• Úvod
  • Blogy
  • Kérastase: Bain Prévention Shampoo - beautyblogerky.cz
Kérastase: Bain Prévention Shampoo
Sdílejte s přáteli
Konečně jsem se dostala k tomu vyzkoušet produkt od známé vlasové značky Kérastase. Tato značka je vlastně takovou "vlajkovou lodí" v péči o vlasy a působí pod firmou L´Oreal Paris. Je hodnocená jako výjimečná, moderní a luxusní vlasová péče. Za celý život jsem měla vytipovaných několik produktů, které jsem chtěla používat, ale vlastně jsem vždy dala přednost nějakému jinému produktu od konkurence. Prvním mým produktem, který jsem měla tu možnost používat, je šampon z řady Specifique a to Bain Prévention. Jedná se o zklidňující šampon, který je určen pro časté mytí normálních vlasů. Zklidňuje vlasovou pokožku hlavy, obnovuje její ideální stav a preventivně působí proti padání vlasů které, jak již víte, je mým problémem. Řada Specifique je vlastně léčebná a její péče se zajímá o narušenou vlasovou pokožku a přípravky obnovují její přirozenou rovnováhu a navracejí tak vlasům zdraví.
Produkt má designově povedené balení, víčko je šroubovací, což je trošku nepraktické, ale nijak mi to nevadí. Šampon krásně voní a to tak "lékárensky", už jen z té vůně mám pocit, že mi produkt musí můj problém s vlasy vyléčit. Šampon dobře pění, stačí ho troška. Vlasy umyje tak, že až vržou, což je dobře a je nutné po něm použít kondicionér, neboť šampon neobsahuje silikony a další zkrášlovací složky. Je tedy vidět, že se opravu zaměřuje na problematiku pokožky hlavy. V návodu se píše, že by se měl postup šamponování dvakrát opakovat, asi pro lepší pročištění pokožky, tak to tak také dělám. Těžko posoudím, zda mi vlasy padají méně, neboť v poslední době jsem v nejlepší fázi co se týče padání vlasů a zaměřuji se právě na dobrou péči o pokožku hlavy, což se mi zdá, že tento šampon dělá dobře. Nemám s ním nějaký problém a moje pokožka hlavy se cítí být v pohodě. Mohu jej tedy doporučit těm, kteří se také snaží o to mít pokožku hlavy v rovnováze, například po nějakém onemocnění kůže, nebo vlasových cibulek.


Šampon mám z e-shopu Parádivka.cz, kde jsou k sehnání produkty značky Kérastase. K sehnání je přímo zde a to za cenu 399 Kč. E-shop je mi sympatický, neboť má přehledné kategorie, díky kterým si produkt snadno vybere přesně podle svého typu vlasů, nebo problematiky. Všechny výrobky jsou skladem, takže doručení je opravdu rychlé. Navíc při nákupu nad 1000 korun je doprava zdarma. Nezapomeňte, že stále probíhá giveaway!
Máte zkušenost se značkou Kérastase? 

Může vás také zajímat

Weleda: Kosatcový intenzivně hydratační krémKdo zná Kosatcovou hydratační řadu od švýcarské značky Weleda tak ví, že značka nabízí klasicky denní a noční krém a také tento Kosatcový intenzivně hydratační krém, který spojuje denní i noční péči a hydratuje a oživuje pokožku. 


Strukturou je tento produkt lehký, rychle, prakticky okamžitě se vstřebáváa udržuje v pokožce vlhkost. Péče podporuje vlastní regulační síly pokožky, normalizuje a...

Číst více
pleťpleť recenzerecenze weledaweleda

Oční krém pro unavené mámy

Znáte to –  s dětmi se vám spánku moc nedopřeje. Buď je v noci kojíte, přebalujete, nebo za vámi přijdou ve 4 ráno, že si chtějí hrát. A ty větší zase vymýšlí před spaním všechno možné, jen aby nemusely do postele. V 10 večer se svalíte na gauč a to […]

Číst více
na očina oči notinonotino oční krémoční krém recenzerecenze Recenze produktůRecenze produktů shiseidoshiseido Zkrášluji seZkrášluji se

Pondělí na zámku | Chateau McelyPondělí na zámku.

Nevšední pondělky miluju. Pondělí je pro spoustu lidí stereotypním dnem, kdy jdou zase do práce, nebo zase do školy. Málo kdo se na podělí těší a přesně proto, si já cením každého momentu, kdy je pondělí něčím ozvláštněné.

Já v tento den vyrazila do Chateau Mcely, jež tak dlouho sleduji (a kochám se nad fotkami) z tohoto místa na Instagramu.

Číst více
lifestylelifestyle traveltravel