• Úvod
  • Blogy
  • Jak si plním svoje sny: Vítejte v mém ateliéru - BeautyBlogerky.cz
Jak si plním svoje sny: Vítejte v mém ateliéru
Sdílejte s přáteli

Často se mě ptáte, jak jsem se stala fotografkou, vizážistkou, nebo proč jsem si založila blog. Kde jsem se vzala, protože ještě nedávno o mě nikdo neslyšel. Jak je možné, že se mi daří, na co sáhnu? A kdo jsem vlastně zač, protože jsem jako paní Colombová – jsou vidět výsledky mojí práce, ale já zůstávám spíše v ústraní.

 

Využiji příležitosti, kdy Vás konečně mohu nechat nahlédnout do svého ateliéru, který již brzy bude hotový a odpovím na několik otázek, které často slýchávám.

 

Kdo tedy jsem?

Nejsem povoláním ani něčí manželka, ani dcera. Jsem obyčejná pracující žena. Nenarodila jsem se s příznačnou zlatou lžičkou v ústech, naopak pocházím ze skrovnějších poměrů. Pracuji od patnácti, od osmnácti, kdy jsem odešla z domova jsem samostatná. Naučila jsem se, že když něco chci, musím tomu něco obětovat. Nevadí mi pracovat 16 hodin denně, když vidím ve své práci smysl

 

Jak jsem se stala vizážistkou/fotografkou/blogerkou?

Mí rodiče nikdy nechápali moji „uměleckou“ duši, zdědila jsem ji po své babičce, která byla oděvní návrhářka, švadlena a za mlada i modelka. Moje sny a cíle doma nikdy nenašly pochopení, takže jsem se naučila mít obzvláště tvrdou hlavu, když jsem něco chtěla. Nasadila jsem si klapky a nic jiného než svůj sen neviděla.

Nepatřím k lidem, kteří od dětství mají jasné poslání stát se lékařem, herečkou, nebo například sportovcem. Já jsem prostě chtěla být princeznou a nevěděla jsem, co přesně budu dělat. Respektive jsem si myslela, že tím, co mě baví bych se nemohla uživit. Proto jsem zpětně ráda, že jsem vystudovala marketing. Díky tomu jsem si uvědomila, že se mohu živit čímkoliv, jen musím být ochotná do toho dát hlavu, srdce a kus duše.

Jako člověk se neustále měním – ráda bych věřila, že dozrávám a moudřím (i když možná mířím opačným směrem ), a proto se i moje práce neustále někam posunuje. Jednoho dne se prostě probudím s tím, že se toužím stát fotografkou, nebo že chci mít krásný blog o všem, co mě zajímá a co mám ráda. A vím, že tenhle hlas nedokážu utišit, že ho nedokážu dlouho ignorovat, protože bych vnitřně vyhasla jako sfouklá svíčka.

Jak si plním svoje sny.

Jaktože se mi daří, na co sáhnu?

Nemyslím si, že by se mi dařilo více než normálním lidem. Je to jen o tom, že když vystřelíte stokrát na terč, tak je pravděpodobnější, že se trefíte, než když vystřelíte jen desetkrát. Jednoduše pořád zkouším něco nového. Dříve nebo později to přeci musí vyjít.

Například jsem si nikdy nemyslela, že bych se mohla stát fotografkou. Začala jsem fotit, abych mohla lépe prezentovat svoje líčení a měla hezké fotografie „před a po.“ Po pár týdnech jsem se ráno vzbudila s pocitem, že focení a vlastní princeznovský ateliér je moje další destinace. Po půl roce jsem si svůj sen splnila, i když mě stále čeká dlouhá cesta a věřím, že mé fotografie budou stále krásnější…

 

Boutique Studio

Dnes Vás již mohu uvítat ve svém malém boutique studiu v Residenci Garden Towers na Olšanské ulici. Zařídila jsem si princeznovský boudoir, s kompletním stylingem od šatů, po boty, doplňky, květinové čelenky a šperky. Nechybí ani líčící koutek a venkovní terasa, kde již rozkvétají růže

 

A co bude dál?

Ateliér a focení určitě nejsou mojí cílovou destinací. Je to něco, co mě teď neskutečně baví a naplňuje. Moje nastavení mysli je takové, že už teď v hlavě rozjíždím další tři projekty, kterými bych ráda nabyla “geografickou svobodu” – tedy abych nebyla svojí prací vázána na jedno konkrétní místo.

Pracuji na novince Royal Monograms, grafickém projektu, který bude ztotožňovat vše, co miluji – ženskost, čistotu a úroveň. Další dva projekty jsou zatím v peřinkách, takže o nich mluvit nemůžu. Všechny tři bych ráda stihla ještě předtím než se stanu matkou.

 

Jak si postupně zařizuji ateliér můžete sledovat v Instastories na www.instagram.com/arianabernardcom.

Krásný zbytek víkendu,

Ariana

Může vás také zajímat

Proč se neohlížím zpět / OUTFIT

Tady ty outfitové příspěvky pro vás chystám moc ráda. Spojují moji vášeň pro módu, ale zároveň jsou jakýmsi mým sebevyjádřením. Ne jen tím vnějším, že šaty dělají člověka, ale taky tím, co prožívám uvnitř. A právě to reflektuje dnešní téma článku. Neohlížím se zpět. Čím jsem starší, uvědomuji si, jak […]

Číst více
motivacemotivace Můj stylMůj styl Oblékám seOblékám se outfitoutfit

Woman power

alima-pure.jpg

Krásný den! Za okamžik tu máme MDŽ, tedy Mezinárodní den žen, který se každoročně oslavuje 8.března. Dnešní článek vznikl ve spolupráci s Notino.cz, kde věří, že my ženy bychom neměly být oslavovány jen jeden den v roce, ale měly bysme si na sebe dělat čas pravidelně, dělat si malé i velké radosti a zkrátka pečovat o sebe tak, abychom byly šťastné a spokojené. I já osobně si myslím, že z takové...

Číst více
Alima pureAlima pure CaudalieCaudalie Dr FeelgoodDr Feelgood notino cznotino cz Vita liberataVita liberata weledaweleda

Mé oblíbené kavárny

coffee

Tak na druhý pokus jsem tu s dlouho slibovaným článkem a to o mých oblíbených pražských kavárnách. Protože neumím pracovat na počítači z domova a mám hrozně ráda kavárenský ruch, dovolím si říct, že mám docela přehled. Některé z vypsaných jsou vyloženě k posezení na kafi/snídani s kamarádkou, ale ve spoustě z nich si také můžete v klidu sednout s počítačem a pracovat, což mi vyhovuje nejvíc.

Kofárn...

Číst více
BakeshopBakeshop cafecafe Cafe CathedralCafe Cathedral Cafe UrbanCafe Urban CafefinCafefin CoffeeroomCoffeeroom kavárna Ca Phekavárna Ca Phe kavárny Prahakavárny Praha KofárnaKofárna La petite franceLa petite france PauseteriaPauseteria PraguePrague SmetanaQ cafeSmetanaQ cafe spizirna 1902spizirna 1902 styl a interiérstyl a interiér