžké je sehnat kalhoty do zvonu s mojí výškou. Všechny jsou tak příšerně dlouhé, že kdybych je zkrátila, zvon by byl tatam.
Spoustu brýlí a rtěnek - netřeba slov :-).

Může vás také zajímat

Oční krém pro unavené mámy

Znáte to –  s dětmi se vám spánku moc nedopřeje. Buď je v noci kojíte, přebalujete, nebo za vámi přijdou ve 4 ráno, že si chtějí hrát. A ty větší zase vymýšlí před spaním všechno možné, jen aby nemusely do postele. V 10 večer se svalíte na gauč a to […]

Číst více
na očina oči notinonotino oční krémoční krém recenzerecenze Recenze produktůRecenze produktů shiseidoshiseido Zkrášluji seZkrášluji se

Pondělí na zámku | Chateau McelyPondělí na zámku.

Nevšední pondělky miluju. Pondělí je pro spoustu lidí stereotypním dnem, kdy jdou zase do práce, nebo zase do školy. Málo kdo se na podělí těší a přesně proto, si já cením každého momentu, kdy je pondělí něčím ozvláštněné.

Já v tento den vyrazila do Chateau Mcely, jež tak dlouho sleduji (a kochám se nad fotkami) z tohoto místa na Instagramu.

Číst více
lifestylelifestyle traveltravel

Outfit: Na rande

Neskutečné se stalo realitou. Po několika měsících jsme měli s mým mužem víkend jen pro sebe! A zašli jsme si spolu na rande. Vydali jsme se do restaurace na sushi, nemusela jsem u toho honit nikoho mezi stoly, ani si u toho malovat obrázky, prostě jsme tam jen tak seděli, […]

Číst více
létoléto Můj stylMůj styl Oblékám seOblékám se outfitoutfit puntíkypuntíky šatyšaty