• Úvod
  • Blogy
  • Jak jsem šla vyzkoušet LPG (proceduru na zeštíhlení a rozproudění lymfy) - beautyblogerky.cz
Jak jsem šla vyzkoušet LPG (proceduru na zeštíhlení a rozproudění lymfy)
Sdílejte s přáteli

Že jsem byla minulý týden v Asklepionu na LPG, už asi víte. Nastiňovala jsem to v tomto videu. Mám už týden po tomto ošetření a můžu shrnout nějaké mé dojmy. A chci vás s nimi seznámit, dokud je mám v hlavě čerstvě.

lpg_asklepion_2

Proč jsem na LPG šla a co má umět?

Jak jsem se vám zmiňovala, měla jsem domluvenou kryolipolýzu břicha (tzn. odstranění tuku zmražením tukových buněk). A právě před podobnými procedurami se doporučuje si zajít i na LPG, že jsou výsledky viditelnější a tělo se na to skvěle připraví. (Je vhodné i před různými operacemi i po nich, lépe se hojí i jizvy.) Říkala jsem si, že pak budu mít tělo jako laňka a konečně si užiji ty plavky bez otravného maskování břicha.

O LPG jsem už hodně slyšela, vím, že se provádí i na obličeji a vždy mě lákalo. Co všechno má umět, si můžete přečíst TADY, ale jednoduše zpevní pokožku, po více sezeních odstraní i nějaké špíčky a rozproudí lymfu. Co mi i kosmetička, která mi proceduru prováděla, říkala, tak hodně lidí třeba nemůže zhubnout a přitom jí zdravě i mají dost pohybu. Ale mají blokádu v té lymfě a tímto se odstraní a hubnutí jde snadněji. To zní dobře, co říkáte?

lpg_asklepion_1lpg_asklepion_3

Jaké byly moje dojmy z LPG?

Nejdříve mě překvapilo, že jsem si měla obléci obří „punčochu“, prostě takový zvláštní hodně přiléhavý obleček. V tom jsem se položila na břicho, jako při masáži a začalo „TO“. Paní kosmetička mě varovala, že v nějakých partiích, kde jsou ty blokády, to může malinko bolet, ale dá se snížit intenzita. Mně to extra nepříjemné nebylo, spíš naopak, přišlo mi to jako taková intenzivnější masáž, kterou jsem už potřebovala jako sůl.

Na hlavici LPG jsou takové válečky, které vytváří podtlak a kůži „vcucnou“. Takto mi paní kosmetička přejela ruce, záda, nohy (kolem zadečku a stehen to trošku bolelo, ach ta celulitida) i lýtka (pomocí PLG se odplaví z těla i přebytečná voda a nohy splasknou). Pak jsem se otočila na záda a přejela mi i druhou stranu, včetně břicha, to mě trochu lechtalo a bylo to vlastně příjemné. Procedura se zakončuje vyloženě masážním programem, takže ke konci už jsem si vrněla blahem. Celé to trvalo cca 30 minut.

lpg_asklepion_5 lpg_asklepion_4 lpg_asklepion_6

Když jsem pak vstala z lehátka, cítila jsem se taková nadlehčenější. Pak se ten den nic převratného nedělo. Po proceduře se má vlastně ještě hodně pít, aby se vyplavily škodliviny z těla. Nevím, jestli to bylo tím, ale druhý den jsem chodila čůrat co hodinu! Takže nějaká nadbytečná voda ve mně musela být, jinak to není možné :-)Samozřejmě jsem po té jedné proceduře nějak výrazně nezhubla, ale přijde mi, že mám malinko rychlejší metabolismus a nemám tak nafouklé břicho jako předtím. Pro větší výsledky bych potřebovala dát alespoň 5 sezení, kdy se pokožka „nakopne“ k větší produkci kolagenu a pak to stačí jen udržovat cca 1 sezením za měsíc.

Já jsem ráda, že jsem si to konečně vyzkoušela a vím, až zase budu mít pocit, že mi tělo stagnuje, jsem oteklá a přiberu i jen pohledem na salát, vím, kam mám jít

Co vy, máte zkušenosti s LPG, případně láká vás to ho vyzkoušet?

R

Může vás také zajímat

Pastelové barvy a teplý podzim? Není to zas taková paráda, jak se může zdát/ OUTFIT

Musí říct, že tento podzim je pro mě hodně netypický. Nosím totiž na mé poměry až moc světlých tónů a hlavně ty pastelové – jako na jaře. Možná jsem pomatená i z toho počasí, nebýt těch nádherně oranžově a červeně zbarvených listů, řekla bych, že máme květen. Jen si to […]

Číst více
Můj stylMůj styl názornázor Oblékám seOblékám se outfitoutfit podzimpodzim

Decor wishlist | ložnice

wish


Krásný den! Jelikož aktuálně zařizuju celý byt, slíbila jsem Vám na toto téma spoustu článků a dnes přicházím s prvním z nich. Skládání wishlistů mě hrozně baví a hezky si udělám pořádek v tom, co se mi líbí a jaký styl je mi nejbližší. Vidím, jak jednotlivé kousky fungují s ostatními a udělám si hezkou představu o celkovém výsledku. Jako první jsem tedy dala dohromady seznam věcí, které by se mi...

Číst více
bella rosebella rose decordecor JyskJysk vemzuvemzu wishlistwishlist

5 věcí, kvůli kterým mám ráda podzim

Znáte to. Na všem si musíte najít to dobré. A protože jsem vyloženě teplomilný člověk, bývá pro mě vždy výzvou se začít těšit na to chladnější období podzim-zima. (I když, jak počasí kouzlí poslední dva týdny, se mi moc líbí a mohlo by to takto zůstat až do jara.) Takže […]

Číst více
Co se zrovna dějeCo se zrovna děje notinonotino podzimpodzim vonna svickavonna svicka Zajímám seZajímám se