• Úvod
  • Blogy
  • JAK PEČUJI O SVÉ PRODLOUŽENÉ VLASY? - BeautyBlogerky.CZ
JAK PEČUJI O SVÉ PRODLOUŽENÉ VLASY?
Sdílejte s přáteli
Že jsem si před dvěma měsíci nechala prodloužit vlasy, to není žádné tajemství. Splnila jsem si tak svůj dětský sen, i když nebudu lhát, že nemám každý večer chuť to všechno servat dolů.
O prodloužené vlasy musíte pečovat jinak, než o vlasy vlastní, pokud byste takto ale pečovaly o vlasy vlastní, budou vrnět blahem. Na prodloužené vlasy musíte používat extrémně vyživující kosmetiku, jelikož se jedná o mrtvý vlas, nemůže se sám vyživovat, je potřeba mu tedy pomoci z venku. A ještě jedna důležitá věc, na prodloužené vlasy se v žádném případě nesmí používat přípravky na objem! Vlas se tak otevře, dostanou se do něj látky, které mu už pak nedovolí se zpět zavřít a on se tak zbytečně ničí a namáhá.
Tak které přípravky používám já?
Abych si byla jistá, že budu používat jen ty nejkvalitnější výrobky, vyrazila jsem na odbornou konzultaci do salonu Paul Mitchell, kde se mnou mluvila přímo školitelka kadeřníků. Nakonec jsme vybraly extra silnou a vyživující řadu na rovné vlasy. Šampon, kondicionér, masku a péči před fénováním či žehlením.
Jak se používá šampon a kondicionér asi všichni víte, ale veděli jste, že když si chcete dát masku (kterou byste měli u prodlouženým vlasů používat každé čtvrté mytí nebo jedenkrát týdně), musíte ji nanést ještě před kondicionérem, jinak nebude správně fungovat? Mě to třeba dost překvapilo!
A jaká tahle řada vlastně je? Hodně intenzivní, takže pokud máte problém s krepatěním vlasů, je pro vás naprosto ideální, já mám totiž po ní vlasy rovné doslova jako hřebíky, někdy až trochu moc, že postrádám jakýkoliv objem. Každopádně vlasy jsou krásně lesklé, plné života, nezacuchávají se a krásně voní!
Tady je na obrázku péče, kterou používám před fénováním a žehlením. Nanesu ji vždycky do vlhkých vlasů a pak dělám všechno, co potřebuju. Někdy mám ale pocit, že mi po ní elektrizují vlasy, zvlášť když jsme ještě nosily kabáty a bundy.
A protože po Paulovi Mitchellovi mám opravdu až moc rovné vlasy, prokládám mytí přípravky od značky Goldwell, která mi dorazilo z e-shopu Elnino. Je to opět řada na poškozené vlasy, ze které jsem skutečně nadšená. Je levnější než Paul Mitchell a udělá velmi dobrou službu!
Opět mám k dispozici šampon, kondicionér a masku na vlasy. Obě značky střídám pravidelně po jednom týdnu, alespoň si vlasy moc nezvyknou :-). Po Goldwellu mám pocit, že mají vlasy větší objem, ale jsou zase mnohem víc krepaté, takže bez žehličky by to prostě vůbec nešlo. Zase po něm mnohem lépe drží vlny které si čas od času dělám.
Přijde mi, že maska na vlasy od Goldwell vydrží déle na povrchu vlasů, dokud ji nespláchnu, než ta od Paula Mitchella, kterou nanesu a mám pocit, že jsem si na vlasy vůbec nic nedala. Otázkou ovšem je, co je správně:-).
S oběma značkami jsem každopádně velmi spokojená a můžu je jedině doporučit. Každá je trochu jiná a to i přesto, že jsou obě na poškozené vlasy, tak je super je střídat.
Goldwell seženete na Elnino a Paul Mitchell třeba na Notino.

Může vás také zajímat

PŘEDVÁNOČNÍ SOUTĚŽ – 12. VÝHRA (SEBAMED)

Krásný začátek týdne! Dnešní výhrou ve velké předvánoční soutěži je balíček lékařské kosmetiky Sebamed. INFO O VÝHŘE: Výherní balíček obsahuje Sebamed produkty: Intimní emulze: Intimní emulze bez mýdla pro jemnou denní hygienu intimních míst s pH 3,8, které je vhodné pro přirozenou rovnováhu mikroflóry. Tělové mléko s Q10: Zvyšuje hydrataci, zlepšuje a obnovuje elasticitu a […]

Číst více
Předvánoční soutěžPředvánoční soutěž předvánoční soutěž 2018předvánoční soutěž 2018 sebamedsebamed SoutěžeSoutěže

Decor wishlist | koupelna

decor.jpg


Krásný den! Po minulém wishlistu dekorací do ložnice , jsem si připravila list věcí, které by se mi líbily do koupelny. Jestli si potrpím na některý z pokojů v bytě, tak je to právě koupelna a i ta u mě byla první místností, kterou jsem se jala vybavovat. Jaké kousky mě zaujaly a které už jsem si pořídila?

Tenhle kobereček jsem objednávala hned, jak jsem ho na stránkách Bellarose viděla. Klasické...

Číst více
bella rosebella rose HM homeHM home JyskJysk wishlistwishlist Zara homeZara home

PŘEDVÁNOČNÍ SOUTĚŽ – 11. VÝHRA (OLAPLEX)

Hezkou neděli! Dnešní výhrou ve velké předvánoční soutěži je balíček vlasové péče Olaplex (k dostání ve vybraných salonech). INFO O VÝHŘE: Mnoho žen zná problém s poškozenými vlasy po nešetrném barvení, trvalé či častém používání žehliček a kulem na vlasy. Následkem jsou křehké vlasy, které jsou náchylné k cuchání a lámání se. S novou […]

Číst více
olaplexolaplex Předvánoční soutěžPředvánoční soutěž předvánoční soutěž 2018předvánoční soutěž 2018 SoutěžeSoutěže