Sdílejte s přáteli

Březen byl vážně krásný, konečně na plno vysvitlo sluníčko, prodloužily se nám dny a oficiálně začalo jaro. Pobyt venku jsem si užívala každou možnou sekundu. S dcerou jsme opět vytáhly bábovičky a po bytě máme všude písek (mámy znáte v Praze nějaká pěkná bezpísková hřiště prosím?). Také jsem začala opět chodit do školy a připomněla si tu nervozitu, když máte před skupinou lidí obhajovat svůj názor a v časových limitech plnit různé úkoly (brzy prozradím více, zrovna teď o víkendu mě čeká závěrečná zkouška, tak držte pěsti!).

Také mě na zaujalo spoustu věcí na internetu, takže jsem pro vás opět vybrala top DIY návody, něco o dětech a plážové obrázky. Užijte si je!

Jaký byl váš březen?

 

Může vás také zajímat

Tipy na dárky || Vánoční edice 2017

Tak jsem si uvědomila, že letos ty Vánoce trochu zanedbávám. Ani tak ne ty doma, ale spíš ty na blogu. Tak snad vám absenci vánočně laděných článku vynahradí aspoň trochu ten dnešní. Bude o dárcích, které jsem pořídila pro svou rodinu a kamarádky a něco málo navíc. :) Pokud náhodou víte, že ode mě nějaký ten dárek možná dostanete, prosím, abyste tenhle článek pro vaše vlastní dobro (a hlavně...

Číst více
NákupyNákupy Tipy na dárkyTipy na dárky VánoceVánoce
Soaphoria: Královské dentální sérum

Soaphoria: Královské dentální sérum

Možná pro Vás může být název tohoto produktu trochu matoucí, avšak věřte, že i přes sérum v názvu se jedná o zubní pastu. Já už nepoužívám jiné pasty, než přírodní a to proto, že se snažím vyhýbat sulfátům kde to jde a přeci jenom si myslím, že přes ústní dutinu už mohou způsobit více škody, než jen na ruce. Dále se mi na nich líbí, že díky absenci sulfátůnepění, není třeba neustále vyplivovat...

Číst více
fairychainfairychain zubyzuby

Nejlepší pleťové masky || NUXE, Glamglow, Bobbi Brown, Avéne

Pokud můj blog čtete již nějakou dobu, moje záliba v pleťových maskách vám jistě neunikla. Mám jich doma ve všech fázích roku minimálně dvě desítky, na všechny možné i nemožné problémy pleti a pro plnění jakýchkoliv jejích potřeb. :) Pravidelná maska alespoň jednou nebo dvakrát týdně dokáže udělat s mojí pletí skoro zázraky a rozhodně jejich používání nezanedbávám.


POKRAČOVAT VE ČTENÍ

Číst více
High-endHigh-end LékárnaLékárna ParfumerieParfumerie PéčePéče RecenzeRecenze