• Úvod
  • Blogy
  • Kam s dětmi – Babyhouse v Beskydech
Sdílejte s přáteli

Přestože léto pomalu ale jistě končí (a doba dovolených také), byl by vážně hřích nedat vám tip na (hodně) babyfriendly ubytování v Beskydech, ve kterém jsme strávili krásný letní týden. Babyhouse v Dolní Lomné jsem objevila díky jednomu ubytovacímu webu, a hned jsem se do toho místa zamilovala! Okamžitě přistálo na mém wishlistu, kam jet s Hugem na dovolenou. A moc jsem se těšila, když jsme nakonec týden pobytu v srpnu rezervovali. Až jsem potom během cesty dostala strach, že budu akorát zklamaná. A víte co? Bylo to skvělé!

Paní majitelka s námi ostatně komunikovala ještě před naším příjezdem – přesně se ptala na počet dětí, jestli potřebujeme přistýlku, nočník, jídelní židli (a kolik všeho), jestli máme nějaké speciální přání etc., tohle se mi nikdy předtím nestalo. Ještě během cesty autem nám volala a přesně vysvětlila cestu, a pak na nás čekala na místě, aby nám předala klíče a všechno vysvětlila.

Babyhouse Beskydy

Předně bych měla říct, že celý Babyhouse tvoří jeden dům, ve kterém jsou pouhé tři apartmány/byty – dva velké, které jsou vhodné spíše pro dvě rodiny, a jeden podkrovní/malý, který jsme měli my (neboť jsme jenom tři). Nejde tedy o žádný velký komplex a vy máte opravdu svoje soukromí.

Vybavení apartmánů mi prostě vzalo dech. Ne, že bych z fotek nevěděla, jak to tam “má vypadat”, ale ono to tak skutečně vypadalo, přesně jako na těch stylových fotkách, a byla to tedy krása! Všechno čisté, voňavé, stylové, moderní a vyladěné. Hrací koutek pro Huga byl plný hezkých a funkčních hraček (ne, žádné staré poničené hračky po deseti dětech), v koupelně vana na nožičkách, v kuchyni všechno, co jsme potřebovali pro malé vaření na dovolené, pro mého muže pohodlné kanape s velkou televizí a gril na terase, a pro mě tolik krásných detailů a zákoutí pro focení na Instagram, že bych tam musela být měsíc, abych si vyfotila všechno.

Tohle všechno uvnitř ale ještě doplňovala velká paráda venku – houpačky, klouzačky, velké pískoviště, čtyřkolka na baterku, dva zahradní domečky jako “zašívárna” pro děti, ale taky ping-pongový stůl nebo vířivka. Asi vám nemusím vykládat, že jsme Huga nemohli dostat dovnitř.

Babyhouse Beskydy

Vím, že pro někoho je kvalita ubytování druhořadá. Často se říká takové to “vždyť se tam jdeme jenom vyspat”. My to tak nemáme. Samozřejmě jezdíme na výlety a snažíme se trávit čas volna aktivně, ale taky si rádi odpočineme třeba u knihy, nebo při hře s Hugem, a pěkné ubytování k tomu podle mě patří.

Pokud to máte podobně, tak je Babyhouse pro vás to pravé. Jediná vada na kráse tomuhle místu za mě byla, že mi nikdo neuvařil Ale pět minut od apartmánů byla jedna velká restaurace a malá sámoška, a kousíček autem centrum vesnice s vícero místy, kde se najíst – když jsme si byli líní uvařit sami. To ale beru jako daň za  soukromí, kterého by se nám jinak až v takové míře nedostalo.

A co vidět v okolí? My vyrazili na Rozhlednu Tetřev; dvakrát do Zemědělského dvorku, kde Huga doslova okusovaly kozy a krávy (to nadšení!); na Trojmezí – což je místo, kde se stýkají hranice tří států. A pak jsme si udělali delší výlet na proslavené Pustevny s menší túrou po hřebeni k soše Radegasta a dál, až ke kapli Cyrila a Metoděje.

Byl to tedy týden plný odpočinku i akce, a za nás mohu Babyhouse opravdu upřímně doporučit dál.

Může vás také zajímat

Jak (ne)podléhám trendům

V posledních letech jsem dospěla do fáze, kdy mě víc než trendy zajímá, abych měla opravdu kvalitní základ šatníku. Investuji do zdánlivě obyčejných kousků a dělá mi pak i velkou radost je nosit, protože jsou „fakt něco“. Řekla bych, že úplně ty must have věci, se kterými bych se mohla […]

Číst více
kabátkabát kožichkožich Můj stylMůj styl Oblékám seOblékám se outfitoutfit trendytrendy zimazima

Jak se vypořádávám s mastnou pletí + TIP NA PUDR

Jestli mě sledujete déle, asi jste museli postřehnout, že mám mastnější pleť. Jak říká můj muž, lesknu se jako koblížek. Dřív jsem to řešila, ale v dnešní době jsem to přijala jakou součást sebe. Mám to dáno geneticky, a i když si dám matující primer, oddálí to lesknutí třeba jen […]

Číst více
diordior Kosmetické tipyKosmetické tipy mastná pleťmastná pleť notinonotino pudrpudr recenzerecenze Recenze produktůRecenze produktů Zkrášluji seZkrášluji se

Miss Sophies

outfit

Krásný den Tyhle fotky se mi tak líbí, že jsem jim chtěla věnovat samostatný článek. Minulý týden mě sestřenice poprosila, zda s ní nechci na otočku do Olomouce, kam občas kvůli škole dojíždí, tak jsem si řekla proč ne. Do Olomouce si občas děláme výlet s milovaným a město je krásné, klidné a působí na mě hrozně hezkým dojmem. My jsme přespaly v airbnb a na snídani jsme si zašly do krásného Miss...

Číst více
Emu australiaEmu australia Miss SophiesMiss Sophies MRLtravelsMRLtravels OlomoucOlomouc outfitoutfit snídaněsnídaně topshoptopshop ZaraZara