• Úvod
  • Blogy
  • Jak nosím zvířecí potisky/ OUTFIT
Sdílejte s přáteli

Jestli se aspoň trochu zajímáte o módu a sledujete, co se nosí, nemohly vám na přehlídkových molech (ani na Instagramu) ujít zvířecí potisky. Hlavně ten hadí, který je trend no. 1. Já osobně už mám doma delší dobu leoparda, hlavně na tomto kožichu, který jste na mě viděli už několikrát. Řekla bych, že je takový nadčasový a tento divoký vzor se bude nosit stále. Ale hadí potisk je celkem něco nového a můžete ho teď vidět úplně všude. Už delší dobu koketuji s tím, že si s tímto potiskem pořídím kotníčkové boty, možná nějakou sukni nebo top. O kabelce jsem moc neuvažovala, ale když jsem viděla tuto na e-shopu brandfield, zamilovala jsem se. Hlavně proto, že mi přišla i jako dělaná pro busy mámu. Vleze se toho do ní tolik!

kabelka s hadim potiskem

Sice jsem Guess kabelky nikdy moc neprožívala, ale znáte to, nikdy neříkejte nikdy. Tato mi přijde hezky vkusná a jak je prostorná, z toho jsem úplně paf. Dám do ní malý nákup i notebook a má šmrnc. Jen je tam pro mě challenge, jak ji nosit. Úplně narovinu, úplně ke všemu bych si ji nevzala. Tento zvířecí vzor je na mě už dost výrazný, takže ho kombinuji s neutrálními barvami. Ale neříkám, že ho nemůžete mixovat s jinými vzory, věřím, že někdo na to má „koule“ a bude to na něm vypadat dobře. Já se v tomhle ale zatím držím při zemi. Určitě by se skvěle vyjímala s bílou, klidně od hlavy až k patě, nebo s klasickým denimem. Tentokrát jsem si ji vzala k tomuto elegantnímu trenčkotu a to kabelce myslím slušelo moc. Co říkáte?

Co vy a zvířecí vzory? Líbí se vám a nosíte je?

kabelka s hadim potiskem kabelka s hadim potiskem

Photo credit: Karol

Pořiďte si (podobné) kousky z outfitu:

Může vás také zajímat

Šťavnatý meruňkový koláč / RECEPT

Máme sezónu meruněk, tak jsem toho využila a upekla z nich koláč. Vlastně jsem ho kdysi dělala z broskví, takže i ty můžete použít. Co na tomto koláči zbožňuji je, že je extra rychlý a jednoduchý. A taky výborný. Ovoce při pečení pustí šťávu a navíc se zalije sladkou polevou, […]

Číst více
billabilla koláčkoláč meruňkymeruňky receptrecept ReceptyRecepty sladkésladké snídaněsnídaně Vařím a jímVařím a jím

Maldives | Photodiary part two

Maldives

Krásný den, dnes mám pro vás druhou část fotek z dovolené na Maledivách, ZDE si můžete prohlédnout první článek, u kterého jsem se i víc rozepsala.

answear
nejhezčí zážitek z dovolené, šnorchlování se želvou
turtle
protože nobody likes a dirty beach, nikomu z nás nic neudělá uklidit svinčík po těch, kteří nepřemýšlejí
beach
úlovek dne
catch
výlet n akrásný sandbank, kde jsme byli uplně sami
sandbank
storm
beach
beach
drink
steak
breakfast
spa
jak skladovat kosmetiku v tropech
skin
sunset
sunset
iced
room
palm
lunch
vila
tuna
ootd
lizard
dive
skin
beach
latte
dive
fish
fish
brkfst
beach
sun
boat
sunset
crab
beach
turtle
lunch
dress
cesti...

Číst více
Dusit Thani MaldivesDusit Thani Maldives maledivymaledivy MRLtravelsMRLtravels travellingtravelling

Kolik je už moc? / OUTFIT

Dnes tu nebude řeč o seberozvoji a nějakých hlubších tématech, ale dáme si něco pěkně materiálního. Je potřeba to totiž vyvážit. Mít v pořádku nitro, vědět, co jsme zač a žít v pravdě a lásce sami se sebou, je dle mého základ spokojeného života, ale užívat si a dopřávat si […]

Číst více
breebree kabelkakabelka Můj stylMůj styl Oblékám seOblékám se outfitoutfit