• Úvod
  • Blogy
  • Kam s dětmi v Praze: Králík v rádiu  
Sdílejte s přáteli

Než jsem se dostala k psaní tohoto článku, chvíli jsem přemýšlela, jestli to má vůbec cenu – kavárna a restaurace Králík v rádiu mi totiž přišla natolik “profláknutá”, že jsem se domnívala, že ji určitě všichni znají. A ejhle, během posledních několika dní jsem se přesvědčila, že to tak není. Nevědět o Králíkovi by byla škoda, takže tady je můj další tip, kam můžete zajít i s dětmi.

Králík v rádiu je rodinná kavárna a restaurace v Karlíně (kam přesídlila z Vršovic). A zatímco předchozí kavárny, které jsem vám doporučovala, byly buď “trochu i pro děti” nebo naopak hodně pro děti, ale třeba se tam nedalo dobře najíst… tak Králík má úplně všechno! Od výborné kuchyně až po skvělé zázemí pro děti – venku i vevnitř.

Jídelní lístek se obměňuje každý den – aktuální menu můžete vždy nalézt i na webu. Navíc si můžete dát i něco sladkého třeba ke kávě. A jídlo je nejen výborné, ale také skvěle vypadá. Určitě nebudu přehánět, když napíši, že mít Králíka blízko, tak tam ráda zajdu na jídlo i bez Huga (část Králíka funguje jako klasická restaurace, ale taky naopak si jídlo můžete vzít i do herny).

Dětem je k dispozici jedna hernička se spoustou hraček, přičemž po celou dobu je  zde přítomná i chůva, která se vašemu dítěti věnuje a pohlídá ho – ve skupině několika dětí, když jí dáte najevo, že o tuto službu stojíte. Kromě toho mají chůvy vždy připravené i různé aktivity (spíše pro větší děti, cca od tří do šesti let), které se pravidelně obměňují (rozpis si také můžete prohlédnout na webu). V létě je také přístupná i veranda, kde je malé pískoviště, bazének, a mini králíkárna.

Další službou kavárny je třeba možnost uspořádat dětem narozeninovou párty v salonku, který tu mají, nebo je dát do herničky na hlídání a odejít pryč z kavárny si cokoliv vyřídit. Vstup do herničky je zpoplatněn, ale za více dětí (nebo pokud si zařídíte permanentku) máte slevu. Ceník jednotlivých služeb je k dispozici také na stránkách Králíka.

Jedinými “nevýhodami” tady mohou být dvě věci: někdy je v Králíkovi tak narváno, že máte pocit, že děti padají i ze stropu A taky, že pokud se chcete s dětmi najíst a pár hodin tu pobýt, nevyjde vás to úplně levně. Upřímně – na každý den to (alespoň pro nás) není, ale pokud chcete občas sobě nebo dětem dopřát, je Králík určitě dobrá volba!

Může vás také zajímat

Medik8: White Balance Brightening SerumTaké vás trápí pigmentové skvrny nebo flíčky po akné? Mě jo! A rozhodla jsem se nimi zatočit pomocí séra značky Medik8. White Balance Brightening sérum je produkt, který obsahuje jedinečnou složku s názvem Oxyresveratrol(0, 5 %). Ta je velmi účinná v minimalizaci nadměrné pigmentace kůže, umí sjednocovat tón pleti a zlepšovat její celkový vzhled, který byl sluncem poškozen. Ve dvou totožných...

Číst více
medaprexmedaprex medik8medik8 pleťpleť recenzerecenze

Moje největší a jediné předsevzetí pro rok 2019

Předsevzetí typu zhubnout, jíst víc zdravě, víc cvičit apod., jsem si nikdy nedávala. Celkově na tyto závazky moc nejsem. Spíše si vždy začátkem nového roku stanovuji cíle nebo směr, kam bych se chtěla vydat, co si třeba splnit a co uskutečnit. Letos to mám úplně jasné. Vyplynulo to už ze […]

Číst více
Co se zrovna dějeCo se zrovna děje motivacemotivace Můj stylMůj styl nový roknový rok Oblékám seOblékám se outfitoutfit Zajímám seZajímám se

Přečteno

přečteno

Krásné pondělí! Tenhle článek už mám nachystaný delší dobu a málem jsem na něj zapomněla. Jde o tipy na knížky, které jsem před nějakou dobou přečetla a moc mě bavily, tudíž doporučuji dál. Dle mého názoru totiž tipů na knížky není nikdy dost, takže uvítám i nějaké od vás v komentářích.

Kniha, u které se budete smát od začátku až do konce a nebudete se od ní moct...

Číst více
co právě čtuco právě čtu knižní tipyknižní tipy přečtenopřečteno