• Úvod
  • Blogy
  • Jak jsem šla vyzkoušet LPG (proceduru na zeštíhlení a rozproudění lymfy) - beautyblogerky.cz
Jak jsem šla vyzkoušet LPG (proceduru na zeštíhlení a rozproudění lymfy)
Sdílejte s přáteli

Že jsem byla minulý týden v Asklepionu na LPG, už asi víte. Nastiňovala jsem to v tomto videu. Mám už týden po tomto ošetření a můžu shrnout nějaké mé dojmy. A chci vás s nimi seznámit, dokud je mám v hlavě čerstvě.

lpg_asklepion_2

Proč jsem na LPG šla a co má umět?

Jak jsem se vám zmiňovala, měla jsem domluvenou kryolipolýzu břicha (tzn. odstranění tuku zmražením tukových buněk). A právě před podobnými procedurami se doporučuje si zajít i na LPG, že jsou výsledky viditelnější a tělo se na to skvěle připraví. (Je vhodné i před různými operacemi i po nich, lépe se hojí i jizvy.) Říkala jsem si, že pak budu mít tělo jako laňka a konečně si užiji ty plavky bez otravného maskování břicha.

O LPG jsem už hodně slyšela, vím, že se provádí i na obličeji a vždy mě lákalo. Co všechno má umět, si můžete přečíst TADY, ale jednoduše zpevní pokožku, po více sezeních odstraní i nějaké špíčky a rozproudí lymfu. Co mi i kosmetička, která mi proceduru prováděla, říkala, tak hodně lidí třeba nemůže zhubnout a přitom jí zdravě i mají dost pohybu. Ale mají blokádu v té lymfě a tímto se odstraní a hubnutí jde snadněji. To zní dobře, co říkáte?

lpg_asklepion_1lpg_asklepion_3

Jaké byly moje dojmy z LPG?

Nejdříve mě překvapilo, že jsem si měla obléci obří „punčochu“, prostě takový zvláštní hodně přiléhavý obleček. V tom jsem se položila na břicho, jako při masáži a začalo „TO“. Paní kosmetička mě varovala, že v nějakých partiích, kde jsou ty blokády, to může malinko bolet, ale dá se snížit intenzita. Mně to extra nepříjemné nebylo, spíš naopak, přišlo mi to jako taková intenzivnější masáž, kterou jsem už potřebovala jako sůl.

Na hlavici LPG jsou takové válečky, které vytváří podtlak a kůži „vcucnou“. Takto mi paní kosmetička přejela ruce, záda, nohy (kolem zadečku a stehen to trošku bolelo, ach ta celulitida) i lýtka (pomocí PLG se odplaví z těla i přebytečná voda a nohy splasknou). Pak jsem se otočila na záda a přejela mi i druhou stranu, včetně břicha, to mě trochu lechtalo a bylo to vlastně příjemné. Procedura se zakončuje vyloženě masážním programem, takže ke konci už jsem si vrněla blahem. Celé to trvalo cca 30 minut.

lpg_asklepion_5 lpg_asklepion_4 lpg_asklepion_6

Když jsem pak vstala z lehátka, cítila jsem se taková nadlehčenější. Pak se ten den nic převratného nedělo. Po proceduře se má vlastně ještě hodně pít, aby se vyplavily škodliviny z těla. Nevím, jestli to bylo tím, ale druhý den jsem chodila čůrat co hodinu! Takže nějaká nadbytečná voda ve mně musela být, jinak to není možné :-)Samozřejmě jsem po té jedné proceduře nějak výrazně nezhubla, ale přijde mi, že mám malinko rychlejší metabolismus a nemám tak nafouklé břicho jako předtím. Pro větší výsledky bych potřebovala dát alespoň 5 sezení, kdy se pokožka „nakopne“ k větší produkci kolagenu a pak to stačí jen udržovat cca 1 sezením za měsíc.

Já jsem ráda, že jsem si to konečně vyzkoušela a vím, až zase budu mít pocit, že mi tělo stagnuje, jsem oteklá a přiberu i jen pohledem na salát, vím, kam mám jít

Co vy, máte zkušenosti s LPG, případně láká vás to ho vyzkoušet?

R

Může vás také zajímat

Navia: Oční krém


Slovenská kosmetická firma Navia uvedla na trh jejich Oční krém s extraktem z Plamatky a Přesličky. Jedná se o produkt, který je určený pro péči o citlivou oblast kolem očí, kde je kůže nejtenčí a nejvíce náchylná k tvorbě vrásek. 


Základ tohoto očního krému tvoří růžová voda, známá svými účinky proti otokům a pak rostlinné oleje, zejména hroznový a výtažek z plamatkypřesličky, která je bohatá...

Číst více
krasnakazdydenkrasnakazdyden navianavia pleťpleť recenzerecenze

Zkrátit nebo nechat růst? / OUTFIT

Jak tento týden přišlo nečekané jaro, mám neuvěřitelnou chuť se zbavovat zbytečností a odlehčit se. Vyvolává to ve vás sluníčko taky? A s tím přichází i otázka, nad kterou přemýšlím už od podzimu, nechat si růst dlouhé vlasy, nebo je zkrátit? Už jsem se i objednala do mého oblíbeného kadeřnictví […]

Číst více
Můj stylMůj styl Oblékám seOblékám se outfitoutfit

Kam s dětmi v Praze: Ptáčkov

Objevili jsme s Hugem novou herničku! A jako vždycky – rádi se s vámi podělíme. Pokud bydlíte poblíž Prahy 5 nebo Prahy 13, budete to mít kousek, a pokud ne, dětské centrum Ptáčkov najdete asi 5 minut pěšky od stanice metra Hůrka, což je taky poměrně přátelská lokace. Co mě na […]

Číst více
dětský koutek v Prazedětský koutek v Praze hernaherna Kam s dětmiKam s dětmi Myslím na dětiMyslím na děti