• Úvod
  • Blogy
  • Jesus Del Pozo: Halloween Fleur & Rock On Man - beautyblogerky.cz
Jesus Del Pozo: Halloween Fleur & Rock On Man
Sdílejte s přáteli
Znáte značku parfémů Jesus Del Pozo? Já o ní neměla vůbec tušení, dokud u nás v Hradci Králové neotevřeli pobočku parfumerie Douglas, která právě tuto značku a její vůně exkluzivně nabízí. Mám tedy k dispozici dva kousky a to z jejich nabídky pro muže i ženy. Jesus Del Pozo je madridský rodák, který se zasloužil o to, aby se Španělsko zařadilo mezi největší světové producenty módy. První módní butik si otevřel v sedmdesátých letech a v osmdesátých letech byl za svou designérskou práci oceněn mnoha významnými oceněními. V roce 1997 se na trhu objevil první parfém s názvem Halloween a díky jeho vysoké popularitě vznikly další halloweenské druhy vůní.
 
Halloween Fleur je vůně plná čerstvosti, upřímnosti a nevinnosti. Květiny vyjadřují ty nejniternější pocity, které jsou určeny mladým, sebevědomým slečnám. Čerstvá kompozice vypichuje jedinečnost a krásu Vaší osoby. Tato toaletní voda je určena ženám, které si chtějí užívat život plnými doušky. Osobně se mi líbí jemný flakónek, který je vytvořen z matného skla a na hrdle má fialový detail v podobě květiny. Vůně voní poměrně intenzivně a stačí ji aplikovat pouze jednou, maximálně dvakrát. Výdrž je na toaletní vodu vcelku uspokojivá, tedy pokud ji v průběhu reaplikujete, tak vůni ucítíte celý den. Vůně není silná, takže se za Vámi netáhne na několik metrů, ale znatelná je. Jedná se o jasnou květinovou vůni, na kterou se přiznám jsem si musela chvilku zvyknout, neboť já většinou sahám po hodně sladkých a ovocných vůních, avšak rychle mi Fleur přirostla k srdci a nyní ji používám velmi ráda a často. Pro mě je vhodná na jaro, nebo na podzim. 
Hlava: lístky fialky, hruška a mandarinka.
Srdce: jasmín, šeřík, zázvorová orchidej.
Základ: kašmírové dřevo, pižmo, vanilka a jantar.

Man Rock On je toaletní voda určená pro vzpurné muže, kteří se brání běžným standardům. Aroma přináší největší užitek sebevědomým jedincům. Vůně je popisována jako pikantní a hřejivá. Toaletní voda je založena na čerstvosti vnořených esencí. Příteli se líbí nejvíce červený flakónek s hliníkovým uzávěrem, je masivnější a to se mu oproti minimalistickým vůním, které již má, velice zamlouvá. Vůně je těžší, trochu více kořeněná, ale pořád v mezích, které já snesu. Přáteli vůně voní velmi a zmiňuje, že mu připomíná nějakou velmi drahou vůni, po které jednu dobu pokukoval, ale pak na ni zapomněl. Výdrž je stejná jako u dámské verze, tedy po reaplikaci je znatelná celý den. Vůně je trošku intenzivnější, avšak stejně jako u dámské verze se za Vámi netáhne na metry. Přítel je s ní spokojený a doporučuje ji.
Hlava: kardamom, citron, růžový pepř, bambus.
Srdce: červené jablko, rozmarýn, fíkový list a levandule.
Základ: santalové dřevo, jantar, lišejník a ambra.

Vůně Halloween jsou k dostání exkluzivně v kamenných parfumeriích Douglas, ceny jsou velice příznivé. Fleur v 30 mililitrovém balení stojí 690 Kč a pánská Rock On Man 990 Kč za 50 mililitrů. Značka nabízí několik druhů vůní Halloween a stojí všechny stejně, jen se ceny liší u dámských a pánských verzí a také u jednotlivých objemů vůní. Já i přítel můžeme vůni doporučit a oba jsme se shodli, že na toaletní vodu se vyznačují velmi dobrou výdrží.
Jaké vůně jsou momentálně Vaše oblíbené? 

Může vás také zajímat

Pondělí na zámku | Chateau McelyPondělí na zámku.

Nevšední pondělky miluju. Pondělí je pro spoustu lidí stereotypním dnem, kdy jdou zase do práce, nebo zase do školy. Málo kdo se na podělí těší a přesně proto, si já cením každého momentu, kdy je pondělí něčím ozvláštněné.

Já v tento den vyrazila do Chateau Mcely, jež tak dlouho sleduji (a kochám se nad fotkami) z tohoto místa na Instagramu.

Číst více
lifestylelifestyle traveltravel

Outfit: Na rande

Neskutečné se stalo realitou. Po několika měsících jsme měli s mým mužem víkend jen pro sebe! A zašli jsme si spolu na rande. Vydali jsme se do restaurace na sushi, nemusela jsem u toho honit nikoho mezi stoly, ani si u toho malovat obrázky, prostě jsme tam jen tak seděli, […]

Číst více
létoléto Můj stylMůj styl Oblékám seOblékám se outfitoutfit puntíkypuntíky šatyšaty

Sothys: DesquacremFrancouzskou kosmetickou značku, kterou lze sehnat pouze v beauty salónech asi nemusím dlouze představovat. Sothys se za roky, které působí na českém trhu stal poměrně fenoménem. Stejně jako jejich proslulý Desquacrem, aneb hloubkový enzymatický čistící krém na pleť. Tento produkt uvolňuje pleť a odstraňuje přirozeně produkované nečistoty, jako je pot a nadbytek mazu. Produkt voní po ovoci, ale i...

Číst více
beautyblogerky.czbeautyblogerky.cz pleťpleť recenzerecenze sothyssothys