• Úvod
  • Blogy
  • Jak si představuji ideální Den matek a jaké dárky by mě potěšily
Sdílejte s přáteli

Už příští týden (13.5.) tu máme náš svátek, svátek maminek. Myslím, že si ho zasloužíme slavit. A jak bych si ho přála prožít já? Vlastně mi stačí málo. Nejraději bych se celý den válela v posteli s holčičkama a jen je pusinkovala. Kdyby ten den nezlobily, nic nerozbily a nervaly se, byl by to fakt svátek. Což se asi na 200% nestane. Muž by nám uvařil a vlastně bych nemusela řešit žádné domácí povinnosti (snad si to čte ). Prostě bych ten den byla jen máma, ne hospodyně. Když nad tím tak přemýšlím, tak takový den, kdy bych byla oddaná jen dětem a neprala bych u toho, nepřipalovaly se mi zároveň vajíčka na pánvi a nelítala pak po bytě se smetáčkem, jsem nezažila ani nepamatuji. Možná naposledy v Thajsku, kde jsme jedli na ulici a nemusela jsem se starat ani o úklid. Ale co si udělat takové Thajsko v Praze a chovat se, jako bych byla na dovolené? Za pokus to stojí

Mámy, zkuste to doma taky nadhodit, že si dáváte padla a starost o domácnost výjimečně může převzít váš manžel, určitě to zvládne. Čím jsem starší, už si celkově nechci hrát na hrdinku, že vše udělám. V rodině je nás víc.

A jestli tento článek čte i nějaký muž, vězte, že nás ženy za každých okolností potěší i malé dárečky. Třeba moje holky ani neví, že nějak svátek maminek existuje (dobře, Sárinka už z minulých let ví, ale stejně se v kalendáři nevyzná) a vždy, když u nás někdo něco slaví, tajně se s holkama domluvíme, že pro toho druhého něco nakreslí. Děti to udělají moc rády! Je to taková maličkost, nakreslí to od srdce a zahřeje to nejvíc. A co nám maminkám udělá taky radost? Květiny (třeba z Aranžerie), dobrý oběd, snídaně do postele, masáž, nebo nějaká ta materiální drobnost.

Stále jsou v prodeji třeba tato trička, která jsem navrhla právě speciálně ke Dni matek. (Už je jich jen pár kousků!).

Trička mi prodává e-shop Made for moms a tam taky najdete úžasné dárky pro maminky (jak z názvu vyplývá) – třeba dárkové krabičky s kosmetikou nebo stříbrný náramek.

Čerstvá kosmetika Lush každoročně přichází se speciální kolekcí koupelových pěn, mýdel i balistiků ke Dni matek. 

Určitě je toho více, níže ještě můžete kliknout na další TIPY NA DÁRKY PRO MAMINKY. 

Jak byste svůj vysněný Den maminek prožily vy?

Může vás také zajímat

Havlíkova Apotéka: Vlasové tonikum 10 rostlinUž jsem vám dlouho nahlásila nějaký update s mým bojem proti padání vlasů. Každý měsíc chodím k tricholožce a pomocí kamery se díváme, jak se mé pokožce hlavy daří. Aktuálně vyžaduje neustálý přísun stimulace, tedy je třeba ji prokrvovat každodenními masážemi hlavy. Při těchto masážích aplikuji, nejlépe každý den, na pokožku hlavy nějaká tonika nebo séra.

Aktuálně jsem spotřebovala Vlasové tonikum...

Číst více
Havlíkova přírodní apotékaHavlíkova přírodní apotéka nu springnu spring recenzerecenze vlasyvlasy

Weekly snapshots

weekly

Krásný večer! Ještě než se tu objeví článek z Budapešti, řekla jsem si, že to vezmu trochu chronologicky, takže dnes random fotky plus Bratislava  a Vídeň.

Enjoy!

iced
Bratislava
Bratislava
Fach
FachBratislava
Bratislava
SohoBratislava
Bratislava
MondieuBratislava
Vídeň
Vídeň
Vídeň
Chanel
otherstories
otherstories
Vídeň
Maya
Bratislava
ootd
UrbanBistro
UrbanBistro
Bratislava
Bratislava
Bratislava
Bratislava
Fach
Kovárnacafe
kiss
les
Můj oblíbený Onest 
Onestcare
Plakáty z Desenio, které už konečně zdobí můj obývák
Desenio
Módní přehlídka Marks&Spencer
Spencer
Spencer
Představení novinek Pandora
Pandora
Praha
Praha
plants
coffee
Krásná akce, kdy nás Národní Galerie vzala po zavíračce na výstavu v Salmovském paláci
NG
NG
NG
NG
Sodastream event v...

Číst více
BratislavaBratislava MRLtravelsMRLtravels travellingtravelling VídeňVídeň weekly snapshotsweekly snapshots

ŠTĚSTÍ, KLID A SPÁNEK OD DR. ARLENE K. UNGEROVÉ / KNIŽNÍ RECENZE

V dnešním článku vám představím 3 knihy z nakladatelství Alpha Book od autorky: DR. Arlene K. Ungerové, které jsou sepsány tak nádherně jednoduše a polopatě, že je vstřebáte i o obědové pauze. Každá z nich se zaměřuje na jiné téma (štěstí, klid a spánek), ale základ, bych řekla, že je stejný. V této […]

Číst více
knihakniha Motivace a seberozvojMotivace a seberozvoj recenzerecenze Zajímám seZajímám se