• Úvod
  • Blogy
  • Kam s dětmi – Farmapark Soběhrdy
Sdílejte s přáteli

Krásný pátek! Před námi je víkend, tak se vám třeba bude hodit recenze na Farmapark Soběhrdy, kam se vydala Blanka se svým dvouletým Hugem. Budu ráda i za vaše postřehy, jestli jste na farmě byli a jak se vám tam líbilo.

Farmapark Soběhrdy

O Hugově momentální zvířátkové obsesi jsem už psala, a dneska mám pro vás další tip, kam s dětmi na výlet, pokud jste na tom doma třeba podobně. Farmapark Soběhrdy najdete zhruba půlhodinku cesty autem od Prahy, směrem na Benešov. Pokud auto nevlastníte, můžete se ovšem dopravit i speciálním Farmabusem z Prahy (nutno rezervovat dopředu).

Co v Soběhrdech všechno uvidíte? Nu – takovou zvířátkovou nálož jako v pražské ZOO nečekejte, ale mají tu kozy, ovce, velbloudy, pštrosy, lamy, osly, koně, králíky, klokany, buvoly – myslím, že je toho dost, i když tenhle výběr možná není z nejexotičtějších. To ale vůbec nevadí. A sympatické je, že zvířátka mají poměrně velké výběhy a vypadají spokojeně.

Kromě samotného prohlížení (a krmení) zvířat, případně třeba i jízdy na ponících, se děti mohou zabavit i na různých odrážedlech, velkých trampolínách, houpacích sítích, pirátské lodi, tubingem atd. Na atrakce ve  Farmaparku není nouze, jsou pěkně rozmístěné po celém areálu a dospělí i děti si užijí hezkou procházku. A kdyby vás náhodou už bolely nohy, můžete využít služeb farmataxi nebo absolvovat vyhlídkovou jízdu koňským spřežením.

Farmapark Sobehrdy

Občerstvení v areálu je samozřejmostí. A musím říct, že nám i dost chutnalo. A pokud vás přepadne náhlá nepřízeň počasí, lze využít celkem velkou vnitřní hernu.

Takže, pokud vás už znavila pražská ZOO a potřebujete změnu, nebo prostě jen chcete vidět něco nového, je Farmapark ideální. My byli zatím dvakrát, vždycky o víkendu, a nebylo tam ani tak narváno, což je určitě bonus navíc. Tak snad se vám návštěva bude taky líbit!

Může vás také zajímat

Co všichni mají s tím LEGO DUPLO? Recenze stavebnice Dobrodružství na farmě

První sadu stavebnice Lego Duplo dostal náš Hugo ještě před svými prvními narozeninami. Byla to jedna z těch menších sad, některý z vláčků. Pamatuji si, že jsem si tenkrát říkala, jestli to není moc brzy a přišlo mi trochu jako předčasný dárek. K prvním narozeninám pak dostal ještě různé dřevěné […]

Číst více
duploduplo dva rokydva roky hračkyhračky LEGOLEGO Myslím na dětiMyslím na děti Nákupy pro nejmenšíNákupy pro nejmenší

GRWM & JAK SI ZVÝŠIT SEBEVĚDOMÍ + SOUTĚŽ / VLOG

V novém videu se líčím před kamerou a povídám o tom, jak získat zdravé sebevědomí a sebelásku.  ODKAZY K VIDEU: + La Mer: https://fave.co/2B5SD2s + průhledný box na kosmetiku: http://bit.ly/2rvO11x + zrcátko Simplehuman: http://bit.ly/2rydg3b (20% sleva s kódem Mamoustylove20) + matující primer Paula’s Choice: http://bit.ly/2rvitsp + make-up Clarins: http://bit.ly/2yN5BSC + […]

Číst více
VideaVidea videovideo

Dubai | Photodiary

dubai


Krásný den! Po všech těch tipech na dárky tu mám pro vás opět článek z cest. S Haničkou jsme se ještě rozhodly v listopadu si o týden prodloužit léto a jako místo, kde se ohřejeme, jsme si vybraly Dubai. Dovolenou jsme pojaly naprosto odpočinkově, takže minimum práce, hodně jídla, hodně čtení a hodně vyhřívání se na sluníčku. Užijte si fotky! A pokud Vás zajímají články i z mých předešlých...

Číst více
Coya dubaiCoya dubai Drift beachDrift beach DubaiDubai MRLtravelsMRLtravels one and only dubaione and only dubai outfitoutfit Playa NomadePlaya Nomade the maine dubaithe maine dubai travel diarytravel diary travellingtravelling