HELLO SPRING
Sdílejte s přáteli
Už jsem tu dlouho nebyla se svým wishlistem :-). Jelikož mě poslední dobou dostává móda vracejících se sedmdesátek, budu v následujících týdnech rozhodně potřebovat:
Světle hnědou koženou semišovou bundu Mango - naprostá nutnost, bez které prostě nemůžu už déle dýchat :-).
Kožené semišové boty taktéž z Manga - mám jedny krásné ze Zary ve stylu Acne, jenže měli poslední ve velikosti 37 a já si je koupila v domnění, že mi určitě nebudou velké, protože je vycpu ponožkou a světe div se, jsou mi velké, takže skončily na Vinted. Logicky tedy potřebuji nové.
 
Koženou semišovou kabelku s třásněmi - vyhlédla jsem si jednu v Mangu, takovou menší a decentnější než vidíte tady na obrázku.
Hnědý pásek - hnědý a černý kožený pásek jsou snad základ každého šatníku.
Široké džíny do zvonu - ani netušíte, jak moc těžké je sehnat kalhoty do zvonu s mojí výškou. Všechny jsou tak příšerně dlouhé, že kdybych je zkrátila, zvon by byl tatam.
Spoustu brýlí a rtěnek - netřeba slov :-).

Může vás také zajímat

Zázrak na akné a problematickou pleť? || Medik8

Zázrak na akné a problematickou pleť? || Medik8

Nenechte se zmást názvem, žádná zázračná mastička sama o sobě určitě neexistuje, ale existují ty, které jsou vynikající a účinné. Vždycky to chce komplexní přístup. Asi nikdo nemůže čekat, že se nebude večer správně odličovat, bude pít litry alkoholu a jíst hromady nezdravého jídla a bude mít dokonale čistou pleť. Pokud ale všechny zásady alespoň trochu dodržujete a chcete přidat perfektní...

Číst více
El BeautyEl Beauty kosmetikakosmetika pleťpleť
Skin care holy grail | Foreo Luna mini 2

Skin care holy grail | Foreo Luna mini 2

Krásný den! Ráda bych začala s touto sérií článků, kdy Vám vždy napíšu o některém z kosmetických produktů, na které nedám v péči o pleť dopustit. Pokud mně sledujete už nějakou dobu, jistě víte, že jedním z nich je sonický přístroj Foreo Luna a dnes to bude právě o tomto malém zázraku. Přístroj je vyrobený ze silikonu, takže je x-krát hygieničtější než čistící kartáčky s nylonovými štětinami. Z...

Číst více
kosmetikakosmetika pleťpleť veronikadveronikad
Mary Kay: Šťavnatá VIP snídaně

Mary Kay: Šťavnatá VIP snídaně

Nedávno jsem se zúčastnila další báječné produktové snídaně s Mary Kay. Ta byla nazvaná Šťavnatá VIP snídaně a nesla se v duchu vitamínů. Jako vždy nechybělo dokonalé pohoštění, tentokrát v podobě sendvičů a džusů, jenž zdobily lichotivé nápisy. Prostory byly zkrášlené pomocí kousků ovoce, především citrusů, neboť v jejich duchu se nese jedna z prezentovaných novinek.

Číst více
fairychainfairychain kosmetikakosmetika pleťpleť TěloTělo