• Úvod
  • Blogy
  • Jak se vypořádávám s mastnou pletí + TIP NA PUDR
Sdílejte s přáteli

Jestli mě sledujete déle, asi jste museli postřehnout, že mám mastnější pleť. Jak říká můj muž, lesknu se jako koblížek. Dřív jsem to řešila, ale v dnešní době jsem to přijala jakou součást sebe. Mám to dáno geneticky, a i když si dám matující primer, oddálí to lesknutí třeba jen o hodinu. Přečetla jsem si k tomu už několik komentářů na Youtube, proč se jako nepřepudruju a vždycky mě to rozesměje. Před natáčením pudruju jak o závod, ale stejně si to pleť zařídí po svém. Ale co, vždyť na mě teď všude vyskakují glow make-upy a rozjasnění je velmi trendy, jen já ho mám zdarma. Do určité míry je to tedy benefit a stárnu i pomaleji, takže je to vlastně super přednost.

Dior Diorskin Forever & Ever Control

To ale neznamená, že s tím vůbec nic nedělám.  Všeobecně mi pomáhá používání gelových krémů, matujících make-upů, případně občas aplikuji nějaký ten primer. Zázračně mně to ale typ mé pleti nezmění a nenašla jsem zatím produkt, který by mě zmatnil komplet na celý den. Takže co s tím?

Jelikož často potřebuji vypadat reprezentativně, do určité míry se to snažím „maskovat“, ale v únosné a přirozené míře. Běžně mám u sebe takové ty matující papírky, ty mi přijdou opravdu super, jako takové SOS. Všechno z mé pleti odsají během pár vteřin i v tramvaji. Ty také používám pokaždé před každým přepudrováním. Když totiž nanesete pudr přímo na lesklé plochy, udělá to jen takový ten „cakey“ efekt a při vrstvení vypadáte jako gumová maska.

Dior Diorskin Forever & Ever Control

A pak je zásadním produktem ten PUDR. Hledání mého oblíbeného, který by byl lehký, nezanášel póry a nezhoršoval akné, se stalo mojí celoživotní misí.  Až nedávno na mě na notino.cz vyskočil tento matující pudr Dior Diorskin Forever & Ever Control Samozřejmě, že to není nic objevného, že existuje matující pudr, ale co mě na něm zaujalo, že neobsahuje na prvních místech mastek (talc), kterému se od minulého roku z větší části vyhýbám. Proč? Dejte si to do googlu. Opravdu mě to příjemně překvapilo, protože se nachází jako hlavní složka ve většině high-end pudrech. Musím Dior fakt pochválit, že se vydal jinou cestou. Celkově Dior do dekorativky v poslední době hodně šlape, tleskám. Zaznamenala jsem, že teď uvádí i nový matující make-up, tak si na něj pomalu brousím zuby.

Dior Diorskin Forever & Ever ControlDior Diorskin Forever & Ever Control

Ale to už odcházím od tématu. Mimo to tento prášek na zmatnění pleti dělá krásnou hedvábnou pleť. Jako by ji malinko i vyhladil a zjemnil a svou lehkostí není na pleti vůbec patrný. Přitom zmatní fakt na jedničku. Obsahuje nějaké složky právě pohlcující přebytečný olej na pleti (to si vše přečtete v jeho popisu) a musím potvrdit, že pleť se mi vydrží nelesknout o něco déle, než s jiným pudrem. Odstín má transparentní, tudíž splyne s každým tónem pleti.

Dior Diorskin Forever & Ever Control

V balení byl u něho i malý štěteček na cesty. Nosím ho právě takto v kabelce, a i když je pudr sypký, nestalo se, že by mi v kabelce udělal nepořádek, víčko ho hezky utěsní. No a balení vypadá i krásně elegantně a luxusně. Za mě momentálně pudr číslo 1.

Slyšely jste už o tomto pudru, případně zkoušely jste ho?

P.S. Na Notinu.cz, odkud ho mám, stále probíhá povánoční výprodej, tak tam můžete ulovit ještě nějaké další zajímavé kousky.

Může vás také zajímat

Skin talk

skintalk

Krásný den! Tohle je článek, k jehož sepsání už se nějakou chvíli chystám, protože až poslední dobou můžu konečně říct, že jsem se svou pletí spokojená a protože vím, že pleť trápí nejednu z nás, ráda se podělím o tipy, jak udržuji svou pleť zdravou já.

Já a má pleť ve zkratce. Má pleť je smíšená s mastnější T-zónou a rozšířenějšími póry a co si pamatuju, měla jsem s ní problémy tak od prváku na...

Číst více
doplňky stravydoplňky stravy jade rollerjade roller kosmetikakosmetika masáž gua shamasáž gua sha OskiaOskia péče o pleťpéče o pleť skin talkskin talk

4 TOP kroužky pro malé děti – ověřeno na vlastní kůži

Leden skončil, a to znamená, že ve školách, školkách i v zájmových kroužcích začíná nové pololetí. Čili je nejvyšší čas najít dětem (a zapsat je na) nějakou aktivitu. Mám kolem sebe rodiče, kteří kroužky s nejmenšími dětmi vůbec neřeší, protože je jim ten koncept samotný nesympatický, nebo třeba nemají čas […]

Číst více
Kam s dětmiKam s dětmi kurzy pro detikurzy pro deti Myslím na dětiMyslím na děti

MOJE PÉČE O PLEŤ (MY SKIN CARE ROUTINE) / VIDEO

Moje aktuální pleťová péče ráno a večer. Co používám za přípravky a jak předcházím akné? Koukněte na video. Odebírejte můj kanál: https://www.youtube.com/channel/UCPyj4Kkk1rayFK4MFMyXBUQ?sub_confirmation=1 ODKAZY K VIDEU: + CeraVe čisticí gel: http://bit.ly/2TqoSlc + čistící kartáček Foreo Luna: http://bit.ly/2FgT9yq + Pore Minimising Tonic Medik8: http://bit.ly/2GgE3v9 + Bioderma Sébium Lotion: http://bit.ly/2ScLLev + PCH Resist […]

Číst více
Kosmetické tipyKosmetické tipy pleťová péčepleťová péče videovideo Zkrášluji seZkrášluji se