• Úvod
  • Blogy
  • Jesus Del Pozo: Halloween Fleur & Rock On Man - beautyblogerky.cz
Jesus Del Pozo: Halloween Fleur & Rock On Man
Sdílejte s přáteli
Znáte značku parfémů Jesus Del Pozo? Já o ní neměla vůbec tušení, dokud u nás v Hradci Králové neotevřeli pobočku parfumerie Douglas, která právě tuto značku a její vůně exkluzivně nabízí. Mám tedy k dispozici dva kousky a to z jejich nabídky pro muže i ženy. Jesus Del Pozo je madridský rodák, který se zasloužil o to, aby se Španělsko zařadilo mezi největší světové producenty módy. První módní butik si otevřel v sedmdesátých letech a v osmdesátých letech byl za svou designérskou práci oceněn mnoha významnými oceněními. V roce 1997 se na trhu objevil první parfém s názvem Halloween a díky jeho vysoké popularitě vznikly další halloweenské druhy vůní.
 
Halloween Fleur je vůně plná čerstvosti, upřímnosti a nevinnosti. Květiny vyjadřují ty nejniternější pocity, které jsou určeny mladým, sebevědomým slečnám. Čerstvá kompozice vypichuje jedinečnost a krásu Vaší osoby. Tato toaletní voda je určena ženám, které si chtějí užívat život plnými doušky. Osobně se mi líbí jemný flakónek, který je vytvořen z matného skla a na hrdle má fialový detail v podobě květiny. Vůně voní poměrně intenzivně a stačí ji aplikovat pouze jednou, maximálně dvakrát. Výdrž je na toaletní vodu vcelku uspokojivá, tedy pokud ji v průběhu reaplikujete, tak vůni ucítíte celý den. Vůně není silná, takže se za Vámi netáhne na několik metrů, ale znatelná je. Jedná se o jasnou květinovou vůni, na kterou se přiznám jsem si musela chvilku zvyknout, neboť já většinou sahám po hodně sladkých a ovocných vůních, avšak rychle mi Fleur přirostla k srdci a nyní ji používám velmi ráda a často. Pro mě je vhodná na jaro, nebo na podzim. 
Hlava: lístky fialky, hruška a mandarinka.
Srdce: jasmín, šeřík, zázvorová orchidej.
Základ: kašmírové dřevo, pižmo, vanilka a jantar.

Man Rock On je toaletní voda určená pro vzpurné muže, kteří se brání běžným standardům. Aroma přináší největší užitek sebevědomým jedincům. Vůně je popisována jako pikantní a hřejivá. Toaletní voda je založena na čerstvosti vnořených esencí. Příteli se líbí nejvíce červený flakónek s hliníkovým uzávěrem, je masivnější a to se mu oproti minimalistickým vůním, které již má, velice zamlouvá. Vůně je těžší, trochu více kořeněná, ale pořád v mezích, které já snesu. Přáteli vůně voní velmi a zmiňuje, že mu připomíná nějakou velmi drahou vůni, po které jednu dobu pokukoval, ale pak na ni zapomněl. Výdrž je stejná jako u dámské verze, tedy po reaplikaci je znatelná celý den. Vůně je trošku intenzivnější, avšak stejně jako u dámské verze se za Vámi netáhne na metry. Přítel je s ní spokojený a doporučuje ji.
Hlava: kardamom, citron, růžový pepř, bambus.
Srdce: červené jablko, rozmarýn, fíkový list a levandule.
Základ: santalové dřevo, jantar, lišejník a ambra.

Vůně Halloween jsou k dostání exkluzivně v kamenných parfumeriích Douglas, ceny jsou velice příznivé. Fleur v 30 mililitrovém balení stojí 690 Kč a pánská Rock On Man 990 Kč za 50 mililitrů. Značka nabízí několik druhů vůní Halloween a stojí všechny stejně, jen se ceny liší u dámských a pánských verzí a také u jednotlivých objemů vůní. Já i přítel můžeme vůni doporučit a oba jsme se shodli, že na toaletní vodu se vyznačují velmi dobrou výdrží.
Jaké vůně jsou momentálně Vaše oblíbené? 

Může vás také zajímat

Foamie: houba do sprchyNedávno se mi do rukou dostaly tyto dvě varianty houby Foamie. Jedná se o klasickou houbu na mytí, která v sobě však má implementované mýdlo. Stačí houbu tedy namočit, párkrát promačkat a už pěníte a myjete. 


Houba je na dotek příjemná, opravdu se s ní ráda mydlím. Mocca Peelvarianta nejen že dokonale voní po kávě, ale má jednu stranu houbičky exfoliační a tak hezky a jemně peelinguje pokožku těla...

Číst více
beautyblogerky.czbeautyblogerky.cz foamiefoamie recenzerecenze tělotělo

Jaká je Kuličková jízda od Albi?

Když se řekne Albi, velká spousta rodičů si jako první představí jejich edici Kouzelné čtení. Slyšela jsem na ni už tolik chvály! Mám ji i dlouhodobě na seznamu věcí, které bych ráda Hugovi pořídila, ale zatím jsem se k tomu nedostala. Vlastníme od Albi ale dvě Chytrá pexesa a jsme […]

Číst více
hračkyhračky Myslím na dětiMyslím na děti Nákupy pro nejmenšíNákupy pro nejmenší