Sdílejte s přáteli
/ Pictures by me and google.com /

Nedávno jsem psala článek o krásných věcech a o tom, jak je fajn se jimi obklopovat. Mezi jednu takovou věc, která mi dnes a denně dělá malou radost je můj nový telefon. Sleduju relativně dost blogů a vždycky jsem blogerkám záviděla ty překrásné obaly na iPhony až jsem si jeden, dva, tři také musela pořídit. Objevila jsem skvělou stránku caseable.com, kde nabízejí kromě obalů na telefony i obaly na tablety nebo čtečky. Kromě obalů, které jsou skladem si můžete navrhnout i vlastní design a mít tak originální telefon :-).
A abych vám udělala alespoň malou radost, zařídila jsem Vám slevový poukaz na nákup v hodnotě 10 Euro, který můžete využít před uzavřením objednávky. Platí na jakýkoliv výrobek, ale jen u objednávek nad 20 Euro. Kód bude platný ode dneška dva týdny a zní changingroom10.

Může vás také zajímat

Tipy na dárky || Vánoční edice 2017

Tak jsem si uvědomila, že letos ty Vánoce trochu zanedbávám. Ani tak ne ty doma, ale spíš ty na blogu. Tak snad vám absenci vánočně laděných článku vynahradí aspoň trochu ten dnešní. Bude o dárcích, které jsem pořídila pro svou rodinu a kamarádky a něco málo navíc. :) Pokud náhodou víte, že ode mě nějaký ten dárek možná dostanete, prosím, abyste tenhle článek pro vaše vlastní dobro (a hlavně...

Číst více
NákupyNákupy Tipy na dárkyTipy na dárky VánoceVánoce
Soaphoria: Královské dentální sérum

Soaphoria: Královské dentální sérum

Možná pro Vás může být název tohoto produktu trochu matoucí, avšak věřte, že i přes sérum v názvu se jedná o zubní pastu. Já už nepoužívám jiné pasty, než přírodní a to proto, že se snažím vyhýbat sulfátům kde to jde a přeci jenom si myslím, že přes ústní dutinu už mohou způsobit více škody, než jen na ruce. Dále se mi na nich líbí, že díky absenci sulfátůnepění, není třeba neustále vyplivovat...

Číst více
fairychainfairychain zubyzuby

Nejlepší pleťové masky || NUXE, Glamglow, Bobbi Brown, Avéne

Pokud můj blog čtete již nějakou dobu, moje záliba v pleťových maskách vám jistě neunikla. Mám jich doma ve všech fázích roku minimálně dvě desítky, na všechny možné i nemožné problémy pleti a pro plnění jakýchkoliv jejích potřeb. :) Pravidelná maska alespoň jednou nebo dvakrát týdně dokáže udělat s mojí pletí skoro zázraky a rozhodně jejich používání nezanedbávám.


POKRAČOVAT VE ČTENÍ

Číst více
High-endHigh-end LékárnaLékárna ParfumerieParfumerie PéčePéče RecenzeRecenze