• Úvod
  • Blogy
  • Jak jsem šla vyzkoušet LPG (proceduru na zeštíhlení a rozproudění lymfy) - beautyblogerky.cz
Jak jsem šla vyzkoušet LPG (proceduru na zeštíhlení a rozproudění lymfy)
Sdílejte s přáteli

Že jsem byla minulý týden v Asklepionu na LPG, už asi víte. Nastiňovala jsem to v tomto videu. Mám už týden po tomto ošetření a můžu shrnout nějaké mé dojmy. A chci vás s nimi seznámit, dokud je mám v hlavě čerstvě.

lpg_asklepion_2

Proč jsem na LPG šla a co má umět?

Jak jsem se vám zmiňovala, měla jsem domluvenou kryolipolýzu břicha (tzn. odstranění tuku zmražením tukových buněk). A právě před podobnými procedurami se doporučuje si zajít i na LPG, že jsou výsledky viditelnější a tělo se na to skvěle připraví. (Je vhodné i před různými operacemi i po nich, lépe se hojí i jizvy.) Říkala jsem si, že pak budu mít tělo jako laňka a konečně si užiji ty plavky bez otravného maskování břicha.

O LPG jsem už hodně slyšela, vím, že se provádí i na obličeji a vždy mě lákalo. Co všechno má umět, si můžete přečíst TADY, ale jednoduše zpevní pokožku, po více sezeních odstraní i nějaké špíčky a rozproudí lymfu. Co mi i kosmetička, která mi proceduru prováděla, říkala, tak hodně lidí třeba nemůže zhubnout a přitom jí zdravě i mají dost pohybu. Ale mají blokádu v té lymfě a tímto se odstraní a hubnutí jde snadněji. To zní dobře, co říkáte?

lpg_asklepion_1lpg_asklepion_3

Jaké byly moje dojmy z LPG?

Nejdříve mě překvapilo, že jsem si měla obléci obří „punčochu“, prostě takový zvláštní hodně přiléhavý obleček. V tom jsem se položila na břicho, jako při masáži a začalo „TO“. Paní kosmetička mě varovala, že v nějakých partiích, kde jsou ty blokády, to může malinko bolet, ale dá se snížit intenzita. Mně to extra nepříjemné nebylo, spíš naopak, přišlo mi to jako taková intenzivnější masáž, kterou jsem už potřebovala jako sůl.

Na hlavici LPG jsou takové válečky, které vytváří podtlak a kůži „vcucnou“. Takto mi paní kosmetička přejela ruce, záda, nohy (kolem zadečku a stehen to trošku bolelo, ach ta celulitida) i lýtka (pomocí PLG se odplaví z těla i přebytečná voda a nohy splasknou). Pak jsem se otočila na záda a přejela mi i druhou stranu, včetně břicha, to mě trochu lechtalo a bylo to vlastně příjemné. Procedura se zakončuje vyloženě masážním programem, takže ke konci už jsem si vrněla blahem. Celé to trvalo cca 30 minut.

lpg_asklepion_5 lpg_asklepion_4 lpg_asklepion_6

Když jsem pak vstala z lehátka, cítila jsem se taková nadlehčenější. Pak se ten den nic převratného nedělo. Po proceduře se má vlastně ještě hodně pít, aby se vyplavily škodliviny z těla. Nevím, jestli to bylo tím, ale druhý den jsem chodila čůrat co hodinu! Takže nějaká nadbytečná voda ve mně musela být, jinak to není možné :-)Samozřejmě jsem po té jedné proceduře nějak výrazně nezhubla, ale přijde mi, že mám malinko rychlejší metabolismus a nemám tak nafouklé břicho jako předtím. Pro větší výsledky bych potřebovala dát alespoň 5 sezení, kdy se pokožka „nakopne“ k větší produkci kolagenu a pak to stačí jen udržovat cca 1 sezením za měsíc.

Já jsem ráda, že jsem si to konečně vyzkoušela a vím, až zase budu mít pocit, že mi tělo stagnuje, jsem oteklá a přiberu i jen pohledem na salát, vím, kam mám jít

Co vy, máte zkušenosti s LPG, případně láká vás to ho vyzkoušet?

R

Může vás také zajímat

OOTD | šaty x 4

1

Krásný den! Dnes mám pro vás rovnou 4 outfity, ve kterých vám ukážu mé oblíbené šaty, které se mnou cestovaly na dovolenou. Za všechny moc děkuji ZOOTu, kde teď navíc až do nedělní půlnoci probíhá sleva 50% na vše po zadání kódu TOHLENENIVTIP. Já si asi taky udělám ještě radost nějakým letním kouskem a třeba ho tím konečně přivolám

hnědé oversize košilové šaty Vila Linnan (bohužel vyprodané)
1..
1.

modré...

Číst více
lenlen maledivymaledivy ootdootd outfitoutfit Zoot czZoot cz

JAK NOSIT LETNÍ BÍLÉ ŠATY NA 7 ZPŮSOBŮ / VIDEO

Další fashion video. Tentokrát jsem zkombinovala na několik způsobů obyčejné bílé šaty, které určitě unosíte na jaře i v létě. Odebírejte můj kanál: http://bit.ly/odebirej_mamou_stylove OBLEČENÍ: + Bílé midi šaty: http://bit.ly/2Q0rV2F + Béžová crossbody kabelka: http://bit.ly/2vGxPwr + Černé sandály na klínku: http://bit.ly/2WsKjnb + Bílé lněné pruhované sako: http://bit.ly/2Wwld6S + Bílý pásek s […]

Číst více
Módní inspiraceMódní inspirace Oblékám seOblékám se šatyšaty VideaVidea videovideo

Medik8: Glow Oil s vitamínem CNevím jak vy, ale já na večer nejraději aplikuji na pleť olejíčky. Tento s názvem Glow Oil od britské značky Medik8 obsahuje směs dvanácti přírodních esenciálních olejů, kterým vévodí olej z damašské růže, listů skořice i vitamín C. Právě ten pleť chrání před ultrafialovým zářením, zlepšuje texturu pleti a redukuje jemné linky. Především umí pokožku pořádně projasnit. Tento produkt je stabilní...

Číst více
medaprexmedaprex medik8medik8 pleťpleť recenzerecenze