Sdílejte s přáteli
/Photo by kamilaklara.com /

Život bez kávy (hlavně té ranní) si nedovedu prakticky představit. Nejsem chutí a kvalitou kávy až zas tak moc zhýčkaná, doma, než vyrážím do práce, si klidně vystačím s hrníčkem instantního kafe a když jdu ráno do fitka, odměním se malým kelímkem sojového kapučína z Costa Coffee - já vím, žádná velká hitparáda. Poslední dobou, díky svým kamarádkám (třeba této nebo této) začínám objevovat taje lepších kaváren, kde chuť a vůně kávy je přeci jen o něco lepší :-) a hlavně tam mají výborné snídaňové menu (i ve čtyři odpoledne) a dortíky..... :-). Tři nejoblíbenější mám pro vás právě tady.
Café Lounge (klik) - výborná káva, lahodné dortíky a ještě lahodnější kozí sýr na domácí focaccie s grilovanou zeleninou. Kavárnu najdete na Újezdě v Praze 5. 
Můj šálek kávy (klik) - v Šálku vznikly právě tyhle fotky při jedné teplé březnové neděli. Nabízí výbornou čerstvou kávu z vlastní pražírny, domácí kuchyni a dorty, mňam :-). Kavárnu hledejte přímo v srdci Karlína. 
Monolok cafe (klik) - tuto kavárnu najdete na Vinohradech. Mě zaujala především svým neotřelým designem interiéru a vejci na hniličko, která jsem si dala v pět odpoledne....naprosto skvělá odpolední snídaně.
A jaké kavárny nebo restaurace patří mezi vaše oblíbené? Ráda získám nějaké nové tipy, abych věděla, kam jít uspokojit své chuťové buňky :-)

Může vás také zajímat

Tipy na dárky || Vánoční edice 2017

Tak jsem si uvědomila, že letos ty Vánoce trochu zanedbávám. Ani tak ne ty doma, ale spíš ty na blogu. Tak snad vám absenci vánočně laděných článku vynahradí aspoň trochu ten dnešní. Bude o dárcích, které jsem pořídila pro svou rodinu a kamarádky a něco málo navíc. :) Pokud náhodou víte, že ode mě nějaký ten dárek možná dostanete, prosím, abyste tenhle článek pro vaše vlastní dobro (a hlavně...

Číst více
NákupyNákupy Tipy na dárkyTipy na dárky VánoceVánoce
Soaphoria: Královské dentální sérum

Soaphoria: Královské dentální sérum

Možná pro Vás může být název tohoto produktu trochu matoucí, avšak věřte, že i přes sérum v názvu se jedná o zubní pastu. Já už nepoužívám jiné pasty, než přírodní a to proto, že se snažím vyhýbat sulfátům kde to jde a přeci jenom si myslím, že přes ústní dutinu už mohou způsobit více škody, než jen na ruce. Dále se mi na nich líbí, že díky absenci sulfátůnepění, není třeba neustále vyplivovat...

Číst více
fairychainfairychain zubyzuby

Nejlepší pleťové masky || NUXE, Glamglow, Bobbi Brown, Avéne

Pokud můj blog čtete již nějakou dobu, moje záliba v pleťových maskách vám jistě neunikla. Mám jich doma ve všech fázích roku minimálně dvě desítky, na všechny možné i nemožné problémy pleti a pro plnění jakýchkoliv jejích potřeb. :) Pravidelná maska alespoň jednou nebo dvakrát týdně dokáže udělat s mojí pletí skoro zázraky a rozhodně jejich používání nezanedbávám.


POKRAČOVAT VE ČTENÍ

Číst více
High-endHigh-end LékárnaLékárna ParfumerieParfumerie PéčePéče RecenzeRecenze