• Úvod
  • Blogy
  • Jak najít ve svém okolí to nejlepší fitko, kosmetiku nebo kadeřnictví? - beautyblogerky.cz
Jak najít ve svém okolí to nejlepší fitko, kosmetiku nebo kadeřnictví?
Sdílejte s přáteli

Taky se vám stalo, že si nutně potřebujete jít zacvičit, ostříhat se, nebo udělat nehty, ale jednoduše nevíte kam? Dnes mám pro vás tip na jednoho průvodce“, který vám najde ta nejosvědčenější místa ve vašem dosahu.

najdisalon_

Sice se určitě můžete obrátit na své kámošky, které vám určitě s radostí jejich oblíbené salony a centra doporučí, ale pro vás jsou třeba z ruky, nebo si nemůžete dovolit jejich ceny, tak se nakonec rozhodnete hledat na vlastní pěst…

Já sama jsem opravdu dlouho hledala fitko, kam bych mohla chodit se Stelinkou a bylo mi tam příjemně. Minulý rok jsem jej našla, ale má to jednu nevýhodu – velké dojíždění. Takže hledám něco bližšího v mém okolí, přeci jen, čas je pro mě velmi důležitý a snažím se jej zbytečně nepromrhávat na cestách.

Brouzdala jsem všude možně po internetu, až jsem vlastně zjistila, že jsem ztrácela čas (opět chjo). Existuje totiž skvělý, blbuvzdorný a přehledný web s širokou databází fitness/ wellness center, kadeřnictví, kosmetických, masážních i nehtařských studiínajdisalon.cz.

najdisalon

Jak funguje? Jednoduše v horní liště potvrdíte souhlas, aby web hledal salony ve vašem okolí (doporučuji, systém je chytrý a opravdu vám vyplivne centra co nejblíže vás), nebo můžete zadat i přímo město. Pak vám vyjedou tomuto zadání nejbližší salóny a fitness centra (záleží, co konkrétně hledáte). Super je, že u nich hned vidíte základní informace, jako je otevírací doba, adresa samozřejmě, kontakt a hodnocení! Takže snadno vyčtete, jak se tam líbí ostatním. (Web je zatím ještě v plenkách, tak hodnocení přibývají postupně, ale určitě když tam připíšete svá hodnocení navštívených salónů, brzy se to naplní a bude pak snazší si vybírat, do kterého místa máte zajít.)

Jak jsem zjistila, tak tento přehledný (a v ČR asi největší) portál salónů krásy a fitness center ještě v budoucnu chystá online rezervace a má v plánu nabízet i slevové kupóny, což určitě každá z nás uvítá J

A jako třešnička na dortu je s tímto webem spojen i blog, kde najdete nějaké fajn lifestylové články, takže se tam dozvíte třeba i zajímavé informace.

Co na tento nápad říkáte? Líbí se vám tento web, kde máme všechno, co my ženské potřebujeme, na jednom místě? Podle čeho si vybíráte tato zkrášlující a pečující centra vy?

P.S.: Jestli třeba víte o nějakém skvělém salonu, fitness centru, kadeřnictví atd., které jste tam nenašly, určitě jim o tomto webu povězte, určitě budou rádi, když se v tomto přehledu budou moci také objevit

 P

Může vás také zajímat

Pondělí na zámku | Chateau McelyPondělí na zámku.

Nevšední pondělky miluju. Pondělí je pro spoustu lidí stereotypním dnem, kdy jdou zase do práce, nebo zase do školy. Málo kdo se na podělí těší a přesně proto, si já cením každého momentu, kdy je pondělí něčím ozvláštněné.

Já v tento den vyrazila do Chateau Mcely, jež tak dlouho sleduji (a kochám se nad fotkami) z tohoto místa na Instagramu.

Číst více
lifestylelifestyle traveltravel

Outfit: Na rande

Neskutečné se stalo realitou. Po několika měsících jsme měli s mým mužem víkend jen pro sebe! A zašli jsme si spolu na rande. Vydali jsme se do restaurace na sushi, nemusela jsem u toho honit nikoho mezi stoly, ani si u toho malovat obrázky, prostě jsme tam jen tak seděli, […]

Číst více
létoléto Můj stylMůj styl Oblékám seOblékám se outfitoutfit puntíkypuntíky šatyšaty

Sothys: DesquacremFrancouzskou kosmetickou značku, kterou lze sehnat pouze v beauty salónech asi nemusím dlouze představovat. Sothys se za roky, které působí na českém trhu stal poměrně fenoménem. Stejně jako jejich proslulý Desquacrem, aneb hloubkový enzymatický čistící krém na pleť. Tento produkt uvolňuje pleť a odstraňuje přirozeně produkované nečistoty, jako je pot a nadbytek mazu. Produkt voní po ovoci, ale i...

Číst více
beautyblogerky.czbeautyblogerky.cz pleťpleť recenzerecenze sothyssothys